Gwiazdy

Dla Agnieszki Maciąg czas się zatrzymał. Jak ona to robi?

Gwiazdy

Dla Agnieszki Maciąg czas się zatrzymał. Jak ona to robi?

Agnieszka Maciąg skończyła 50 lat! Jak była modelka świętowała okrągłe urodziny? Co jest dla niej w życiu ważne? W Czarnej-Górze z Agnieszką i jej córką Heleną spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Piotr Wojtasik.

Okrągły i wyjątkowy jubileusz

Na pytanie Piotra Wojtasika dotyczące tego, jak Agnieszka się czuje ze swoim wiekiem, modelka odpowiedziała:

To są tylko cyfry. Najważniejsze jest to, co mamy w sercu, to co mamy w głowie. Ja 12 lat temu zaczęłam nową drogę życia. I fakt, że 50 urodziny obchodzę z ogromną radością i poczuciem szczęścia i spełnienia zawdzięczam właśnie temu, że wybrałam taką właśnie drogę, bardzo piękną drogę.

Agnieszka okrągłe urodziny świętowała razem z córką Heleną oraz mężem Robertem Wolańskim, z którym jest związana już 24 lata. Z całą rodziną celebrowali 50-tkę artystki we Włoszech w Positano.

Zobacz też:

Owocem 50-tych urodzin Agnieszki Maciąg jest również jej kolejna książka „Miłość. Ścieżki do wolności”.

Jest to książka, którą napisałam jako dojrzała już kobieta. Chcę podzielić się z młodszymi i starszymi kobietami moim doświadczeniem życiowym, które jest przebogate. Robiłam w życiu mnóstwo rzeczy. Byłam w miejscach, o których większość kobiet marzy. Ja tam nie znalazłam szczęścia. Ono było zupełnie gdzie indziej.

Agnieszka w książce dzieli się przepisem na szczęśliwe życie i szczęśliwy związek oraz miłość. Do partnera, do dziecka, do siebie – to ona jest najważniejsza podkreśla Maciąg.

Była modelka dodała, że zachowuje młodość dzięki pasjom i otwartości na świat.


Co sądzisz o tym artykule?
54
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0