Robert Lewandowski

  Robert Lewandowski

  Być jak Robert Lewandowski to marzenie każdego dziecka grającego w piłkę nożną. Ale jak tego dokonać? Najlepiej zapytać o to samego Lewandowskiego. Taką wyjątkową okazję mieli mali zwycięzcy turnieju Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku. W nagrodę za triumf dzieci spotkały się z kadrowiczami trenera Nawałki i mogły zapytać o co tylko chciały. Jak przebiegło to spotkanie? Zobaczcie, jakie inne atrakcje przewidziano dla dzieci.

  Piotr Stachurski to brat Anny Lewandowskiej, czyli najsłynniejszy wujek w Polsce! :) Spotkała się z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Robert Lewandowski poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że on i jego żona Ania zostali rodzicami. Jakiej płci jest dziecko? Czy ma już imię? Jak Ania czuje się po porodzie? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN dziennikarkę Barbarę Pasek.

  Jak mówi promotor sztuki i dziennikarz Łukasz Radwan - sztuka jest wszędzie, a szczególnie w XXI wieku upodobała sobie przestrzeń wirtualną. Sztukę można robić nawet nie wychodząc z domu. Łukasz Radwan spotkał się z artystą i grafikiem Maciejem Cekało, którego obrazy mają m.in.: Robert Lewandowski i Michelle Lewin. Zobaczcie czym jest digital painting i jak się maluje w tej technice!

  Fani Ani i Roberta Lewandowskich czekają na informacje na temat narodzin dziecka sportowców. Czy znany jest termin porodu? A może dziecko przyszło już na świat? Zapytaliśmy o to dziennikarkę Dzień Dobry TVN Barbarę Pasek.

  "Był sobie mały Robert, który marzył by zostać piłkarzem i grać na wielkich stadionach. Ciężko trenował, miał wiele wyrzeczeń i nigdy się nie poddawał", a dziś wieczorem poprowadzi naszą reprezentację w meczu z Czarnogórą! Robert Lewandowski, mimo intensywnych przygotowań, znalazł chwilę dla naszych widzów! Z Marcinem Mellerem rozmawiali o marzeniach, dzieciństwie i OCZYWIŚCIE piłce nożnej. Co jest dla niego najważniejsze w życiu, jak wygląda jego dzień idealny i ... czy mówi do brzucha Ani Lewandowskiej? :)

  Robert Lewandowski wraz z kadrą Polski w piłce nożnej przygotowuje się do meczu z Czarnogórą. Znalazł jednak czas na spotkanie z prowadzącym Dzień Dobry TVN Marciem Mellerem. Panowie rozmawiali o marzeniach, dzieciństwie i rodzicach Roberta. Jakie wartości wpoił Robertowi tata? Całą rozmowę zobaczycie w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN.

  Już w najbliższą niedzielę reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegra mecz 5. kolejki eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. Przeciwnikiem będzie Czarnogóra. Niestety w meczu nie zagra Grzegorz Krychowiak. Czy z kontuzją zawodnika ma coś wspólnego jego przyjaciel Wojciech Szczęsny? Z Wojtkiem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz. Jak żyje mu się w Rzymie? Jacy są włoscy kibice? Gdzie z Mariną spędzą Wielkanoc? W internecie pojawił się film, na którym widać, jak Wojtek klepie po udzie Roberta Lewandowskiego, kiedy ten jest masowany. Dlaczego to zrobił? Czy bramkarz często odwiedza swoich kolegów z reprezentacji, kiedy są masowani? ;)

  Jak gwiazdy obchodziły walentynki? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przeczesała Instagrama w poszukiwaniu informacji! Zobaczcie, co na swoich profilach opublikowali: Robert Lewandowski, Agnieszka Woźniak-Starak, Natalia Jakuła, Tamara Arciuch, Grzegorz Hyży, Weronika Rosati, Wojciech Szczęsny, Katarzyna Warnke, Natalia Kukulska i Piotr Kraśko.

  Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej udało się porozmawiać z Anną Lewandowską, która jest w szóstym miesiącu ciąży. Pretekstem do tego spotkania był projekt związany z kobietami w ciąży, w który zaangażowała się Anna Lewandowska. Jak Anna poinformowała o ciąży swojego męża Roberta Lewandowskiego? Czy zamierza rodzić w Polsce? Czy to prawda, że urodzi dziewczynkę? I jak się czuje przyszła mama? Zobaczcie, jaką niespodziankę przygotowuje dla kobiet trenerka Anna Lewandowska!

  Robert Lewandowski - jak na piłkarza przystało - oznajmił światu, że jego żona jest w ciąży za pomocą piłki i kciuka. A jakie są inne sposoby gwiazd na ogłoszenie ciąży? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: aktorkę Monikę Mrozowską i dziennikarkę show-biznesową Barbarę Pasek.

  Robert Lewandowski będzie ojcem! Zaraz po strzeleniu bramki podczas meczu Bayernu Monachium z Atletico Madryt piłkarz obwieścił światu radosną nowinę. Jego żona Anna jest w 4 miesiącu ciąży. W studiu Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zdradziła nam więcej szczegółów dotyczących narodzin "polskiego Royal Baby".

  Wybitni polscy sportowcy: Robert Lewandowski, Marcin Gortat, Adam Małysz i Rafał Sonik wzięli udział w akcji "Szczęśliwe Dukaty", która rusza już 9 czerwca! Specjalnie na potrzeby tej inicjatywy własnoręcznie zaprojektowali swoje monety. Zobaczcie jak one wyglądają. Gośćmi Anny Maruszeczko, w Zielonych Drzwiach, byli: prezes Fundacji TVN: "nie jesteś sam" Katarzyna Kolenda-Zaleska i dyrektor fundacji UNICEF Polska Marek Krupiński. ​

  Gdy Euro 2016 zbliża się wielkimi krokami, nie ma w Polsce osób bardziej rozchwytywanych przez kibiców niż nasza piłkarska reprezentacja. Tymczasem grupka dzieci, zwycięzców turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" spotkła się ze swoimi idolami i miała ich na wyłączność.

  Jan Boniowski trenował w jednym klubie z Robertem Lewandowskim i być może osiągnąłby podobny poziom mistrzowski, gdyby nie uzależnienie od alkoholu. Pił, aby przypodobać się starszym kolegom z drużyny, którzy nie wylewali za kołnierz. O swojej walce z nałogiem, alkoholizmie wśród piłkarzy nożnych i nastawieniu Roberta Lewandowskiego do alkoholu powiedział w Dzień Dobry TVN. W studiu gościliśmy również psychoterapeutę Roberta Rutkowskiego, którego zapytaliśmy, dlaczego sportowcy są podatni na nałogi.

  Sprawdziliśmy, kto najlepiej zarabia w polskim show-biznesie. W pierwszej piątce znalazł się m.in. Robert Lewandowski. Kto jeszcze? Zobaczcie.

  Gina Lewandowski pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, jednak na co dzień mieszka w Monachium, gdzie gra w tamtejszej drużynie piłki nożnej. Strzela bramki z niemal z taką samą częstotliwością, co nasz rodak Robert Lewandowski. Jako że oboje grają w tym samym klubie, Bayern Monachium zorganizował im spotkanie. O czym rozmawiali? Czy są ze sobą spokrewnieni? I czy Robert dał jej jakieś piłkarskie wskazówki? Z Giną Lewandowski rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

  Mamy awans! Jedziemy na Mistrzostwa Europy, Euro 2016, we Francji! Agnieszka Rylik spotkała się ze strzelcem pierwszej bramki we wczorajszym meczu - Grzegorzem Krychowiakiem. Jak przebiegało świętowanie po wygranej i jaka atmosfera panuje w reprezentacji? Jak myślicie, jak poradzą sobie nasi piłkarze we Francji? Mamy szansę na mistrza?

