Horoskop

Astrologia. Długi spłacamy w październiku

Gwiazdy na niebie. Mężczyzna patrzy w rozgwieżdżone niebo.

Fot. Mohaimen Wareth / EyeEm;

Horoskop

Astrologia. Długi spłacamy w październiku

Gwiazdy na niebie. Mężczyzna patrzy w rozgwieżdżone niebo.

Fot. Mohaimen Wareth / EyeEm;

Październik to pierwszy pełny jesienny miesiąc, w którym możemy odczuć prawdziwą zmianę temperatury i... garderoby! W październiku na niebie króluje znak Wagi, który najbardziej ze wszystkich koresponduje ze światem wielkiej mody i elegancji, dlatego możemy zauważyć zmianę kolorystyki na paryskich pokazach, a nowe stylizacje ruszają na uliczne wybiegi!

Nie bez powodu nazwa miesiąca zaczerpnięta została od unoszących się w powietrzu paździerzy, czyli pokruszonych łodyg lnu, które młócono i przygotowywano do dalszej obróbki. Len oprócz wełny był podstawową tkaniną, z której dawniej szyto ubiory i właśnie w dziesiątym miesiącu roku praca nad tym produktem szła pełną parą.

Wyrównanie starych długów - październikowe niebo 

Nad nami październikowe niebo, które w tym roku będzie dążyć do przywrócenia równowagi i wyrównania starych strat. Pluton, który w tym miesiącu zaczął poruszać się ruchem prostym, będzie naciskał na poddanie się transformacji i uregulowanie dawnych zobowiązań. Jeśli ktoś ma do wyrównania stare długi może się spodziewać, że dojdzie do konfrontacji. Zarówno jeśli chodzi o sprawy materialne jak i emocjonalną stronę. Ktoś może być Nam winien przeprosiny, ktoś inny podziękowania, a jeszcze ktoś pieniądze. Te wszystkie kwestie powinny się uporządkować do końca miesiąca.

Nie zdziwmy się, jeśli relacje bądź sprawy, które mieliśmy za dawno przebrzmiałe nagle odżyją i będą domagały się interwencji.

Astrologiczne wydarzenia w październiku 

13.10 - Pierwsza jesienna Pełnia Księżyca. Październikowy Księżyc jest zwany Księżycem Myśliwych. To czas kiedy emocje będą brały górę nad rozsądkiem. Będziemy bardzo pobudzeni, impulsywni, nerwowi! Niepewność i zazdrość może pokryć agresja w działaniu. Pełnię odczują w szczególności osoby urodzone w znaku Barana, Koziorożca, Raka i Wagi. Księżyc Myśliwych uruchomi duże pokłady podejrzliwości i chęci ochrony swojego terytorium. Nawet wśród osób na co dzień spokojnych możemy czuć się prowokowani do działania. Żyłka rywalizacji i nuta adrenaliny będzie wisieć w powietrzu.

28.10 - Nów Księżyca w znaku Skorpiona. Koniec miesiąca przeznaczmy na planowanie domowego budżetu, uruchomienie zmysłu oszczędzania oraz snucie marzeń dotyczących rozwoju zawodowego. To dobry moment na składanie CV w nowe miejsca i aplikowanie na wymarzone stanowisko. Koniec miesiąca będzie sprzyjał Skorpionom, Bykom oraz Pannom. Mocne emocje, które niesie ze sobą Nów Księżyca w Skorpionie przełożą się na wyjątkowo intensywne obchody Halloween, które w tym roku stanie się jeszcze bardziej popularne.

Znaki Zodiaku, które dostana najwięcej szans w październiku 

Październik będzie wyjątkowo intensywny dla osób urodzonych w znaku Barana, które dzięki Pełni Księżyca w ich znaku dostaną dodatkową dozę energii, oraz nie uciekną od ważnych decyzji.

Cały trygon ognia czyli Barany, Lwy i Strzelce w połowie miesiąca będzie działał na planetarnym wspomaganiu.

Po 23 października mocno obsadzona faza Skorpiona, jak również wypadający w tym znaku Nów Księżyca będą mobilizować swoich podopiecznych do twardej gry. Skorpiony i Byki będą miały swoje pięć minut na koniec miesiąca, aby skorzystać z niepowtarzalnej okazji finansowo-zawodowej.

>>> Zobacz też: 

Rozchwiane i niezdecydowane czy inteligentne i dyplomatyczne? Zodiakalne Wagi witają jesień

Znaki Zodiaku, które w październiku muszą bardziej się wysilić 

Do 23 października Los nie będzie sprzyjał Rakom, które boleśnie odczują agresywny i szorstki charakter Pełni Księżyca w znaku Barana. W terminach od 10 do 15 października mogą czuć się poszkodowane i potraktowane z lekceważeniem. Koziorożce dzięki twardej mobilizacji przetrwają trudny okres, ale zapłacą za nie swoje przewinienia w połowie miesiąca.

Pozostałe znaki zodiaku w październiku 

Członkowie zodiakalnej rodziny będą w październiku grać twardo i bezpardonowo upominać się o swoje racje. Nawet tak delikatne znaki jak Ryby czy Waga, mogą przy okazji wystąpienia na niebie Księżyca Myśliwych, zmienić się na chwilę w boksera na ringu.

Bliźnięta oraz Wodniki będą szaleć z nowymi pomysłami na życie, a Panny zapragną zarabiać i oszczędzać jeszcze więcej.

W październiku nie będzie miejsca na letarg czy przysłowiowe ,,nic mi się nie chce''. To miesiąc ekstremalnych doznań, intensywnych uczuć i poważnych transformacji.

Na osłodę pozostaje to, że przynajmniej będziemy pięknie ubrani!

Pozytywnego miesiąca życzy Czytelnikom

Astrolog Merkurja

Zobacz film: Jesienne trendy w modzie. Źródło: Dzień Dobry TVN. 

>>> Może się zainteresujesz: 


Co sądzisz o tym artykule?
59
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0