Newsy

Pomóż lokalnym przedsiębiorcom w czasie  pandemii. Dołącz do akcji #SolidarnizBiznesem  

www.kig.pl

Newsy

Pomóż lokalnym przedsiębiorcom w czasie  pandemii. Dołącz do akcji #SolidarnizBiznesem  

www.kig.pl

"Nie pozwolę Ci się zamknąć" - to hasło kampanii, której celem jest pomoc lokalnym  przedsiębiorców, którzy zmagają się ze skutkami pandemii koronawirusa. Jak ich wesprzeć w trudnej sytuacji? Krajowa Izba Gospodarcza apeluje do klientów, bu dołączyli do akcji #SolidarnizBiznesem. 

"Nie pozwolę Ci się zamknąć"

Akcja Krajowej Izby Gospodarczej ma na celu pomoc najbardziej narażonej grupie, czyli  mikroprzedsiębiorcom. Opiera się na systemie zaliczek na poczet usług i produktów zakupionych w przyszłości. 

Jak wziąć udział w akcji? 

To bardzo proste. Pierwszym krokiem jest zgłoszenie się do lokalnego przedsiębiorcy: właściciela piekarni, restauracji, kawiarni, gabinetu kosmetycznego czy siłowni. To ty decydujesz! Możesz go wesprzeć proponując zaliczkę na rzecz usługi lub towaru, którzy zakupisz w przyszłości. Taki zastrzyk finansowy pomoże m.in. opłacić czynsz. Otrzymasz za to paragon, czyli gwarancję do odebrania usługi bądź produktu. 

Co powinien zrobić przedsiębiorca?

Przede wszystkim, zachęcać stałych klientów do udziału w akcji. To pomoże utrzymać się na rynku w obecnej sytuacji. Na stronie internetowej Krajowej Izby Gospodarczej (kliknij tu) znajdują się projekty plakatów, które można pobrać i wywiesić w swojej firmie. Pamiętajcie o wydaniu paragonów za wpłacone przez klientów zaliczki. 

Wchodząc na stronę KIG należy zapoznać się z regulaminem akcji i informacjami dla uczestników.

Najświeższe informacje na temat koronawirusa znajdziesz na tvn24.pl

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
65
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0