scena Dzień Dobry TVN

  scena Dzień Dobry TVN

  Skubas to pochodzący z Lublina piosenkarz, gitarzysta i kompozytor. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował utwór "Nie mam dla ciebie miłości", który pochodzi z jego drugiej płyty "Brzask".

  Na scenie Dzień Dobry TVN Tomek Lubert - znany gitarzysta i producent muzyczny i Olek Klepacz - wokalista Formacji Nieżywych Schabuff we wspólnym projekcie: "Respirator Love". Utwór znalazł się na płycie: "Z miłości do muzyki".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Fismoll feat. Oly. Owocem ich współpracy jest utwór „The Heling”. Singiel znajdzie się na składance „Slow Burning”, która ma być pierwszą kompilacją z serii „Tunnel Vision”.

  Głos Moniki Borzym jest jedyny i niepowtarzalny, dlatego największe gwiazdy jazzu zwróciły na nią uwagę. Na scenie Dzień Dobry TVN artystka zaprezentowała utwór "Falling", pochodzący z jej drugiej płyty "My Place".

  Gosia Bernatowicz zaprezentowała na scenie Dzień Dobry TVN utwór "Stylowy kawałek". Piosenka powstała na 10. urodziny kanału TVN Style.

  Punktem wspólnym i najważniejszym działalności artystycznej Johna Jamesa, Marcina Sicka Sucharskiego i Jacka Winkiela jest przede wszystkim przyjaźń. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Sick Live wykonał utwór „Never Loved Like This Before”.

  Zespół "Alergen" stawia na autorską twórczość, oscylując między gatunkami pop, rock i punk rock. Na scenie Dzień Dobry TVN zagrali utwór "Gorąca krew", pochodzący z ich debiutanckiej płyty.

  Zespół LemON w ciągu zaledwie trzech lat działalności stworzył kilka wielkich przebojów. Dziś na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali swój najnowszy singiel "Scarlett". Podoba się Wam?

  Debiutancka płyta Patryka Kumóra w ciągu jednego dnia przedsprzedaży stała się numerem jeden wśród bestsellerów. Na scenie Dzień Dobry TVN wokalista zaśpiewał cover Mr. Probz – „Waves”.

  Pamiętacie zespół "Trzynasta w Samo Południe"? Panowie brali udział w 4. edycji programu "X Factor". Po pięciu latach działalności postanowili nagrać swoją debiutancką płytę. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali utwór "Hell Yeah" pochodzący z tego właśnie albumu.

  Future Folk to zespół wykonujący elektroniczną muzykę taneczną z wpływami folku góralskiego. Na scenie Dzień Dobry Wakacje wykonali piosenkę „Malinowa dziewczyno”. Tylko u nas zaprezentowali po raz pierwszy teledysk do tego utworu.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Ania Rusowicz. Wraz z zespołem zaprezentowała utwór "To nie ja", który pochodzi z jej najnowszej płyty "Genesis". Album utrzymany jest w konwencji retro-psychodelic.

  Ryba And The Witches to zespół, który gra alternatywny pop. Ich muzyka łączy moc rocka z taneczną lekkością. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali utwór "Looking At The Past".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Avocado, który słynie z tego, że śpiewa a capella. Zaprezentowali przebój Pharrella Williamsa "Happy". Jak Wam się podoba ta wersja?

  Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewały i zatańczyły dzieci z Warsztatowej Akademii Musicalowej. Wykonały utwór z musicalu MATILDA - "Dzieci rewolucji". Małych artystów będzie można zobaczyć 18 czerwca na warszawskim Torwarze w trakcie koncertu Musical Dream - Magiczny świat musicalu.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Sumptuastic, znany z przebojów: "Za jeden uśmiech twój" i "Bo mam ciebie", który powrócił z nowym singlem "Pustkowia”. Grupa nagrała go z nową wokalistką – Magdaleną Zgudą. Singiel jest zapowiedzią kolejnej płyty.

  Elektryczne Gitary mają już 25 lat. Z tej okazji zespół wydał jubileuszową płytę "Stare jak nowe. 25 przebojów na 25-lecie". Na scenie Dzień Dobry TVN Kuba Sienkiewicz i jego ekipa zagrali utwór "Dzieci". "Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy. Hej hej la la la la hej hej hej hej :)". Pamiętacie?