Gwiazdy

Brad Pitt jako doktor Anthony Fauci. Donald Trump nie będzie zachwycony najnowszą rolą aktora

Gwiazdy

Brad Pitt jako doktor Anthony Fauci. Donald Trump nie będzie zachwycony najnowszą rolą aktora

Brad Pitt był gwiazdą jednego ze znanych amerykańskich programów rozrywkowych. Aktor wcielił się w specjalistę od chorób zakaźnych Anthony’ego Fauciego i wyśmiał Donalda Trumpa wypowiadającego się o koronawirusie.

Kim jest Anthony Fauci?

Anthony Fauci jest znanym specjalistą ds. chorób zakaźnych i doradcą prezydenta Stanów Zjednoczonych. W ostatnim czasie musiał wielokrotnie prostować słowa Donalda Trumpa, gdy ten wypowiadał się na temat koronawirusa. Chodziło np. o sugestię, by leczyć zakażonych detergentami, chociaż przywódca USA sam tłumaczył potem, że było to wypowiedziane sarkastycznie.

Jakiś czas temu, podczas jednego ze spotkań prasowych lekarz został zapytany o to, przez jakiego aktorka chciałby zostać zagrany w „Saturday Night Live”. Fauci odpowiedział: "przez Brada Pitta".

Brad Pitt jako Anthony Fauci

Producenci programu wzięli sobie do serca słowa specjalisty i tak oto w jednym ze skeczów Brad Pitt pojawił się jako Anthony Fauci. Aktor został odpowiednio ucharakteryzowany na lekarza i wyśmiał Donalda Trumpa wypowiadającego się np. o szczepionce na koronawirusa i wspomnianych już detergentach jako leku. Na sam koniec występu gwiazdor zdjął okulary oraz perukę i podziękował Fauciemu i wszystkim pracownikom medycznym za ich ciężką pracę w obecnym czasie.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
66
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0