Gwiazdy

Celine Dion wystąpi w Polsce w 2020 roku! I to dwa razy. Znamy datę i miejsce koncertów

Celine dion

fot. Sony Music mat. prasowe

Gwiazdy

Celine Dion wystąpi w Polsce w 2020 roku! I to dwa razy. Znamy datę i miejsce koncertów

Celine dion

fot. Sony Music mat. prasowe

Céline Dion w ramach trasy COURAGE WORLD TOUR zaśpiewa w Polsce w 2020 roku dwa razy! Muzyczna diva powróci do Polski po dwunastu latach od swojego pierwszego koncertu w naszym kraju. Sprzedaż biletów rusza już za kilka dni. Wybieracie się?

Celine Dion w Polsce

Ostatni raz kanadyjska gwiazda odwiedziła nasz kraj w 2008 roku w Krakowie. Od tamtej pory fani Celine regularnie organizują wydarzenia w social mediach mające na celu zachęcić Dion do ponownego przyjazdu.

Dziś już wiadomo, że Celine Dion wystąpi w Polsce w maju przyszłego roku!

Gwiazda takich hitów jak: My Heart Will Go On czy I'm Alive zaśpiewa w Polsce dwa razy: 23 maja w Atlas Arenie w Łodzi i 25 maja w TAURON Arenie Kraków.

Bilety do regularnej sprzedaży trafią 4 października o godzinie 10:00. Dwa dni wcześniej ruszy przedsprzedaż. Kupić je będzie można poprzez stronę www.bilety.imprezyprestige.com.

Trasa koncertowa Celine

Celine Dion pracuje obecnie nad wydaniem kolejnego albumu „Courage”. Będzie to skłądanka pięknych ballad i bardzo rytmicznych utworów. Jego premiera została przewidziana na 15 listopada 2019 roku. Płyta dostępna jest także w przedsprzedaży. Ostatnio do sieci trafiły trzy premierowe utwory z płyty "Courage": „Imperfections”, „Courage”, „Lying Down”.

Kanadyjska gwiazda jest obecnie w trasie promocyjnej nowy album po Stanach Zjednoczonych oraz rodzinnej Kanadzie. Celine odwiedzi niemal setkę miast na kilku kontynentach!

Muzyczna potęga

Céline Dion to wokalna potęga, symbol sukcesu w historii muzyki popularnej. W latach 90. artystka zupełnie zdominowała światowe i popowe listy przebojów. Podczas ponad 35-letniej nieprzerwanej kariery, sprzedała prawie 250 milionów albumów. Céline Dion zdobyła ogromną liczbę nagród i wyróżnień, w tym: pięć nagród Grammy, dwa Oscary, siedem nagród American Music Awards, 20 nagród Juno (Kanada) i 40 nagród Félixa (Quebec).

Piosenki Céline Dion biją rekordy popularności. Podczas rezydencji w The Colosseum at Caesars Palace w Las Vegas, zagrała ponad 1.100 koncertów dla ponad 4,5 miliona fanów!

Zobacz też:

Zobacz film: Fryderyk – Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu 2019. Źródło: Dzień dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
65
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0