Gwiazdy

Daniel Craig nie zostawi spadku swoim dzieciom. „Uważam, że dziedziczenie majątku jest niesmaczne”

Gwiazdy

Daniel Craig nie zostawi spadku swoim dzieciom. „Uważam, że dziedziczenie majątku jest niesmaczne”

W najnowszym wywiadzie Daniel Craig zdradził, że nie zamierza zostawić potomkom swojego majątku. Aktor kwotę wycenioną na 145 mln dolarów pragnie wykorzystać inaczej. Co z nią zrobi? Dzieci chyba nie będą szczęśliwe. 

Daniel Craig i jego majątek

Daniel Craig to niewątpliwie jeden z najlepiej zarabiających brytyjskich aktorów. Rola w filmach przedstawiających losy Jamesa Bonda wywindowała nie tylko karierę aktora, ale także jego majątek. Fortuna Daniela szacowana jest na 145 milionów dolarów.

Co aktor zamierza zrobić z majątkiem? Jak przyznał w rozmowie z magazynem „Saga”, nie przepisze tych pieniędzy dzieciom, gdyż uważa to za niesmaczne. Aktor żyje maksymą "pozbyć się majątku albo rozdać go, zanim się odejdzie". Tym samym Daniel przyznał, że będzie żył pełnią życia, a pieniądze, które pozostaną, przekaże na cele charytatywne.

Nie przekażę wielkich sum następnemu pokoleniu. Uważam, że dziedziczenie majątku jest niesmaczne

 – wytłumaczył aktor.

Film „Nie czas umierać”

Twórcy nowego Bonda zdecydowali się na przesunięcie premiery filmu. Przyczyną jest rozprzestrzeniający się na świecie koronawirus. Film "Nie czas umierać" (ang. "No Time to Die")  w kinach pojawi się dopiero w listopadzie.  

Daniel Craig zapowiedział, że po "Casino Royale", "Quantum of Solace", "Skyfall" i "Spectre", najnowsza część filmu będzie ostatnią, w której zobaczymy go w roli Bonda.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
64
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0