Gwiazdy

Big Brother 2. Przemysław Karda opuścił Dom Wielkiego Brata. Kto został nominowany?

Przemysław Karda

fot. Big Brother

Gwiazdy

Big Brother 2. Przemysław Karda opuścił Dom Wielkiego Brata. Kto został nominowany?

Przemysław Karda

fot. Big Brother

We wtorek wieczorem poznaliśmy dwie osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Zagrożeni zostali Przemysław Karda oraz Aleksandra Balawender, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników - po pięć głosów. Kto głosami widzów został usunięty z programu? 

Kto opuścił Dom Wielkiego Brata 20 września 2019?

We wtorek wieczorem poznaliśmy dwie osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Zagrożeni zostali Przemysław Karda oraz Aleksandra Balawender, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników - po pięć głosów. Początkowo zagrożona była także Karolina Sztafa, ale dzięki fortelowi Wielkiego Brata uzyskała ona immunitet. Mateusz Sławiński złamał bowiem regulamin i w ramach kary miał wskazać osobę, która opuści program. Mateusz wskazał Karolinę, ale zamiast tego otrzymała ona nietykalność.

Decyzję o tym, kto opuścił Dom Wielkiego Brata podjęli widzowie w głosowaniu. Odpadł Przemek Karda.

Pierwsi nominowani w Big Brother 2

Przemysław Karda ma 35 lat i pochodzi z Sochaczewa. Przedsiębiorca i były żołnierz. Prowadzi startup zajmujący się kryptowalutami. Ma również firmę organizującą obozy survivalowe dla biznesmanów. Jego największym marzeniem jest kupno wyspy, na której mógłby wprowadzić własne prawo. 

Z kolei Aleksandra Balawender ma 20 lat i pochodzi z Rzeszowa. Studentka psychologii, w przyszłości planuje zostać seksuologiem. Chciałaby, żeby seks przestał być tematem tabu. Uczestniczka show w czasie wolnym od zajęć na uczelni pracuje jako baristka. Zawsze broni swoich racji i przekonań, wierzy w siłę szczerości. W wolnym czasie jeździ na rolkach. 

Pierwszy tydzień w domu Wielkiego Brata

Kto został nominowany 20 września?

Decyzją Wielkiego Brata nominowana została Anna Izvarina. A Mateusz Sławiński otrzymał immunitet i nie mógł być nominowany przez uczestników. Głosami uczestników nominowani zostali Łukasz Stawicki i Karolina Sztafa.

To widzowie zadecydują kto opuści Dom Wielkiego Brata. Glosuj!

Najświeższe informacje z Domu Wielkiego Brata zawsze na oficjalnej stronie Big Brother.

Co sądzisz o tym artykule?
1
2
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0