Gwiazdy

Anja Rubik odważnie rapuje w ramach #hot16challenge2: „Śmiecimy, tniemy i niszczymy”

Gwiazdy

Anja Rubik odważnie rapuje w ramach #hot16challenge2: „Śmiecimy, tniemy i niszczymy”

Kolejne znany osoby dołączają do #hot16challenge2. W ich gronie znalazła się także Anja Rubik. Modelka swoje 16 wersów poświęciła problemom, z którymi zmaga się obecnie cały świat. Kto pomagał Anji w nagraniu?

Anja Rubik wzięła udział w #hot16challenge2

Do akcji #hot16challenge2 dołączyła w ostatnim czasie Anja Rubik, która otrzymała nominację od  Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara i producenta muzycznego Pawbeatrsa. 

Modelka znana jest z angażowania się w ważne sprawy społeczne, czego odzwierciedlenie znalazło się również w rapowanych przez nią wersach.

Ziemia krzyczy, bo już nie może. Traci balans, rafy i morze. Wysyła ciągle ewidentne znaki. (…) Śmiecimy, tniemy i niszczymy

- słyszymy.

Pod opublikowany na YouTube filmiku Anja Rubik przyznała, że beat zapożyczyła od grupy Kaliber 44, a emocjonalnego wsparcia udzielał jej Jimek, który znalazł się w gronie nominowanych przez nią osób. Oprócz niego modelka zaprosiła także: Donalda Tuska, Jana Komasę, Mary Komasę, Bartosza Gelnera, Agnieszkę Holland oraz Piotra Kędzierskiego.

Źródło: YouTube, kanał SEXEDpl

#hot16challenge2 – na czym polega?

Akcja #hot16challenge2 to kontynuacja wyzwania z 2014 roku, którą ponownie zainicjował raper Solar. Nominowani mają 72 godziny, by nagrać filmik z rapowanymi 16 wersami i zaprosić do tego kolejne osoby. Całość wspiera walkę z koronawirusem, dlatego nawijający (oraz wszyscy chętni) mogą wpłacić pieniądze na rzecz lekarzy i szpitali. Kwota jest dowolna. Do tej pory zebrano już ponad 2 mln złotych, a kwota cały czas rośnie. Link do zrzutki znajdziesz tutaj

Wśród znanych osób, które zdecydowały się na udział w #hot16challenge2, są m.in. Dawid Podsiadło, Beata Kozidrak, Małgorzata Kożuchowska, Majka Jeżowska, Cleo, Maryla Rodowicz, Kayah, Monika Brodka oraz prezydent Andrzej Duda. 

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
86
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0