Styl Życia

Chór mam z Bemowa. Jak połączyć pasję z macierzyństwem?

Styl Życia

Chór mam z Bemowa. Jak połączyć pasję z macierzyństwem?

Dziś w programie Dzień Dobry TVN gościł chór mam, które śpiewają wraz ze swoimi małymi dziećmi. Grupa odnosi pierwsze sukcesy. Niedawno mamy wzięły udział w przeglądzie Muzyczna Jesień, podczas którego zakwalifikowały się do koncertu laureatów. 

Chór śpiewających mam

Pani Małgorzata Zawilska-Rospędek jest założycielką Chóru Mam na Bemowie. To już druga tego typu grupa. Pierwsza działa na warszawskim Służewie.

Z założenia jest to miejsce, gdzie młode mamy mogą przyjść razem z maluchami, aby rozwijać swoje talenty, spotkać inne mamy i wprowadzić dzieci w świat muzyki.

-tłumaczy założycielka zespołu. 

Jak działa chór?

Zajęcia organizowane są dzięki wsparciu UM Warszawy w ramach Inicjatywy Lokalnej oraz MAL Dwa Jelonki. Udział w spotkaniach jest całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. Przed przyjściem należy się zapisać, gdyż kontrolowana jest ilość uczestników ze względu na przebywające w pomieszczeniu maluchy. Liczba osób na próbie wynosi średnio 15 osób.

Kto może przyjść? Bez względu na to, czy kandydaci mieli wcześniej styczność z muzyką, czy nie, zawsze są mile widziani. Na zajęcia chór zaprasza zarówno mamy z dziećmi do 3 roku życia, jak i panie w ciąży.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
93
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
03.12.2019
Ania
Cudowne to jest!
25.11.2019
Dorota
Dawno tak się nie wzruszyłam! Przepiękne... Dziękuję:)