Gwiazdy

Grzegorz Hyży zniknął z Instagrama? Wokalista usunął wszystkie zdjęcia

Gwiazdy

Grzegorz Hyży zniknął z Instagrama? Wokalista usunął wszystkie zdjęcia

Media społecznościowe dla wielu artystów stanowią nieodłączny element codzienności. Fani zdążyli się już przyzwyczaić, że za pośrednictwem social mediów mogą nawiązać bliższy kontakt ze swoimi idolami. Zaskoczeniem jest więc fakt, że Grzegorz Hyży postanowił usunąć ze swojego Instagrama wszystkie zdjęcia. Skąd wynikała decyzja wokalisty?

Grzegorz Hyży usunął zdjęcia z Instagrama

Większość gwiazd publikuje w mediach społecznościowych posty, w których dzieli informacjami  ze swojego życia. Jeszcze niedawno do tej grupy zaliczał się Grzegorz Hyży. Ku zaskoczeniu fanów, muzyk usunął ze swojego Instagrama wszystkie zdjęcia. Mimo że wokalista znany jest z dbania o swoją prywatność, jego decyzja była dla wielu obserwatorów dość niespodziewana.

Chcąc uciszyć wszelkie spekulacje, Grzegorz postanowił zabrać głos w tej sprawie. Jak przyznał, jego decyzja wynikała wyłącznie z chęci zrobienia sobie przerwy od mediów społecznościowych.

Grzegorz Hyży – kariera

Grzegorz Hyży to polski wokalista i autor tekstów. Swoją karierę rozpoczął w programie „X Factor”, gdzie doszedł do finału. Jego debiutancka płyta „ Z całych sił” ukazała się 27 maja 2014 roku. 3 lata później na rynku ukazał się drugi krążek pt. „Momenty”. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

 Grzegorz Hyży: „Niech pomyślą, że to ja”

Maja Hyży podzieliła się radosną nowiną - piosenkarka jest w ciąży. "Czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka"

„Urodzinowa, urodziwa, urokliwa”. Córka Natalii Kukulskiej skończyła 15 lat

Co sądzisz o tym artykule?
47
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0