scena Dzień Dobry TVN

  scena Dzień Dobry TVN

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Michał Sobierajski. Utworem "Dźwięk" wokalista promuje swoją debiutancką płytę "Przed snem". Posłuchajcie koniecznie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN Magda Femme & Nowator ze wspólnym utworem "Jestem na tak". Muzykę do piosenki skomponowała Magda, a słowa napisali Nowator i raper Syn Prezydenta.

  Od początku tego roku wielu czołowych polskich artystów wykonuje na jednej scenie przeboje Michaela Jacksona. Chcą w ten sposób uczcić pamięć muzycznego geniusza wszech czasów. Wśród nich są goście Dzień Dobry TVN Natalia Kukulska i Kuba Badach. Kto jeszcze bierze udział w tym projekcie? Gdzie odbędą się kolejne koncerty? W jaki sposób urozmaicone są piosenki Jacksona?

  Smolik i Kev Fox poznali się kilka lat temu. Na scenie Dzień Dobry TVN zagrali utwór Run, który jest pierwszym owocem ich wspólnej pracy. Niedługo na rynku ukaże się ich wspólna płyta.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił polski zespół tworzący muzykę z pogranicza popu i rocka. Na naszej scenie band zaprezentował melodyjny i wpadający w ucho utwór "Przyjdzie Taki Dzień". Jak Wam się podoba?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Sumptuastic. Zespół z okazji swojego 15-lecia szykuje się do wydania kolejnej płyty. Singiel "Promyk" jest jej zapowiedzią. Jak oceniacie? Wpada w ucho?

  Na dachu Dzień Dobry TVN wraz ze swoim zespołem wystąpił dziś Antek Smykiewicz. Wokalista, finalista muzycznego talent-show powraca ze swoim najnowszym singlem "Pomimo burz". Posłuchajcie!

  Jacek Gałązka razem ze swoją córką wystąpili w programie "Aplauz Aplauz". Ich wykonanie wzruszyło jury, prowadzącą Agnieszkę Szulim oraz publiczność. Na scenie Dzień Dobry TVN Jacek i Marysia zaśpiewali "Jest i zawsze będzie". Nam też łza w oku się zakręciła... a Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił dawno niewidziany Szymon Wydra z zespołem Carpe Diem. Muzyk wykonał energetyczną piosenkę "Dzień dobry". Jak oceniacie nowy singiel Wydry?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Dixie Team. Jak oceniacie amerykańska muzykę w wykonaniu polskiego, 8-osobowego bandu?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił dziś męski duet. Swoim wokalem pochwalił się Tabb. Producent muzyczny zaśpiewał piosenkę „We are”. Wpada w ucho?

  W kawiarence Dzień Dobry TVN muzycy Sound'n'Grace rozmawiali na czacie ze swoimi fanami. O co pytali ich widzowie? Kto z nich dostał ofertę matrymornialną? Z ilu muzyków składa się zespół? Jak trafili na siebie mimo różnego pochodzenia i miejsc zamieszkania?

  W studiu Dzień Dobry Wakacje spotkanie na szczycie! Na scenie wystąpił niezwykły duet. Norbi - Norbert Dudziuk i Krzysztof KASA Kasowski wspólnie wykonali utwór "Mylą nas!" Czy piosenka jest związana z ich życiowymi doświadczeniami?

  Na scenie Dzień Dobry TVN gwiazda zaprezentowała swój najnowszy singiel, zapowiadający jej nową płytę. Melodyjna i wzruszająca ballada "Na zawsze" wpada w ucho i łapie za serce. Was również?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Kasia Moś zaśpiewała piosenkę Pryzmat, która jest zapowiedzią debiutanckiego albumu wokalistki. W teledysku do tego utworu wystąpiła Maffashion. Co myślicie o tym utworze?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Diaboł Boruta. Kapela zagrała utwór "Kikimora i zboże", pochodzący z albumu "Leśny Duch". Jak Wam się podoba folk-rockowo-metalowe brzmienie?

  W naszym studiu gościliśmy dziś Kubę Płucisza, gitarzystę, założyciela i twórcę zespołu Ira. Kompozytor wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN z wyjątkowym projektem. Z okazji swoich 50. urodzin zaposił do współpracy młodych i obiecujących muzyków, między innymi Joannę "Rudą" Czarnecką i Pawła Piecyka. Duet zaśpiewał piosenkę „Mój Dom 2015”. Gitarowy kawałek wpada w ucho, prawda?

  Już niedługo ukaże się drugi album zespołu Future Folk "Zbójnicki after". Z tej właśnie płyty pochodzi piosenka "Bo jo cie kochom", którą zespół zagrał na scenie Dzień Dobry TVN. Podbije serca fanów tak jak singiel „Malinowa dziewczyno”?

  W zeszłym roku ukazał się debiutancki album Margaret Add the Blonde. Ostatnio piosenkarka stworzyła teledysk do trzeciego singla Heartbeat promującego wspomnianą płytę. Pokazała w nim nieznaną dotąd twarz: seksownej kobiety. Czym różni się ten teledysk od innych? Kto go wyreżyserował? Jaką historią opowiada teledysk? Z Margaret rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Lady Pank to jedna z najpopularniejszych grup rockowych w Polsce. Od ponad 30 lat na ich koncerty przychodzą rzesze fanów. Zespół niczym Titanic z ich piosenki jest niezatapialny. Przetrwał wszystkie kryzysy i działalność solową obu liderów - Janusza Panasewicza i Jana Borysewicza. Jaki jest ich przepis na długowieczność i jak tyle lat ze sobą wytrzymują? Jak nazywa się ich ostatnia płyta? Czy pracują już nad nową? Co myślą o zaangażowaniu artystów w politykę? Zespół gościł w Dzień Dobry TVN.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Aldona Śleboda. Długonoga blondynka ukrywa się pod pseudonimem Lucky. Czy swoim debiutanckim singlem "Mimochodem" zawojuje polski show-biznes? Swoją urodą na pewno ;)

  Dziś w studiu Dzień Dobry TVN gitarowe i wpadające w ucho brzmienia. Na scenie wystąpił Robert Chojnacki & Piotr Nowak w utworze “ I'm over you”. Co o nim myślicie?

  Leski to pseudonim artystyczny Pawła Leszoskiego. Artysta od lat zajmuje się muzyką, ale dopiero teraz wydał album ze swoimi autorskimi piosenkami. Płyta nosi tytuł "Splot", a utwór "Kosmonauta", który Leski zagrał na scenie Dzień Dobry TVN, to pierwszy singiel, promujący ten album.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Bartek Grzanek. Wykonał utwór "Ikar", który jest częścią singla z 3 piosenkami, zapowiadającego debiutancki album artysty.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Olivia Anna Livki, która zaprezentowała utwór „Geek Power”. Piosenka pochodzi z drugiej studyjnej płyty artystki "Strangelivv".