Gwiazdy

Anna Wendzikowska z córką na spacerze. "Uczę się cieszyć chwilą" 

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Anna Wendzikowska z córką na spacerze. "Uczę się cieszyć chwilą" 

Kamil Piklikiewicz/East News

Anna Wendzikowska opublikowała w mediach społecznościowych fotografię prosto ze spaceru z córką. Jednak w tym przypadku to nie zdjęcie jest ważne, a przemyślenia, którymi podzieliła się z internautami. Jak zareagowali na te słowa?

Anna Wendzikowska - aktywna mama

Patrząc na media społecznościowe naszej dziennikarki, można się zastanawiać, kiedy ma czas na te wszystkie aktywności, o których pisze na Instagramie. Odnajdziemy tam zdjęcia, jak się przygotowuje do nagrań w naszym studio, jak pracuje, tańczy pole dance, zajmuje się domem oraz spędza czas z córkami. I to nie koniec listy! W skrócie: pracowita i zaangażowana kobieta! Jedno jest pewne, pomimo licznych obowiązków, to właśnie czas spędzony z Antoniną i Kornelią jest dla niej najcenniejszy, a potwierdza to najnowszy post.

Anna Wendzikowska z córką na spacerze

Wielokrotnie internauci mogli zobaczyć, jak Ania spędza czas z dziećmi. Publikowała bowiem zdjęcia z domu, podróży, a teraz udostępniła jedno ze spaceru. Wraz z córką, uśmiechnięte od ucha do ucha, cieszą się, że są razem. Przy okazji zamieszczenia postu, dziennikarka podzieliła się swoimi przemyśleniami. 

- Uczę się cieszyć chwilą, praktykować wdzięczność. Pamiętam o tym, że nic nie jest nam dane ani na pewno, ani na zawsze. Wdzięczność uczy pokory dla świata i rzeczywistości, zadowolenia z tego, co się ma, a to jest prawdziwy klucz do szczęścia... Chwile spędzone z moimi córkami są dla mnie najpiękniejsze - napisała Ania Wendzikowska.

W komentarzach pojawiły się liczne kompletny. Internauci zgadzają się z jej słowami. "Podpisuję się jedną i drugą ręką. Piękne słowa", "Nic tak nie cieszy jak uśmiech dziecka",  "Piękna i mądra kobieta" - czytamy. 

My również podpisujemy się pod tymi słowami i życzymy samych pięknych chwil!

Zobacz też:

Bruno laureatem "Pozytywki Dzień Dobry TVN". Zwycięzca pokazał, jak zrobić ozdoby choinkowe z mleka

Aktorki zaangażowane w sprawy kobiet. Poznaj gwiazdy-aktywistki

Kiedyś szukała kanapek w koszu, dziś jest wolontariuszką Szlachetnej Paczki: "Wiem, że mam realny wpływ, żeby komuś pomóc"

Zobacz też: Rodzinne bajki na weekend

Co sądzisz o tym artykule?
67
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0