Sport i fitness

Chorwacki trener skradł serce polskiej tenisistki, Magdzie Linette. Izo Zunić: "To jest cienka linia"

Sport i fitness

Magda Linette jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich tenisistek. Znajduje się w pierwszej 50. światowego rankingu WTA. Tym razem karierę sportową odstawmy na bok, bo w rozmowie z reporterem Dzień Dobry TVN uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego życia miłosnego.

Magda Linette - prywatnie

Magda Linette jest zwyciężczynią dwóch turniejów WTA. W osiągnięciu sukcesów sportowych pomagał jej chorwacki trener Izo Zunić, który przez lata pracował z tenisistką.

- Byliśmy w przeróżnych sytuacjach, gdzie nie było pieniędzy. Byliśmy w Australii, miałam 300 dolarów na koncie. Nie mieliśmy, jak wrócić do domu. Izo przez pierwszy rok praktycznie jeździł ze mną za darmo. Poświęcił kawał swojego życia dla mnie, żebym ja mogła jeździć po turniejach, grać i się spełniać – wyjaśniła tenisistka.

Miłość polsko-chorwacka

Relacja trener-zawodniczka przerodziła się w miłość. Para musiała więc podjąć decyzję, co dalej.

- Wszystko zaczęło się około 2017 roku. Kiedy dbasz o osobę i ta osoba również dba o ciebie, możesz powiedzieć jej wszystko, ale to problem. Ta linia między trenerem a zawodniczką znika. Uświadomiliśmy sobie, że nie można połączyć: uczuć oraz trenowania. Nadszedł czas, aby ona miała nowego trenera, a my związek – wyjawił Izo Zunić.

Miłość sportowców kwitnie, a obecnym trenerem Magdy Linette jest Nikola Horvat.

A jak Izo radzi sobie z językiem polskim? Zobaczcie zabawne scenki w naszym materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Radosław Męczykalski

Pozostałe wiadomości