Gwiazdy

Bottle Cap Challenge - co to jest? Kamila Kowalkiewicz i FIlip Chajzer podjęli to wyzwanie!

Gwiazdy

Bottle Cap Challenge - co to jest? Kamila Kowalkiewicz i FIlip Chajzer podjęli to wyzwanie!

Bottle Cap Challenge to nowe wyzwanie, które stało się hitem w Internecie! Na czym polega Bottle Cap Challenge? Kto, oprócz Anny i Roberta Lewandowskich, podjął to wyzwanie? W sobotę w Dzień Dobry TVN kolejną osobą, która zdecydowała się na podjęcie Bottle Cap Challenge, była Karolina Kowalkiewicz - czy jej się to uda? Jak z wyzwaniem poradził sobie Filip Chajzer?

Bottle Cap Challenge - co to jest?

Bottle Cap Challenge to zabawa polegająca na odkręceniu zakrętki od butelki z wodą za pomocą kopnięcia z półobrotu. Wydaje się łatwe? Nic z tych rzeczy! Zakrętkę trzeba kopnąć w taki sposób, żeby nie przesunąć, ani też nie przewrócić butelki. Bottle Cap Challenge musi być oczywiście nagrane - najlepiej w zwolnionym tempie!

Zobacz też: Filip Chajzer - tak będzie wyglądał na starość! Czy FaceApp jest bezpieczny? Co dzieje się z naszymi danymi? >>>

Bottle Cap Challenge - kto podjął już wyzwanie?

Bottle Cap Challenge pokochali wszyscy, m.in. Anna i Robert Lewandowscy! Oczywiście nie tylko oni - oprócz nich  Bottle Cap Challenge bawią się również: Krzysztof Piątek, Mariah Carey, Ryan Reynolds i wielu, wielu innych!

Zobacz też: Zmiany w Dzień Dobry TVN. Kto zastąpi Magdę i Marcina? >>> 

Karolina Kowalkiewicz i Bottle Cap Challange

W sobotę w Dzień Dobry TVN kolejną osobą, która zdecydowała się na podjęcie Bottle Cap Challenge, była Karolina Kowalkiewicz. Zadanie okazało się nie takie łatwe. Karolinie udało się wykonać zadanie, ale dopiero za czwartym razem!

Karolina Kowalkiewicz to polska zawodniczka mieszanych sztuk walki (MMA), mistrzyni KSW w kat. do 52 kg z 2013 roku.

Zobacz też: Margaret o pierwszej płycie po polsku: "Wcześniej nie byłam na to gotowa, to trudny język" - live DDTVN >>> 

Poniżej zobaczycie 10 najlepszych prób podjęcia wyzwania Bottle Cap Challenge, wśród nich wcześniej wspomnieni: Mariay Carey i Ryan Reynolds.

Zobacz film: Anna Lewandowska o swoich początkach w internecie, źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
1
3
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0