scena Dzień Dobry TVN

  scena Dzień Dobry TVN

  To był hit brytyjskiego Mam Talent. Leondre Devries i Charlie Lenehan zaśpiewali autorską piosenkę o prześladowaniu, która urzekła publiczność i jury. Nawet Simon Cowell nacisnął pierwszy raz złoty przycisk, dając chłopcom bezpośredni awans do finału. Od tego momentu zespół Leondre'go i Charlie'go - Bars and Melody robi zawrotną karierę. Młode gwiazdy gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Powiedzieli nam o okolicznościach powstania swojego największego przeboju Hopeful i o swojej nowej płycie. Czy są zaskoczeni swoją popularnością w Polsce? Który z nich pojechał w trasę ze swoją mamą?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Bracia Cugowscy z piosenką „Moja przystań”. Utwór ten jest kolejnym singlem z ich ostatniej płyty zatytułowanej „Zmienić zdarzeń bieg”. Słowa do piosenki napisał Dariusz Dusza, a muzykę - Piotr Cugowski.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Aga Dyk. Wokalistka zaśpiewała piosenkę "Wracaj.com". Singiel promuje płytę, której premiera jest przewidziana na początek przyszłego roku. Jak Wam się podoba?

  Młoda artystka K Bleax to z pewnością jedna z najciekawszych postaci na polskim rynku muzycznym. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała swój nowy singiel "So Spiritual".

  Zwyciężczyniami pierwszej polskiej edycji "Aplauz Aplauz!" zostały Anna i Kinga Gargul. Czy emocje po wczorajszym finale już opadły? Czy spodziewały się wygranej? Czyim pomysłem było zgłoszenie się do programu, mamy czy córki?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Isle of Love z utworem "Song of silence". To już druga wspólna piosenka Tomasza Osieckiego i Adama Słomińskiego. Współautorką muzyki jest Mela Koteluk.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościł wyjątkowy duet. Margaret i Matt Dusk nagrali razem płytę. Album zawiera interpretacje lekkich jazzowych standardów. Gdzie Margaret poznała Matta? Czy od razu się polubili? Czym polska gwiazda zaimponowała Duskowi? I dlaczego ta płyta to spełnienie marzeń mamy Margaret?

  W najbliższą niedzielę spotkamy się z Blue Café. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół wykona premierowo utwór Buena Chillout, a na czacie zasiądą: Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal, by odpowiedzieć na Wasze pytania. Nie przegapcie tego!

  Malwina Bihun i Maciej Ochęduszko, choć nie są spokrewnieni, wystąpili razem w programie "Aplauz Aplauz!" Pan Maciej jest wychowawcą w domu dziecka, w którym mieszka dziewczyna. Jak to się stało, że zaczęli razem śpiewać? Kto w czasie występów wspierał Malwinę? I jakie mają obecnie plany?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Norbi. Singiel "Studencki bal" to wspólny projekt muzyka z DJ Star, Mr.Fire i MG. Jak sądzicie, czy piosenka utrzymana w klimacie pop-dance ma szansę podbić listy przebojów? Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Moonkite, który wykonał piosenkę „22nd”. Singiel jest zapowiedzią pierwszej płyty bandu. Jak oceniacie ich muzykę?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił duet, który w minioną niedzielę pożegnał się z programem Aplauz Aplauz! Maks Płonka i Andrzej Górecki zaśpiewali piosenkę „Twist and Shout”. Jak oceniacie ich wykonanie?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Janusz Radek. "Czucie" - to liryczna piosenka z najnowszego albumu wokalisty. Jak oceniacie wykonanie Radka?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Sarsa. Wokalistka zaśpiewała nowy singiel „Indiana”. Czy utwór ma szansę powtórzyć sukces piosenki „Naucz mnie”, która została okrzyknięta Piosenką Lata?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Sound'n'Grace. Zespół wykonał piosenkę "Someone", promującą film Listy do M 2. Jak oceniacie? Wpada w ucho?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił polsko-brytyjski zespół The Underground Man. Zaprezentowali u nas swój drugi singiel "You could be here", który pochodzi z ich debiutanckiego mini albumu "From The Basement". Poza sceną też się działo. Zadbaliśmy o to ;)

