scena Dzień Dobry TVN

  scena Dzień Dobry TVN

  W Dzień Dobry TVN gościła Ania Wyszkoni. Zapytaliśmy ją o niedawno wydaną świąteczną płytę "Kolędy wielkie", przygotowania świąteczne i jej plany na Sylwestra. Dowiedzieliśmy się również, kto z rodziny Ani lubi śpiewać kolędy podczas plażowania ;)

  Drugi raz, z okazji Świąt Bożego Narodzenia, goście Dzień Dobry TVN: Sarsa, Margaret, Kasia Popowska, Pamela Stone, Antek Smykiewicz i Rafał Brzozowski postanowili połączyć siły i nagrać wspólną płytę „Gwiazdy po kolędzie”. Powiedzieli nam, na co zostaną przeznaczone pieniądze ze sprzedaży tego albumu i kiedy zagrają wspólny koncert.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił dziś Madox z najnowszym singlem "Warszawski sen". Jak Wam się podoba?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpili: Bartek Królik, Marek Piotrowski i Grzegorz Dziamka, czyli zespół Spoken Love. Zaprezentowali utwór "Pimp For Love", który pochodzi z ich debiutanckiego albumu "Spoken Love".

  Pod koniec listopada na rynku pojawił się debiutancki album grupy WIEKO. W skład zespołu wchodzą legendarni muzycy rockowi, między innymi, z Perfectu, Budki Suflera, Lombardu i De Mono. Na scenie Dzień Dobry TVN panowie zaśpiewali piosenkę "Rockowa miłość". Jak Wam się podoba?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Marika z utworem "A jeśli to ja". Singiel jest efektem współpracy z przedstawicielem gatunku ethno electro - Gooralem. Piosenka pochodzi z nowej płyty artystki: "Marta Kosakowska". Co o niej myślicie?

  Na scenie Dzień dobry TVN wystąpił Sound'n'Grace. Zespół przygotował dla fanów miłą niespodziankę. Chór wydał specjalną edycję albumu "Atom". Prócz znanych przebojów, znajdziemy na niej kolędy i świąteczne piosenki między innymi piosenkę "Święta będą cały rok". Jak wam się podoba?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Video. Wojtek Łuszczykiewicz zaśpiewał piosenkę "Jestem zerem". Komu tą piosenką chciał zrobić na przekór? ;)

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił duet Lilly Hates Roses z utworem "Sound of Bells". Piosenka pochodzi z ich drugiego albumu zatytułowanego "Mokotów".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Katarzyna Cerekwicka. Artystka po kilku latach przerwy powróciła z utworem „Między słowami”. Piosenkę można tez znaleźć na płycie wydanej z okazji 10-lecia programu Dzień Dobry TVN. Jak Wam się podoba jej wykonanie w wersji akustycznej?

  W tym roku zespół Pectus obchodzi dziesięciolecie swojego istnienia i m.in. z tej okazji nagrał album "Kobiety". Na płycie znalazło się dziesięć duetów z największymi polskimi artystkami. Jedną z nich jest Irena Santor, którą - wraz z chłopkami z zespołu - gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Dlaczego artystka zdecydowała się na współpracę z braćmi Szczepanikami? Jaka jest geneza tej płyty? Zespół zaprosił również na swój koncert.

  To był hit brytyjskiego Mam Talent. Leondre Devries i Charlie Lenehan zaśpiewali autorską piosenkę o prześladowaniu, która urzekła publiczność i jury. Nawet Simon Cowell nacisnął pierwszy raz złoty przycisk, dając chłopcom bezpośredni awans do finału. Od tego momentu zespół Leondre'go i Charlie'go - Bars and Melody robi zawrotną karierę. Młode gwiazdy gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Powiedzieli nam o okolicznościach powstania swojego największego przeboju Hopeful i o swojej nowej płycie. Czy są zaskoczeni swoją popularnością w Polsce? Który z nich pojechał w trasę ze swoją mamą?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Bracia Cugowscy z piosenką „Moja przystań”. Utwór ten jest kolejnym singlem z ich ostatniej płyty zatytułowanej „Zmienić zdarzeń bieg”. Słowa do piosenki napisał Dariusz Dusza, a muzykę - Piotr Cugowski.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Aga Dyk. Wokalistka zaśpiewała piosenkę "Wracaj.com". Singiel promuje płytę, której premiera jest przewidziana na początek przyszłego roku. Jak Wam się podoba?

  Młoda artystka K Bleax to z pewnością jedna z najciekawszych postaci na polskim rynku muzycznym. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała swój nowy singiel "So Spiritual".

  Zwyciężczyniami pierwszej polskiej edycji "Aplauz Aplauz!" zostały Anna i Kinga Gargul. Czy emocje po wczorajszym finale już opadły? Czy spodziewały się wygranej? Czyim pomysłem było zgłoszenie się do programu, mamy czy córki?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Isle of Love z utworem "Song of silence". To już druga wspólna piosenka Tomasza Osieckiego i Adama Słomińskiego. Współautorką muzyki jest Mela Koteluk.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościł wyjątkowy duet. Margaret i Matt Dusk nagrali razem płytę. Album zawiera interpretacje lekkich jazzowych standardów. Gdzie Margaret poznała Matta? Czy od razu się polubili? Czym polska gwiazda zaimponowała Duskowi? I dlaczego ta płyta to spełnienie marzeń mamy Margaret?

  W najbliższą niedzielę spotkamy się z Blue Café. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół wykona premierowo utwór Buena Chillout, a na czacie zasiądą: Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal, by odpowiedzieć na Wasze pytania. Nie przegapcie tego!

  Malwina Bihun i Maciej Ochęduszko, choć nie są spokrewnieni, wystąpili razem w programie "Aplauz Aplauz!" Pan Maciej jest wychowawcą w domu dziecka, w którym mieszka dziewczyna. Jak to się stało, że zaczęli razem śpiewać? Kto w czasie występów wspierał Malwinę? I jakie mają obecnie plany?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Norbi. Singiel "Studencki bal" to wspólny projekt muzyka z DJ Star, Mr.Fire i MG. Jak sądzicie, czy piosenka utrzymana w klimacie pop-dance ma szansę podbić listy przebojów? Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Moonkite, który wykonał piosenkę „22nd”. Singiel jest zapowiedzią pierwszej płyty bandu. Jak oceniacie ich muzykę?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił duet, który w minioną niedzielę pożegnał się z programem Aplauz Aplauz! Maks Płonka i Andrzej Górecki zaśpiewali piosenkę „Twist and Shout”. Jak oceniacie ich wykonanie?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Janusz Radek. "Czucie" - to liryczna piosenka z najnowszego albumu wokalisty. Jak oceniacie wykonanie Radka?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Sarsa. Wokalistka zaśpiewała nowy singiel „Indiana”. Czy utwór ma szansę powtórzyć sukces piosenki „Naucz mnie”, która została okrzyknięta Piosenką Lata?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Sound'n'Grace. Zespół wykonał piosenkę "Someone", promującą film Listy do M 2. Jak oceniacie? Wpada w ucho?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił polsko-brytyjski zespół The Underground Man. Zaprezentowali u nas swój drugi singiel "You could be here", który pochodzi z ich debiutanckiego mini albumu "From The Basement". Poza sceną też się działo. Zadbaliśmy o to ;)