Newsy

Agata Młynarska apeluje: "Nie każde dziecko może korzystać z nauki online!" i zachęca do akcji #komputerdlaucznia

Agata Młynarska #komputerdlaucznia

Newsy

Agata Młynarska apeluje: "Nie każde dziecko może korzystać z nauki online!" i zachęca do akcji #komputerdlaucznia

Agata Młynarska #komputerdlaucznia

W związku z koronawirusem placówki edukacyjne zostały zamknięte, a uczniowie powinni odbywać lekcje online. Jednak nie każde dziecko ma dostęp do urządzeń pozwalających na taką naukę. O pomoc i wsparcie dla nich apeluje Agata Młynarska. 

Nauka online w czasie kwarantanny

Decyzją premiera szkoły, przedszkola i uczelnie zostały zamknięte, a młodzież ma realizować program nauczania online. Tylko jak to zrobić, gdy nie każdy uczeń ma w domu komputer czy tablet? Tym problemem zainteresowała się Agata Młynarska i zaapelowała do swoich fanów na Instagramie z prośbą o wsparcie młodzieży w realizacji ich zadań domowych. 


Akcja #komputerdlaucznia

Wiele osób ma w domu sprzęty, z których już nie korzysta. Teraz jest moment na to, aby wesprzeć nimi młodzież, która naprawdę ich potrzebuje. 

Tablet lub komputer dla ucznia!!!! Mój wędruje do 9 letniej uczennicy?#komputerdlaucznia Nie każde dziecko może korzystać z nauki online!!! Nie każde ma łatwy dostęp do laptopa czy komputera, nie mówiąc o tym, że wielu go po prostu nie ma!!! Dlatego proszę zorientujcie się, czy w pobliżu Was są tacy, którym można pożyczyć, oddać zbędny sprzęt, podzielić się nim. 

- napisała Agata Młynarska. 

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
69
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0