  W Dzień Dobry TVN gościlismy Letni, Chamski Podryw, autorów hitu "Pomidoroa". Duet muzyków-komików zdobył już w internecie wielomilionową publiczność. Jak im to się udało? Tajemnicą swojego sukcesu chłopaki podzielili się w Dzień Dobry TVN, a na naszej scenie zaśpiewali "Pomidorową". Lubicie tę zupę? ;-)

  Na scenie Dzień Dobry TVN dawka dobrej energii: Novika, Rawski oraz iRobot. Wykonali utwór: "Push The Beat". Zobaczcie, kto oprócz Marcina Prokopa dał się ponieść muzyce.

  W ostatnim odcinku programu "Aplauz Aplauz!" odpadli Krzysztof i Mateusz Kulczyńscy. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali piosenkę Marka Grechuty "Dni, których nie znamy".

  Zespół F.O.U.R.S. Collective został założony w 2010 r. przez studentów Akademii Muzycznej w Krakowie. Z roku na rok ich muzykę słucha coraz większa rzesza fanów. Na scenie Dzień Dobry TVN dwóch członków formacji: Michał Salamon i Staszek Plewniak wykonało utwór "Floating".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiło dziś 4 niezwykle utalentowanych chłopaków. Terrific Sunday tworzą muzykę alternatywną. Niedługo wydają też swój debiutancki album. Jak Wam się podoba ich muzyka?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił polsko-francuski zespół Avenue. Grupa wykuje muzykę oscylującą wokół jazzu i retro-popu. U nas wykonali singiel "Quitte Moi". Piosenka pochodzi z ich ostatniej płyty „Musique”.

  Goście Dzień Dobry TVN Iwona Burnat i Reggie Benjamin to gwiazdy drugiego sezonu Żon Hollywood. Wyglądają jak milion dolarów, obracają się w towarzystwie światowych gwiazd, ale nie zapominają przy tym o potrzebujących. W jaki sposób wykorzystują swoją popularność, aby pomóc innym? Para przyprowadziła do studia jednego ze ich pupili - Toby'ego, który w Hollywood wiedzie życie celebryty. Jaka jest historia pieska? Czy Toby lubi się przebierać? Ile para wydaje na ubranka psa?

  Pola Rise to kompozytorka, wokalistka i autorka tekstów. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała utwór „Soulless Dance", który pochodzi z pierwszej płyty artystki "The Power of Coincidence".

  Na scenie Dzień Dobry TVN idole nastolatek - amerykański zespół pop rockowy R5. Wykonali utwór "All night". Teledysk do tej piosenki miał swoją premierę latem tego roku. Kapela wywołała niemałe zamieszanie pod naszym studiem. Krzykom fanów nie było końca :)

  Gość Dzień Dobry TVN Jerzy Grunwald zadebiutował na scenie w 1964 roku. Na początku lat 70. XX w. wyjechał z kraju. W Polsce jego twórczość została nieco zapomniana, natomiast za granicą Jerzy Grunwald, występujący tam pod pseudonim George&G., jest gwiazdą światowego formatu. Muzyk występuje w Szwecji, Japonii i Stanach Zjednoczonych. Jakie ma plany na najbliższe miesiące? Czy chciałby podbić polski rynek muzyczny?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Michał Sobierajski. Utworem "Dźwięk" wokalista promuje swoją debiutancką płytę "Przed snem". Posłuchajcie koniecznie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN Magda Femme & Nowator ze wspólnym utworem "Jestem na tak". Muzykę do piosenki skomponowała Magda, a słowa napisali Nowator i raper Syn Prezydenta.