Gwiazdy

Cardi B i Offset rozwodzą się po trzech latach małżeństwa. Raperka podała powód rozstania

Cover Video/x-news

Gwiazdy

Cardi B i Offset rozwodzą się po trzech latach małżeństwa. Raperka podała powód rozstania

Cover Video/x-news

To koniec małżeństwa Cardi B. Amerykańska raperka złożyła w sądzie w Atlancie pozew rozwodowy, żądając zakończenia małżeństwa z członkiem grupy Migos. Jaki jest powód ich rozstania?

Cardi B i Offset - rozwód

Pierwsze informacje o rozwodzie Cardi B i Offseta podał amerykański portal TMZ. Dziennikarze dotarli do dokumentów złożonych przez raperkę w sądzie w Atlancie, w których napisała, że ich małżeństwo jest "nieodwracalnie zniszczone" i "nie ma perspektyw na pojednanie". Artystka będzie walczyć o prawa do opieki nad ich 2-letnią córką Kulture i alimenty o nieznanej wysokości.

Związek Cardi B i Offseta

Para wzięła ślub w 2017 roku. Rok po ceremonii na świat przyszła ich córeczka o imieniu Kulture. Cardi B i Offset już wcześniej przeżywali poważne kryzysy, ale raperka wybaczała zdrady męża dla dobra dziecka, za co była mocno krytykowana przez wiele kobiet w mediach społecznościowych. Całą sprawę skomentowała w wywiadzie dla magazynu "Cosmopolitan". 

Wiem, że dobrze wyglądam, jestem bogata, utalentowana i mogłabym mieć każdego mężczyznę. Każdego koszykarza czy futbolistę. Ale chcę naprawić relację z moim facetem i nie muszę się z tego nikomu tłumaczyć

 – powiedziała. 

Wygląda jednak na to, że Cardi B podjęła ostateczną decyzję o rozstaniu.

Co jest najczęstszą przyczyną rozpadu relacji? Agata Młynarska odpowiada:

TVN Style/x-news

Zobacz także:

Źródło: x-news |
Co sądzisz o tym artykule?
70
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0