scena Dzień Dobry TVN

    scena Dzień Dobry TVN

    Julia "Yulia" Czub, zanim pojawiła się na scenie, była dziennikarką w Londynie. W brytyjskich mediach relacjonowała wydarzenia zarówno muzyczne, jak i polityczne. Tuż przed pandemią odwiedziła rodziców w Polsce, a lockdown uniemożliwił jej powrót na Wyspy. Czas spędzony w Warszawie wykorzystała więc na realizację swoich pomysłów. Artystka stworzyła nietypowy audiowizualny projekt, o którym opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

    Jacek Jędrzejak to główny wokalista, basista i autor tekstów Big Cyca. Po 32 latach pracy z zespołem artysta nagrał solowy album. Autorski krążek zrealizował w czasie pandemii, by - jak twierdzi - nie zwariować przez brak koncertów i kontaktu z publicznością. Do muzycznego projektu dołączył także syn Jacka, Kacper. Jak wyglądała ich współpraca? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

    Zespół The Bullseyes to duet z Leszna, który swoją rockową twórczością zachwycił już wielu fanów. Na scenie Dzień Dobry TVN muzycy zaprezentowali utwór, który był zapowiedzią ich debiutanckiego krążka. Jak podoba wam się singiel "World Doesn't Care"?