scena Dzień Dobry TVN

  scena Dzień Dobry TVN

  Już niedługo ukaże się druga płyta Sary Jaroszyk - "Światłocienie". Tymczasem na scenie Dzień Dobry TVN wokalistka wykonała singiel promujący ten album. Piosenka nosi tytuł "DNC".

  Na scenie Dzień Dobry TVN kolędnik o anielskim głosie Michał Sławecki wykonał własną interpretacji kolędy "Wśród nocnej ciszy". Zaśpiewajcie razem z nim lub posłuchajcie i poczujcie magię świąt!

  Autorka popowego hitu "Pasujesz" Kamila Krzempek udowadnia, że doskonale czuje się także w repertuarze kolędowym. Na scenie Dzień Dobry TVN - przy akompaniamencie gitary i skrzypiec - wykonała "Gdy śliczna Panna".

  Na rynku ukazała się nowa płyta Andrzeja Piasecznego "O mnie, o Tobie, o nas". Albumem tym muzyk świętuje 25-lecie działalności artystycznej. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, czy lubi siebie słuchać, co wspólnego z jego najnowszą płytą ma Ania Dąbrowska i czy według niego wiara nie idzie w parze z homoseksualizmem.

  Barbara Wrońska to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała utwór "Nie czekaj". Singiel jest zapowiedzią pierwszego solowego albumu artystki, który ma ukazać się na rynku w przyszłym roku.

  Trzecia płyta zespołu Sorry Boys zatytułowana jest „Roma”. To właśnie z niej pochodzi singiel „Zwyczajne cuda”, który grupa wykonała na scenie Dzień Dobry TVN.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Blue Cafe. Grupa zagrała utwór "Między nami". Singiel jest zapowiedzią kolejnej płyty grupy. Zespół będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć podczas tegorocznego sylwestra organizowanego przez TVN.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Piotr i Wojciech Cugowscy wykonali utwór "Niepisane". Warto też dodać, że zespół Bracia będzie jedną z gwiazd, które zagrają podczas sylwestra TVN.

  Tak występ Janka Samołyka na scenie Dzień Dobry TVN zapowiedział Marcin Prokop. Posłuchajcie jego piosenki z czwartej już płyty "Czas najlepszy w życiu". Kiedy był najlepszy czas w Twoim życiu? A może jest właśnie teraz?

  Fani MaRiny czekali na tą płytę aż 6 lat! W międzyczasie piosenkarka przeszła poważną operację strun głosowych. Czy bała się, że już nigdy nie będzie jej dane stanąć na scenie? Jaki wkład w płytę miał jej mąż Wojciech Szczęsny? Na scenie Dzień Dobry TVN MaRina zaśpiewała piosenkę "Hiding In The Water" ze swojej świeżo wydanej płyty.

  Sarah McKenzie to australijska pianistka i wokalistka. Jej muzykę pokochały miliony ludzi na całym świecie. Mówi się, że będzie drugą Dianą Krall. Czy Sarah cieszy się z takiego porównania? Jakiej muzyki słucha? Ile miała lat, kiedy zaczęła grać na fortepianie? Na scenie Dzień Dobry TVN Sarah wykonała utwór Paris In the Rain.

  Jonas Blue to niezwykle utalentowany producent muzyczny, DJ i kompozytor. Jak zaczęła się jego kariera? W jaki sposób dobiera wokalistów? Jakie jest jego największe marzenie? Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował miks utworów "We Could Go Back" i "Perfect Strangers".

  Grupę 2CELLOS tworzą dwaj wiolonczeliści - Luka Šulić i Stjepan Hauser. Zyskali sławę dzięki niezwykłym interpretacjom przebojów m.in. AC/DC, Guns N' Roses, Nirvany, U2 i Michaela Jacksona. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór tego ostatniego - "Smooth Criminal". Powiedzieli nam również, jak doszło do ich współpracy, jakie jest ich marzenie zawodowe i czy zamierzają komponować własne utwory.

  Daria Zawiałow to polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Na scenie Dzień Dobry TVN artystka wykonała utwór „Na skróty”.

  "Są prawdziwymi świrami, ale ich kocham" - mówi o byłych współlokatorach, czyli zespole BEMY Ed Sheeran. "Było czysto i pomarańczowo" - tak byłego współlokatora wspominają sami muzycy. Jak długo razem mieszkali? Na scenie Dzień Dobry TVN zespół BEMY wykonał piosenkę "Islands". Posłuchajcie!

  Kamil Pawelski nie tylko potrafi świetnie się ubrać, ale powiada również cudowny głos. Na scenie Dzień Dobry TVN dał pokaz swoich umiejętności. Posłuchajcie jego piosenki "Plastikowy spokój". Jak myślicie, co oznacza ten oryginalny tytuł?

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Maleo Reggae Rockers wykonał piosenkę "Nie mów nie". A może zacząć mówić tylko "Tak"? Ciekawe jak wyglądałoby życie...

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Zagi. Wykonała utwór "Kocie Ruchy". Piosenka pochodzi z albumu „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni”.