scena Dzień Dobry TVN

  scena Dzień Dobry TVN

  Dziewczyny z zespołu Laura Palmer Cover Story śpiewają stare i nowe przeboje. W swoim repertuarze mają także utwory autorskie. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonały wielki przebój grupy New Kids on the Block: Step by step. Jak Wam się podoba ich wersja?

  Zapraszamy do świata The White Kites - zespołu, w którego muzyce słychać brytyjski rock z przełomu lat 60. i 70. XX w. W ich autorskich piosenkach można odnaleźć również wpływy folku, musicalu, czy muzyki dawnej. Na scenie Dzień Dobry TVN zagrali utwór "Love Doctor". Podoba Wam się?

  InoRos to grupa folkowo-rockowa, która tworzy muzykę rozrywkową zainspirowaną głównie folklorem podhalańskim. Na scenie Dzień Dobry TVN zagrali swój najnowszy singiel "Kolejne dni". Według Marcina Prokopa ich muzyka to "energia taka, że wyrzuca z kapci". Macie takie samo zdanie?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Marcin Kindla. Zaśpiewał utwór „Po prostu wróć", który jest drugim singlem zapowiadającym nowy album artysty. „Po prostu wróć” jest nową piosenką, jednak ma już na swoim koncie sukces: zwyciężyła w konkursie specjalnym HIT NA LATO na tegorocznym Festiwalu Rock Stars! Jak Wam się podoba?

  Na scenie Dzień Dobry TVN niespodzianka! Wystąpiła na niej Dorota Gardias. Nie po to, aby przedstawić prognozę pogody, ale aby zaśpiewać utwór Ryszarda Rynkowskiego "Mamo, brak mi słów". A to wszystko z okazji Dnia Matki.

  Wczoraj była premiera debiutanckiego albumu Bardotka Trio zatytułowanego: "Raz, dwa, o tak!". Na scenie Dzień Dobry TVN zespół zaprezentował utwór: "Brodacze", pochodzący z tej właśnie płyty.

  Tabu to śląski zespół, który gra głównie reggae z mocno słyszalną sekcją dętą. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór "Nie chcę umierać".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Trzynasta w Samo Południe, który ostatnio pożegnał się z programem X Factor. Panowie wykonali przebój Perfectu "Niepokonani". Jak Wam się podoba ta wersja utworu?

  Zespół Kombii nagrał nową płytę, która jest już w sprzedaży. Dlaczego nazwali ją "Wszystko jest jak pierwszy raz"? Kto skomponował do niej muzykę, a kto napisał teksty? Gdzie będą grać koncerty? O to zapytał Bartek Węglarczyk. Zespół Kombii zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN piosenkę z najnowszego albumu zatytułowaną "Jak pierwszy raz". Jak Wam się podoba ten utwór?

  Dnia 30 marca 2014 r. zespół Tervilia wydał pierwszą swoją płytę EP, na której znalazło się 8 autorskich kompozycji. Jedną z nich jest utwór "Inflow", który Sebastian Tarczyluk i Jarosław Nyckowski wykonali na scenie Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam?

  Już jutro premiera najnowszej płyty Szymona Wydry & Carpe Diem pt. „V Element”. Z tej okazji na scenie Dzień Dobry TVN Szymon wraz z zespołem wykonał utwór „Nie ma nas”, który zapowiada długo oczekiwany album.

  12 maja br. odbędzie się premiera drugiego solowego albumu Ewy Jach: Och, Ach, Jach! Na scenie Dzień Dobry TVN artystka zaprezentowała utwór "Okno na świat", który promoje najnowszą płytę. Jak Wam się podoba piosenka?

  W marcu tego roku ukazał się trzeci album studyjny Mroza zatytułowany Rollercoaster. Z tej płyty pochodzi utwór „Nic do stracenia”, który piosenkarz zaśpiewał na scenie Dzień Dobry TVN. Towarzyszył mu zespół Sound&Grace. Co myślicie o tej piosence?

  Dnia 25 marca tego roku na rynku muzycznym pojawił się siódmy album zespołu Łzy zatytułowany Zbieg okoliczności. Na nowej płycie grupa znów brzmi jak za starych, dobrych czasów. Album promowała piosenka Ogród naszych dni, którą zespół zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN. Jak Wam się podoba?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Punkciki, który tworzą dzieci ze szkół podstawowych. Wykonali swój utwór "Żółty Radarek". Piosenka powstała po tym, jak dwójka dzieci z zespołu Punkciki została potrącona na przejściu dla pieszych i ma zachęcić kierowców do bezpieczniejszej jazdy. Popieramy i namawiamy do zdjęcia nogi z gazu.

  "Zabijasz mnie" - to utwór, który zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN młody wokalista Mateusz Mijal. Myślicie, że ten utwór ma szansę stać się hitem, tak jak wcześniejsza piosenka Mateusza "Wiara"?

  Aurelia to projekt złożony z pięciu muzyków, w tym wokalistki Aleksandry Wiśniewskiej. Na scenie Dzień Dobry TVN zagrali utwór "Moje zło". Singiel znajdzie się na płycie, którą zespół ma zamiar wydać pod koniec tego roku. Co myślicie o ich brzmieniu?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Maja Koman. Zaśpiewała utwór "Babcia mówi", który jest żartobliwą acz iroczną opowieścią o współczesnym świecie kobiet i mężczyzn. Piosenka pochodzi z debiutanckiego albumu artystki “Pourquoi Pas”.

  Uwaga, fani reggae! Gościem Dzień Dobry TVN była największa na świecie gwiazda tego stylu muzyki – Anthony B! O jego życiu i powodach przyjazdu do Polski rozmawiała z nim prowadząca Dzień Dobry TVN Jolanta Pieńkowska. Anthony B wystąpił też na naszej scenie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił rockowy zespół Red Lips z ich najnowszym singlem "Hej Joe". Jak Wam się podoba ten utwór?

  Występowała z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, a także u boku Noviki, Marii Peszek, Pauliny Przybysz. Na scenie Dzień Dobry TVN Natalia Lubrano wykonała utwór "Dulskość”.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła młoda wokalistka Inez Bodio z utworem "Powiedz tak". Jest to jej debiutancki singiel. Inez wystąpiła w 4. edycji programu "X Factor", a jej głos wzruszył jurorkę Ewę Farną. Czy według Was Inez ma szansę wygrać ten program?

  Słyszeliście kiedyś zespół grający awkward rock? Macie teraz okazję! Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiło trio Eric Shoves Them in His Pockets z utworem "Dive Into". To drugi singiel zespołu z płyty "Walk It Off", którą wydali w 2013 r. Obecnie panowie szykują się do mini trasy. Podoba się Wam ich muzyka?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół South Blunt System z utworem "Na koniec świata". Polecamy uwadze ten zespół i jego najnowszą płytę "Potęga w czynie", która dzisiaj ma swoją premierę.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Pawkin ze swoim trzecim singlem "Pomóż mi". Utwór pochodzi z płyty "Taka jak ty", wydanej w marcu 2014 r. Posłuchajcie.