Gwiazdy

Anna Mucha jest w ciąży? Fani komentują jej zdjęcie na Instagramie

Anna Mucha

Fot. East nEws/Bartosz Krupa

Gwiazdy

Anna Mucha jest w ciąży? Fani komentują jej zdjęcie na Instagramie

Anna Mucha

Fot. East nEws/Bartosz Krupa

Aktorka na swoim Instagramie zamieściła zagadkowe zdjęcie, na którym widzimy jej rozmarzone oczy i to, jak trzyma się za brzuszek. To wystarczyło, by ruszyła lawina domysłów. Fani składają aktorce gratulacje! Ale może chodzi tylko o ciążę serialowej postaci?

Anna Mucha i tajemnicze zdjęcie na Instagramie

Anna Mucha ma wielu wiernych fanów - jej konto na Instagramie obserwuje ponad 700 tysięcy osób! Aktorka publikuje zdjęcia z planów filmowych, pokazuje sesje zdjęciowe zza kulis i urywki z życia prywatnego.

 Anna Mucha znana jest też z dużego poczucia humoru i skłonności do żartów. Czy ostatni wpis jest jednym z takich żartów?

Anna Mucha jest w ciąży?

 Aktorka zamieściła z pozoru zwyczajne selfie, które opatrzyła zagadkowym opisem: „Nic więcej na razie nie mogę zdradzić”.

Tylko tyle wystarczyło, by  fani zaczęli doszukiwać się szczegółów, które mogłyby zdradzić coś więcej. Ich uwagę szczególnie przyciągnęła dłoń aktorki, którą trzymała na brzuchu – nie trzeba było długo czekać, by w komentarzach pojawiły się gratulacje! Obserwatorzy zaczęli snuć domysły, że być może chodzi o ciążę lub ślub serialowej Magdy w „M jak miłość”. W komentarzach znajdziemy również opinie, że błogosławiony stan czy małżeństwo mogą dotyczyć samej aktorki!

Anna Mucha i jej partner brutalnie zaatakowani w centrum miasta

Co sądzisz o tym artykule?
51
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0