Michel Moran

  Michel Moran

  Dorota Gardias o dzisiejszej pogodzie opowiada z Krakowa, gdzie odbywa się casting do programu "MasterChef". Spotkała się tam między innymi z jurorami programu. Jakie Anna Starmach, Michel Moran i Magda Gessler mają oczekiwania co do nowej edycji? Czy młodzi adepci sztuki kulinarnej z "MasterChef Junior" podnieśli poprzeczkę dorosłym? Jakie jurorzy mają rady dla startujących w castingach?

  Ruszyły zdjęcia do pierwszej polskiej edycji MasterChef Junior. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska pojechała na plan programu, aby sprawdzić, co się tam dzieje. Dowiedzieliśmy się, kto został jurorem i jaki poziom reprezentują uczestnicy.

  Piotr Sajdak stracił rękę z powodu sepsy. Nie załamał się jednak i aby rozwijać swoją pasję, jaką jest gotowanie, postanowił wziąć udział w czwartym sezonie programu Master Chef. O pasji, która jest sposobem na pokonywanie własnych słabości rozmawialiśmy z goszczącymi w Dzień Dobry TVN: z mistrzem kucharskim Michelem Moran i podróżnikiem Jaśkiem Melą. Dlaczego Michel nie chciał, aby Piotr przeszedł dalej w konkursie? Jak Piotrek pomaga fundacji Jaśka Meli?

  Ruszyła kolejna już edycja kulinarnego talent-show "MasterChef". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała jurorów o to, co wywarło na nich największe wrażenie w najnowszym sezonie. Anna Starmach, Magda Gessler i Michel Moran zdradzili nam, jakie najlepsze dania mieli przyjemność zjeść. Jakie konsekwencje ponosi Ania po zakończeniu każdej edycji programu? Kiedy Magda Gessler przestaje mówić? Czy mistrz kuchni Michel Moran dobrze czuł się w Ameryce?

  Do kuchni Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy szefa kuchni i jurora w programie Master Chef Michela Moran. Przygotował dla nas pyszne dania z jeżyn i brzoskwiń: delikatny krem mascarpone z jeżynami, zupę z brzoskwiń i jeżyn ze świeżą miętą oraz pierś z kaczki z brzoskwinią. Palce lizać!

  Antoni Huczyński, zwany Dziarskim Dziadkiem, smakuje życie na różne sposoby, ale jest pewien smak, którego nigdy nie poznał, mimo że zawsze chciał. To smak homara. Postanowiliśmy spełnić jego marzenie. Kto ugotował dla Pana Antoniego homara? Czy smak skorupiaka przypadł Dziarskiemu Dziadkow do gustu?

  Do porażek w życiu potrafią przyznać tylko ludzie bez kompleksów. Nasi goście z pewnością ich nie mają, bo w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swoich największych porażkach. Kto by pomyślał, że Natalia Siwec, Michel Moran i Rafał Masny, ludzie sukcesu, także zaliczyli kilka wpadek. Jakich? Nie uwierzycie.

  Michel Moran przygotował dziś, w kuchni Dzień Dobry TVN, śledzia w trzech odsłonach. Towarzyszyli mu, zdalnie, finaliści programu Masterchef: Karina, Mariusz i Dominika. Lubicie śledzie?

  Sałatka z dynią i burakiem, sałatka z kurczakiem i gruszką, marchew z selerem, sałata z koprem włoskim, sercami karczochów, skorzonerą i vinaigrette z sokiem pomarańczowym i jesienna sałata z wędzoną kaczką, dynią i orzechami - te pyszności przygotowali w kuchni Dzień Dobry TVN: Ania Starmach, Michel Moran i szefowa cateringu LOT Anna Czabowska.

  Basia Ritz wygrała pierwszą edycję programu MasterChef. Od tego czasu zdążyła już wydać dwie książki i otworzyć własną restaurację. Teraz postanowiła spróbować swoich sił w telewizji jako prowadząca program "Kuchnia z sercem". Jak sobie poradzi? Na pierwszy odcinek zapraszamy do kuchnia+ już dziś o 17.30.

