Newsy

Dodatkowa pula biletów na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya!

Dawid Podsiadło

fot. DDTVN

Newsy

Dodatkowa pula biletów na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya!

Dawid Podsiadło

fot. DDTVN

Koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na PGE Narodowym został wyprzedany w rekordowym tempie. Sprzedano ponad 70 tysięcy biletów. Zainteresowanie wrześniowym eventem było na tyle duże, że nie wszystkim fanom Dawida i Filipa udało się zakupić bilet. Mamy jednak dobrą wiadomość! Utworzono dodatkową pulę wejściówek na to muzyczne wydarzenie!

Zobacz także: Kulisy koncertu Dawida Podsiadło

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway to artyści cieszący się popularnością wśród młodych odbiorców. Są pierwszymi polskimi artystami, którzy zagrają własny koncert na Stadionie Narodowym!

Kim są muzycy?

Taco Hemingway jest polskim raper i autorem tekstów. Znany publiczności z duetu Taconafide, który tworzy razem z Quebonafide (Kubą Grabowskim). W ubiegłym roku artysta zagrał popularną trasę koncertową promując swój album "Café Belga". 

Dawid Podsiadło jest piosenkarzem, autorem tekstów. Muzyk na swoim konie ma osiemnaście nominacji do nagród Fryderyków, z których dwanaście otrzymał. W 2018 roku jego album pt. "Małomiasteczkowy" bił rekordy słuchalności. Za ten krążek Podsiadło otrzymał potrójną platynową płytę.

Artyści postanowili stworzyć wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które nie jest ich pierwszą współpracą.  Podsiadło i Hemingway mieli okazje razem stworzyć remiks do utworu pt. "Tamagotchi".

Zobacz także: Dawid Podsiadło: "Muzykę robię najlepiej"

 Kiedy i gdzie odbędzie się koncert?

Podsiadło i Hemingway zagrają pierwszy, wspólny koncert 28 września w Warszawie. Muzycy spotkają się na PGE Narodowym. Hasło promujące to wydarzenie brzmi: "„Jeden wieczór, dwa koncerty”. Występ wokalisty i rapera jest również ostatnim koncertem przed dłuższą przerwą obu muzyków.

Kiedy rusza sprzedaż dodatkowej puli biletów?

Dawid Podsiadło poinformował swoich fanów o dodatkowej puli biletów na swoim profilu na Facebooku.

 Dzięki kilku zbiegom produkcyjnym udało nam się wygospodarować pulę biletów na płytę. Jest ich niestety niewiele, ale lepsze niewiele, niż nic. Więcej już naprawdę nie mamy - napisał Podsiadło na swoim Facebooku.

- napisał muzyk.

W lipcowej sprzedaży do nabycia będą możliwe bilety na płytę, które podczas pierwszej puli cieszyły się największym zainteresowaniem.Sprzedaż imiennych wejściówek rozpocznie się w środę, 3 lipca, o godzinie 12:00 na stronie eBilet.pl.

Zobacz także: Bilety wyprzedane w dwie minuty! Koncert Podsiadło i Hemingwaya w Warszawie cieszy się ogromną popularnością

Zobacz film: Studio. Dawid Podsiadło znów na fali. Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
82
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0