scena Dzień Dobry TVN

  scena Dzień Dobry TVN

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiły piękne i utalentowane dziewczyny z kwartetu smyczkowego Red Heels. Zagrały przebój Lady Gagi "Bad Romance". Warto też dodać, że jedną z członkiń zespołu jest Afrodyta Weselak, która zagrała w filmie "Ida".

  Płyta formacji Igor Spalski & The Dudes, zatytułowana "Wakacje z Hindusami", jest zapisem wielomiesięcznej wyprawy do Azji. Na scenie Dzień Dobry TVN grupa zaprezentowała utwór: "Whattado", który pochodzi ze wspomnianego albumu.

  Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiadł muzyk Szymon Wydra. Rozmawialiśmy z nim o nowym singlu "Pech", promującym najnowszą płytę artysty i Carpe Diem. Jak wygląda teledysk do tego utworu? Kto w nim wystąpił? Szymon powiedział nam również, kto miał duży wpływ na jego życie oraz o swoich związkach z Ukrainą. Kim jest Simona?

  Safari to najnowsza płyta zespołu Pustki, na której znalazło się 10 utworów. Wśród nich jest piosenka "Lepiej osobno", którą zespół zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN.

  Premiera pierwszej płyty Stardust Memories jest zapowiedziana na 16 marca 2015 r. Singlem promującym album jest "Forget The Future". I właśnie ten utwór zespół zagrał na scenie Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Paulla. Zaprezentowała utwór "Nigdy o Tobie nie zapomnę", który jest efektem współpracy artystki z DJ Adamusem. Podoba się Wam?

  Trąbka z arbuza, flet z marchewki. Mikrofon z papryki. Solo na marchewce. Jak to możliwe? Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Paprykalaba udowodnił, że nie tylko możliwe, ale i wykonalne.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpili aktorzy Teatru IMKA. Zaśpiewali piosenkę "Okinage" ze spektaklu Tomasza Karolaka "Momotaro". Muzykę inspirowaną kulturą japońską, a także przezabawny tekst piosenki, nawiązujący do haiku, napisał Jakub Przebindowski.

  Tomasz Karolak postanowił się zmierzyć z kulturą japońską. Wyreżyserował spektakl dla dzieci "Momotaro". O czym jest opowieść? Kiedy spektakl zostanie wystawiony? Gdzie? Aktora gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Grzegorz Hyży. Zaprezentował swój wielki przebój "Pusty dom". Muzykę do piosenki "Pusty dom" skomponował Tabb, autorem słów jest sam wokalista. Utwór jest trzecim singlem ze złotej płyty Grzegorza Hyżego "Z całych sił".

  Roch to artysta, który czerpie inspiracje z różnych gatunków muzycznych. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór w rytmie reggae "Widzę to Tak". Pochodzi on z drugiej płyty artysty, która miała swoją premierę w styczniu tego roku.

  Maciej Mucherski na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował utwór "Nowy Ja", o którym niedawno napisał: "To mój drugi autorski utwór prosto z serducha, historia oparta na podstawie prawdziwych zdarzeń, pewnie dlatego jest dla mnie tak ważny".

  Wywołał spore zainteresowanie po tym, jak na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił wraz z gwiazdą disco polo Tomaszem Niecikiem. Widzom zapadły w pamięci jego niespotykany talent taneczny i niebanalna choreografia. Kim jest słynny Lodołamacz? Czy ma dystans do tego co robi? Od ilu lat ćwiczy na siłowni? Czym się zajmuje zawodowo? Z Rafałem Iwaniukiem rozmawiali prowadzący Dzień Dobry TVN Dorota Wellman i Marcin Prokop. Czy Marcin Prokop wygrał z "Lodołamaczem" w siłowaniu na rękę?

  Zespół Vintage Vegas tworzą: Tom Marks, Giovanni Zarrella i Inan Lima. Na scenie Dzień Dobry TVN Panowie zaprezentowali utwór "Only Man In The World", pochodzący z albumu "Let's Swop". Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Coria. Zagrał utwór "Efuzja", który pochodzi z debiutanckiej płyty "Teoria Splątania". Kto założył zespół i kto nagrał z nim płytę? Nie zgadniecie!

  Maciej Krystkowiak jest znany m.in. z gry w najmłodszym w Polsce zespołem gitarowym The Fast Guitars. Teraz rozpoczął karierę solową. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował utwór "Ballada dla Magdaleny", który pochodzi z jego pierwszej solowej płyty.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił chór Sound'N'Grace, znany z przeboju Mroza "Nic do stracenia". U nas zaprezentował utwór "Dach", który jest efektem współpracy z Tabbem, czyli Bartoszem Zielonym.

  Zespół Clödie tworzy pełne uczucia i pozytywnej energii utwory rockowe. Na scenie Dzień Dobry TVN grupa zagrała swój autorski utwór "Kobieta".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Monika Pilarczyk. Zaprezentowała utwór amerykańskiej wokalistki rhythm and bluesowej Beyoncé Knowles - "Why don't you love me". Podoba Wam się ta wersja?

  Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała Magda Steczkowska. Zaprezentowała utwór "Zawsze będę tu". Jest on dla niej szczególny, ponieważ napisała go dla swojego nieżyjącego taty.

  Joanna Hołubińska aka Asia Ash skutecznie podbija klubowe parkiety. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała swój najnowszy singiel "Jestem jak skała".