scena Dzień Dobry TVN

    scena Dzień Dobry TVN

    Zespół "Teściowa Śpiewa" to duet, który stworzyli teściowa, Beata Łubczonek i zięć, Marcin Milanowicz. Pierwszą ich piosenką był "Warszawski słoik", a obecnie na koncie mają płytę zatytułowaną "Pozytywne Myślenie". Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby opowiedzieli o swojej współpracy i zaprezentowali jeden ze swoich utworów. Zespół "Teściowa Śpiewa" - kim są

    Margaret opowiedziała, jak wygląda jej życie z dala od stolicy. Wokalistka uważa, że las, przy którym mieszka, to przestrzeń kreatywna, gdzie lepiej tworzy się muzykę. Na scenie Dzień Dobry Wakacje gwiazda zaprezentowała utwór "Na oko".

    Zespól Avocado słynie z tego, że śpiewa a cappella. Grupę tworzy pięciu wokalistów. W Dzień Dobry TVN na wspaniały początek tygodnia zaprezentowali energetyczną wersję hitu Jamesa Browna. Ostrzegamy, że "I Feel Good" wpada w ucho!

    Natalia Zastępa, zdolna 19-letnia wokalistka, idzie jak burza. Właśnie napisała maturę i wydała debiutancką płytę. W studiu Dzień Dobry TVN zdradziła, jak poradziła sobie podczas egzaminu dojrzałości i co było inspiracją przy tworzeniu pierwszego krążka. Na naszej scenie piosenkarka zaprezentowała utwór „Wiesz jak jest”. Posłuchajcie.