  Ania Lewandowska jest nie tylko zawodniczką, ale również trenerką. Z chęcią dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi, którzy pragną prowadzić zdrowy styl życia. We Wrocławiu w Hali Stulecia przygotowała trening dla tysiąca osób! Spotkała się z nią tam dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Treningi, płyta, książka - co jeszcze planuje na najbliższe miesiące? Czy będzie z Robertem przed jutrzejszym niezwykle ważnym meczem? Jak Ania motywuje męża do meczów?

  Ula Chincz zainspirowana ostatnim wyczynem Roberta Lewandowskiego postanowiła sprawdzić co jeszcze da się zrobić w 9 minut! W teście udział wzięli: Jakub "Jacob" Bartnik, Daria Ładocha i Maciej Wróblewski. Macie pomysł na jakieś 9-minutowe wyzwanie?

  Wieczorem Robert Lewandowski strzelił w kilka minut pięć bramek, a my z samego rana w kilka minut dotarliśmy do Leszna, aby porozmawiać z mamą piłkarza - Iwoną Lewandowską. Czy pogratulowała już synowi ostatniego wyczynu? Czy szykuje dla niego niespodziankę? Sąsiedzi gratulują Pani Iwonie syna? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Po spektakularnym wyczynie Roberta Lewandowskiego postanowiliśmy na gorąco zadzwonić do jego żony Ani Lewandowskiej. Co mu zrobiła przed meczem, w którym strzelił w kilka minut aż 5 bramek? Czy nowy sposób odżywiania przyczynił się do jego sukcesu? Co po meczu powiedział mu trener? Ania zdradziła nam również prywatną anegdotkę. Serdeczne gratulacje dla Roberta!

  539 sekund - tyle podobno według statystyk trwa średni stosunek seksualny Niemca, a Robert Lewandowski w tym czasie strzelił aż pięć bramek! 23 września od dziś to nie tylko pierwszy dzień kalendarzowej jesieni, ale historyczny "dzień po". Dzień po niesamowitych piłkarskich emocjach. Gratulujemy Robertowi sukcesu! ;)

  Jaki na co dzień jest Robert Lewandowski, który nawet na murawie nie daje się ponieść emocjom? Sprawdził to, prowadzący Dzień Dobry TVN, Marcin Meller, który po zakończonym sezonie Bundesligi porozmawiał z królem strzelców. Marcinowi udało się namówić Roberta na prywatne zwierzenia. Dlaczego dziennikarz uznał, że o takim zięciu marzy każda teściowa?

  W najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN zapraszamy na wywiad Marcina Mellera z Robertem Lewandowskim. Panowie porozmawiają m.in. o piłce nożnej i życiu piłkarza poza boiskiem. Musicie to zobaczyć!

  Jak napastnik piłkarskiej reprezentacji Polski radzi sobie z ogromną popularnością? Czy bardziej go ona cieszy czy przeraża? Z Robertem Lewandowskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska na rozdaniu nagród Super Brands rozmawiała z jednym z laureatów - Robertem Lewandowskim. Czy ta statuetka ma dla niego znaczenie? Jak piłkarz reaguje, kiedy zaliczają go do grona "Wielkich Polaków"? I jak się czuje po niedawnym wypadku? Czy doszedł już do siebie?

  Anna i Robert Lewandowscy przylecieli do Polski na ceremonię wręczenia nagród Superbrands, czyli dla najmocniejszych marek w Polsce. Spotkała się z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Za co Robert Lewandowski otrzymał nagrodę? Co Ania i Robert chcieliby robić po zakończeniu swoich karier sportowych? Co muszą poświęcać dla sportu?

  Podczas meczu pomiędzy Bayernem i Borussią Robert Lewandowski został kontuzjowany. Doznał wstrząśnienia mózgu, ma złamany nos i szczękę. Aby mógł grać w kolejnych spotkaniach, zaopatrzono go w maskę, której zadaniem jest ochrona przed kolejnymi urazami. Z jakich materiałów wykonuje się tego typu maski? Czym grozi złamanie nosa i szczęki? Jak leczy się złamania kości twarzy? W Dzień Dobry TVN gościliśmy dziennikarza sportowego TVN24 Kacpra Sosnowskiego i chirurga szczękowo-twarzowy Michała Zmorzyńskiego.