Gwiazdy

Duża porcja energii na ciężkie dni z pandemią. Cyrk Deriglasoff i piosenka „Uwaga! Tańczyć!”

"Uwaga! Tańczyć!", wykonanie: Cyrk Deriglasoff

Gwiazdy

Duża porcja energii na ciężkie dni z pandemią. Cyrk Deriglasoff i piosenka „Uwaga! Tańczyć!”

"Uwaga! Tańczyć!", wykonanie: Cyrk Deriglasoff

Artyści podczas pandemii zostali odcięci od możliwości koncertowania i bezpośredniego spotykania się z fanami. Nie oznacza to, że próżnują. Cyrk Deriglasoff nagrał w tym czasie utwór „Uwaga! Tańczyć!”. 

Nowa piosenka Cyrku Deriglasoff

Domowe odosobnienie sprzyja kreatywnym zajęciom wielu artystów. Choć nie mogą się spotykać bezpośrednio z fanami podczas koncertów plenerowych, czas w odosobnieniu spędzają twórczo i nagrywają nowe utwory. W tej grupie znalazł się też Cyrk Deriglasoff, który wypuścił utwór i teledysk „Uwaga! Tańczyć!” powstałe w domowych warunkach. Fragment wideoklipu mogliście obejrzeć w Dzień Dobry TVN.

Kim jest Cyrk Deriglasoff?

Cyrk Deriglasoff to zespół, w skład, w którego wchodzą: Olaf Deriglasoff, Tomek Kasiuk, Grzegorz Pastuszka, Robert Kamalski, Grzegorz Wiencek i Robert Rasz.

Banda musica grająca przedpunka - z elementami urbanfolka, będąca czołowym przedstawicielem stworzonego przez siebie stylu wodewil punk czyli źli chłopcy śpiewają słodkie melodie

- czytamy na ich fanpage’u na Facebooku.

Projekt zrodził się w 2016 roku z inicjatywy Olafa Deriglasoffa. Sam artysta był wcześniej związany z grupami takimi jak Homo Twist, Püdelsi czy Kazik na Żywo. W ubiegłym roku ukazała się płyta Cyrku Deriglasoff pod tytułem „Magia y tresura”. 

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zdrowie TVN
Co sądzisz o tym artykule?
70
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0