scena Dzień Dobry TVN

  scena Dzień Dobry TVN

  Gosia Romanowska wkrótce ma szansę podbić nie tylko polski, ale także zagraniczny rynek muzyczny. Artystka ma pomysł na siebie, a w sieci zdobywa coraz większą rzeszę fanów. Teraz podbiła scenę Dzień Dobry TVN ze swoim singlem "Vivid". Koniecznie zobaczcie jej występ.

  Pamiętacie piosenkę "Chcę tu zostać" grupy Farba? W 2003 roku był to jeden z największych hitów. Dziś wokalistka i perkusista zespołu powracają w nowym singlu i opowiadają swoją burzliwą historię małżeństwa. Joannę Kozak i Jacka Woźniaka łączy nie tylko praca na scenie, ale także życie prywatne. Nam opowiedzieli o nowej twórczości, związku i sentymencie do wielkiego hitu.

  Dagadana to polsko-ukraiński zespół, który łączy w sobie folk, jazz oraz elektronikę. Grupa wydała właśnie nowy album. Czego możemy się po nim spodziewać? O tym opowiadały w Dzień Dobry TVN członkinie zespołu, Dagmara Gregorowicz i Dana Vynnytska.

  Joanna Lazer znana jest przede wszystkim z występów w Red Lips. Jednak pandemia i niemożność grania koncertów sprawiały, że wokalistka poświęciła się swojej drugiej pasji, jaką jest aktywność fizyczna. W rozmowie z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak opowiedziała o swoim nowym sportowym projekcie, który realizuje wspólnie z mężem.

  Pinky Loops to kobiecy duet, który wychodzi poza znane klasyczne ramy i łączy klasykę z nowoczesnością. Asia Czerwińska z lekkością gra na elektrycznej wiolonczeli, a jej barwę na elektrycznych skrzypcach dopełnia Marta Lutrzykowska. Dziewczyny wystąpiły na naszej scenie, a także zapowiedziały nową płytę. Premiera odbędzie się już w maju.

  Wiosna już się rozgaszcza za oknem i liczymy, że niedługo znów wszystko się zazieleni. Jaką więc inną piosenką można by ją ugościć? Proponujemy Wam utwór "Kwiaty" zespołu Shama. To młodzi, zdolni artyści z Warszawy, którzy do codzienności wprowadzają nowy, ciekawy rytm. Inspirują się przeszłością, eksplorując przy tym nowe brzmienia.

  Kapri, czyli Kasia Dąbrowska to pochodząca z Lublina wokalistka, która od 10 lat mieszka w Los Angeles. Jej artystyczny pseudonim został zaczerpnięty od imion ukochanych koni. W styczniu, jako pierwsza Polk,a otrzymała prestiżową nagrodę Hollywood Music in Media Awards, o której opowiedziała Gabi Drzewickiej. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała też "Dollar Song" - zwycięski utwór.