Gwiazdy

Ania Dąbrowska i GrubSon zaśpiewali w duecie. Piosenka promuje nowy film „1800 gramów”

Gwiazdy

Ania Dąbrowska i GrubSon zaśpiewali w duecie. Piosenka promuje nowy film „1800 gramów”

Ania Dąbrowska i GrubSon podjęli współprace. Artyści zaśpiewali w duecie piosenkę, która promuje nowy polski film „1800 gramów”. Jak wspominają wspólne przygotowania?

Film "1800 gramów

Nowy film „1800 gramów” możemy już oglądać w kinach w całej Polsce. Jest to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, które Magdalena Różczka postanowiła przenieść na kinowe ekrany. Aktorka wcieliła się w postać głównej bohaterki. W pozostałych rolach wystąpili m.in. Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska oraz Zbigniew Zamachowski.

W sieci pojawił się także oficjalny teledysk piosenki 1800 gramów „Gdy wiem, że jesteś”, w którym możemy zobaczyć Anię Dąbrowską, GrubSona oraz kadry z filmu o tym samym tytule.

Jak współpracę z Anią Dąbrowską wspomina GrubSon?

Marcin Głowacki namówił GrubSona do podjęcia muzycznej współprac przy filmie. Jak wspomina artysta, pierwszą piosenką, jaka została stworzona, był utwór, który twórcy filmu wykorzystali do jednej ze scen realizowanej na rynku w Krakowie.  Drugim utworem była piosenka „Gdy wiem, że jesteś”, którą muzyk nagrał wspólnie z Anią Dąbrowską. 

We wszystkim dogadywaliśmy się od razu. Tak czułem, jak się poznaliśmy, że to będzie szybka współpraca.

- wspomina GrubSon. 

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
92
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0