scena Dzień Dobry TVN

  scena Dzień Dobry TVN

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił nigeryjski wokalista KC Nwokoye. Zaprezentował utwór "Home" pochodzący z jego debiutanckiej płyty "Shine", która miała swoją premierę w 2014 r.

  Pod koniec maja ukaże się nowa płyta Jarka Wista. Na scenie Dzień Dobry TVN artysta zaprezentował singiel promujący ten album - "Jak mam zapomnieć". Co o nim myślicie?

  XXANAXX to duet z Warszawy, który tworzy muzykę elektroniczną. Ich debiutancki album "Triangles" ukazał się w maju 2014 r. Z tej właśnie płyty pochodzi utwór Garden, który zespół zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN.

  Gość Dzień Dobry TVN Michał Szpak jakiś czas nagrał swój pierwszy mini album, teraz pracuje nad swoim pierwszym, dużym solowym projektem. Czy czymś nas zaskoczy? Jaka muzyka znajdzie się na płycie? Komu dedykuje album? Kto miał ostatnio duży wpływ na niego?

  Gość Dzień Dobry TVN Mary Komasa dorastała w artystycznej rodzinie. Kiedy miała 20 lat przerwała studia muzyczne i wyjechała do Paryża, aby czegoś się o sobie dowiedzieć. Tam pracowała jako modelka, ale nie zrezygnowała też z muzyki. Obecnie mieszka w Berlinie i właśnie przyjechała do Polski promować swój debiutancki album. Czy członkowie jej rodziny konkurują ze sobą na polu artystycznym? Dlaczego nie śpiewa po polsku? Co ją łączy z Luciano Pavarottim? Czy nie żałuje, że nie została divą operową?

  Muzyka Trabandy to połączenie popu z elementami funku, soulu, jazzu, disco i rocka. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół zaprezentował próbkę swojej twórczości w utworze pt. "Imaginacja".

  Posłuchajcie wpadającego w ucho utworu śpiewanego na dwa głosy. W Dzień Dobry TVN wystąpili Arkadiusz Malinowski i Natalia Podwin - piękni, młodzi i jacy zdolni :)

  Singiel Scarlett pochodzi z drugiego albumu grupy pop-rockowej LemON, który ukazał się na rynku pod koniec zeszłego roku. Zespół wykonał go na scenie Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam?

  W Polsce ostatnio było o nim cicho, ale to nie znaczy, że próżnował. Co porabiał? Gdzie bywał? Dlaczego zdecydował się na karierę w Niemczech? Czy publiczność niemiecka jest podobna do polskiej? Jakie ma plany? Gościem Dzień Dobry TVN był Ivan Komarenko.

  "Czarne i białe" to drugi singiel z debiutanckiej płyty Red Lips zatytułowanej "To co nam było". Właśnie ten utwór zespół zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN. Co o nim myślicie?

  Tym razem scenę Dzień Dobry TVN rozstawiliśmy w Wieluniu. Zaprosiliśmy na nią kapelę o niebanalnej nazwie "Tadeusza Nic Nie Rusza". Zespół na co dzień działa przy Wieluńskim Domu Kultury. Jak Wam się podoba ich muzyka?

  Przed publicznością w Łowiczu, na mobilnej scenie Dzień Dobry TVN, zagrał zespół Video. Grupa zaprezentowała swój najnowszy singiel "Wszystko jedno", który promuje trzeci album. Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Rafał Brzozowski zaśpiewał swój przebój "Za mały świat". Utwór pochodzi z jego pierwszego albumu "Tak blisko", który zyskał status platynowej płyty. Podoba się Wam ta piosenka?

  Jamajski zespół "Raging Fyah" przyjechał do Polski tylko na jeden koncert. Na szczęście muzycy znaleźli czas, by zaśpiewać dla widzów Dzień Dobry TVN. Na naszej scenie zaprezentowali utwór "Jah Glory". Podoba się Wam?

  John Mamann to francuski artysta, który ma sporą szansą podbić nasz rynek muzyczny. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował swój przebój "Love Life", pochodzący z jego trzeciej płyty o tym samym tytule. Warto też dodać, że nasz gość tworzył piosenki m.in. dla Justina Biebera.

  Z okazji 35-lecia istnienia zespołu Perfect zaplanował jubileuszową trasę koncertową. Zanim ruszyli w drogę zajrzeli do Dzień Dobry TVN. Czy po tylu latach gry jest łatwiej być kultowym zespołem? Czy kiedyś mieli świadomość, że kształtują poglądy swoich fanów? Gdzie zagrają koncert w wersji akustycznej?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpili finaliści programu "X Factor" - Hatbreakers. Zespół zaprezentował utwór "Liczy się tu i teraz", który promuje debiutancki album grupy zatytułowany „Yeti Superstar”. Podoba się Wam?

  Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Maję Hyży - uczestniczkę 3. edycji programu X Factor. Jak godzi wychowywanie dzieci z rozwijaniem kariery? Jaki będzie jej debiutancki album? Gdzie można spotkać artystkę w najbliższych dniach? Maja Hyży odpowiadała też na pytania internautów na naszym czacie!

  Fiver jest znanym wrocławskim DJ-em i producentem, który do współpracy zaprosił czarującą wokalistkę Monikę Lewczuk. Co z tego wynikło? Posłuchajcie sami, bo wystąpili na scenie Dzień Dobry TVN!

  Debiutancki album Agyness B. Marry zatytułowany po prostu "Agyness B. Marry" zawiera 12 rockowych utworów. Wśród nich znalazła się piosenka "Rainbow", zaprezentowana przez artystkę na scenie Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Marcin Nowakowski. Wykonał własną kompozycję "Nobody but you", która znalazła się na jego pierwszej koncertowej płycie "Live".

  Utwór "Wirtualni", który Mateusz Mijal zaśpiewał na scenie Dzień Dobry TVN, będzie promował debiutancki album artysty. Płyta ukaże się w lipcu tego roku. Test do piosenki napisał Liber.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił duet Peter and Jacob, czyli Piotr Szumlas i Jakub Zaborski. Zaprezentowali utwór "The Red Queen", dla którego inspiracją była książka o tym samym tytule. Nam bardzo się podoba, a Wam? W lutym tego roku ukazała się ich debiutancka płyta.

  Michał Kwiatkowski na co dzień mieszka i tworzy we Francji. Teraz promuje swoją najnowszą płytę „Chopin etc.” W tym celu przyjechał do Polski. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował utwór "Mama" poświęcony jego zmarłej mamie. Podoba się Wam?

  Marta Bijan była objawieniem czwartej edycji „X Factor”, ale już przed pójściem do programu miała spore grono fanów, którzy pokochali jej nagrania zamieszczone w internecie. Jak godzi przygotowania do matury z karierą muzyczną? Czy jej popularność rośnie po występie w "X Factor"? Dlaczego wolałaby wyśpiewać maturę?