scena Dzień Dobry TVN

  scena Dzień Dobry TVN

  Luly to polski zespół, którego twórczość oscyluje wokół gatunków pop i dance. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali najnowszy singiel "Malina". Obecnie grupa pracuje nad swoim pierwszym albumem.

  Na scenie Dzień Dobry TVN An Dreo i Karina wykonali wielki przebój Al Bano i Rominy Power - "Felicita". Zapewne ten utwór popłynie z głośników na niejednej imprezie sylwestrowej. Życzymy Wam szczęśliwego Nowego Roku!!! :)

  Na polskiej scenie muzyki pop pojawiła się piękna dziewczyna z gitarą. Jest nią Kasia Popowska. Na scenie Dzień Dobry TVN zagrała utwór "Tlen", który pochodzi z jej debiutanckiej płyty o tym samym tytule.

  Na scenie Dzień Dobry TVN zrobiło się świątecznie. Marta Podulka wraz z Mikołajem i elfami zaprezentowała utwór "Ludzkim głosem". Piosenka jest efektem współpracy wokalistki z poznańskim producentem Bartkiem Pietschem.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół EXTRA. Zaprezentował singiel „Wyjechać“, który zwiastuje debiutancą płytę grupy. EXTRA jest prekursorem gatunku sad pop.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Patree C, czyli Patryk Kownacki. Artysta zaprezentował swój najnowszy singiel "Epic". Utwór pochodzi z debiutanckiej EP-ki "Sleepless".

  Na scenie Dzień Dobry TVN Mika Urbaniak zaprezentowała swój singiel "Let's Pretend". Utwór pochodzi z jej najnowszego, trzeciego albumu „Once in a Lifetime".

  Ryba And The Witches to zespół z Poznania, który w tym roku wydał swój pierwszy album zatytułowany tak samo jak nazwa zespołu. Z tej właśnie płyty pochodzi utwór: "Colours of Dry", który kapela zagrała na scenie Dzień Dobry TVN.

  Po ponad 2-letniej przewie zespół Dziewczyny powrócił na rynek muzyczny z nową EP-ką zatytułowaną "Absurdalni". Na scenie Dzień Dobry TVN zespół wykonał utwór o tym samym tytule, co wspomniany wyżej minialbum.

  Ma tylko 8 lat, a już w grudniu tego roku ukaże się jej płyta. Na scenie Dzień Dobry wystąpiła Jagoda Krystek, która zaśpiewała piosenkę: "Cudem jest". Na gitarze grał tata małej wokalistki.

  "Ósemko" to kolejny singiel promujący album Krzysztofa Zalewskiego: "Zelig", który ukazał się w 2013 r. To najbardziej nastrojowa piosenka z tej płyty. Wokalista zaprezentował ją na scenie Dzień Dobry TVN.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Mahan Moin z utworem "Azizami". Piosenka zawiera elementy skandynawskiego popu i melodię rodem z krajów perskich. Jak Wam się podoba?

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Mafia z utworem "To wolny kraj”. To trzeci singiel z jubileuszowego albumu: "Ten świat nie jest zły”. Piosenka porusza temat emigracji młodych Polaków. Podoba Wam się?

  W marcu 2014 roku ukazał się solowy album Janusza Panasewicza: „Fotografie”. Na scenie Dzień Dobry TVN artysta przedstawił drugi singiel z tej płyty: „Autostradą…”. Podoba się Wam?

  O pięknych i o trudnych momentach w życiu, o macierzyństwie, o miłości oraz o najnowszym filmie p.t. " Zapnijcie pasy" , w którym aktorka gra kobietę zmagającą się z chorobą nowotworową, z Kasią Smutniak, rozmawiała Magdalena Mołek.