Gwiazdy

"Big Brother": Kto opuścił dom Wielkiego Brata? Decyzję podjął Łukasz!

Gwiazdy

"Big Brother": Kto opuścił dom Wielkiego Brata? Decyzję podjął Łukasz!

Za nami kolejny odcinek programu "Big Brother". Decyzja kto ma opuścić Dom Wielkiego Brata nie była łatwa. Podjął ją Łukasz! Kogo wyeliminował z show?

Jeszcze w zeszłym tygodniu osobami nominowanymi przez uczestników do odejścia byli Łukasz Stawicki oraz Karolina Sztafa. Ponadto zgodnie z wolą Wielkiego Brata zagrożony został Mateusz Sławiński oraz Ania Izvarina, która przegrała zadanie. 

Zobacz też: Big Brother. Co się wydarzy podczas dzisiejszej Areny? >>>

Kto opuścił dom Wielkiego Brata?

Widzowie podjęli decyzję o wyeliminowaniu z show Karoliny Sztafy. Wielki Brat postanowił jednak zaskoczyć widzów i uczestników. Do pokoju zwierzeń zaprosił Łukasza, który w nagrodę za szlachetne zachowanie, otrzymał możliwość podjęcia decyzji, kto opuści program. 

Uczestnik został postawiony przed trudnym wyborem. Mężczyzna miał niewiele czasu na podjęcie decyzji, której towarzyszyły wielkie emocje.  Ostatecznie Łukasz zadecydował, że powalczy dalej o zwycięstwo, a program opuści Karolina.


Czuję szczęście i radość, bo spotkała mnie niesamowita przygoda. Mam nadzieję, że otworzą się przede mną nowe możliwości.

- powiedziała Karolina wychodząc z domu Wielkiego Brata. 

Zobacz też: Magda Gessler w Big Brotherze! Zrobiła tam prawdziwą rewolucję >>>

Kto pożegna się z programem w przyszłym tygodniu?

Z Domem Wielkiego Brata pożegnały się już dwie osoby. W tym tygodniu uczestnicy nominowali do odejścia Małgorzatę Szmal i Kamila Lemieszewskiego, dając im równo po 5 głosów. 

Jednak o tym, kto opuści program, zadecydują widzowie. Weź udział w głosowaniu!

Wyniki poznamy 6 października podczas "Big Brother Arena". 

Zobacz też: Big Brother Arena znów będzie emitowany w niedzielę!

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
74
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0