przepis na sernik

    przepis na sernik

    Sery kozie nie są przez wszystkich lubiane ze względu na charakterystyczny zapach i smak. Dlatego Piotr Kucharski postanowił nas dzisiaj przekonać, że potrawy z koziego sera są naprawdę pyszne. Jak powiedział Piotr, wystarczy tylko do nich dorosnąć :) Oto co pojawiało się w dzisiejszej kuchni Dzień Dobry TVN: pęczotto z burakami i kozim serem, wytrawny sernik z sera koziego z konfiturą z cebuli, kremowy serek z czosnkiem niedźwiedzim i granatem i sałatka z buraków i koziego sera.

    Dania z RAW FOOD korzystnie wpływają nie tylko na zdrowie, ale także na urodę! Zawierają bombę witaminową, która opóźnia procesy starzenia. Zwolenniczką surowej kuchni jest Monika Paluszkiewicz, która w kuchni Dzień Dobry TVN przygotowała: mus z melona z nutką imbiru, makowy sernik z nerkowców, tort czekoladowy z awokado, spring rollsy i domową czekoladę z goji.

    Dzisiaj w naszej kuchni Piotr Kucharski postanowił nakarmić smutnego ziemniaka. Przygotował dla niego potrawy z nabiału: wytrawne pierogi leniwe, kurczaka marynowanego w jogurcie i zupę na maślance. Przekonajcie się, jak smakuje zupa na maślance i sernik z kwaśną śmietaną? Życzymy smacznego!