  Jaki hotel wybrać, by zjeść dobre śniadanie? Gdzie na pyszny obiad i wykwintną kolację? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Michel Moran i Jakub Porada. Jakie mają doświadczenia z kulinarnymi podróżami? Gdzie można zjeść dobrze i niedrogo?

  W niedzielę w Dzień Dobry Wakacje: Pan od seksu, czyli prof. Zbigniew Lew Starowicz o sobie, tylko u nas: szczery i otwarty James Blunt. Ponadto: Michel Moran i Jakub Porada o tym, jak poznać dobrą restaurację, kiedy jesteśmy w trakcie wakacyjnego wypoczynku. Ponadto: Jula o najnowszym, muzycznym dziecku. Spotykamy się w niedzielę o 8:30. Program poprowadzą: Dorota Wellman i Bartek Węglarczyk.

  W te wakacje roszady wśród prowadzących. W niedzielę będziecie mieli okazję zobaczyć, jak współgra ze sobą duet - Dorota Wellman i Bartek Węglarczyk. Zaczynamy od 8:30! A w programie: Jacek Bilczyński, Łukasz Jemioł, Joanna Jabłczyńska, Dorota Wellman w pracowni mistrza Rafała Olbińskiego, Piotr Głowacki, Mikołaj Roznerski, Roman Paszke, relacja z otwarcia restauracji Basi Ritz, Jula na czacie, prof. Zbigniew Lew-Starowicz, Karolina Wajda, Michel Moran oraz Kuba Porada.

  Najlepiej zarabiający kucharz na świecie,Gordon Ramsay, przyjechał do Polski. Wziął udział w nagraniach do nowego sezonu programu Masterchef. Czy próbował polskiej kuchni i jakie, jego zdaniem, cechy charakteru musi posiadać Masterchef? O to czy Gordon "jest taki straszny jak go malują" Marcin Sawicki spytał Annę Starmach, Michela Morana, Magdę Gessler i Ewę Leję.

  Bądźcie z Dzień Dobry TVN w Wielką Sobotę! Tylko u nas: Michel Moran poszukuje świątecznej atmosfery. W programie także: Andrzej Piaseczny opowie o swoim debiucie w X -Factor, a Borys Szyc o najważniejszej kobiecie w życiu. A także - na tydzień przed kanonizacją Jana Pawła II byliśmy z naszą kamerą w Rzymie! Jutro o 8:30 budzi Was Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk!

  W tym roku wyróżnienie gwiazdką otrzymała jedna z warszawskich restauracji. Gwiazdki przyznają anonimowi inspektorzy, którzy odwiedzają restauracje na całym świecie. Czym różnią się serwowane posiłki w zachodnich restauracjach od tych podawanych w polskich? W studiu dzień Dobry TVN gośćmi byli: Michel Moran, juror programu Masterchef i szef kuchni, oraz Artur Moroz -restaurator.

  Czyli Michel Moran, na czacie Dzień Dobry TVN, zdradza jak wygrać program MasterChef, a Bartkowi Węglarczykowi mówi czy w natłoku zajęć znajduje jeszcze czas na gotowanie!

  Cyk, cyk, cyk - dźwięk migawki aparatu rozlega się już niemal wszędzie - nawet w restauracjach. Ludzie robią zdjęcia wszystkiemu, co jest na stole, a potem wstawiają na swoje profile w mediach społecznościowych. Przeszkadza to nie tylko gościom siedzących przy innych stolikach, ale zaczęło to już drażnić szefów kuchni. Głośno wyraził swoją dezaprobatę sławny szef kuchni Alexandre Gauthier. Michel Moran i blogerka kulinarna Karina Snuszka dyskutowali w Dzień Dobry TVN o popularnych „selfie z jedzeniem” i powodach irytacji szefów kuchni. Do jakich wniosków doszli?

  Prezydent Francois Hollande podobno ma romans z francuską aktorką Julie Gayet. Dzień po publikacji tej wiadomości w mediach, partnerka prezydenta trafiła do szpitala z powodu "bardzo silnego wstrząsu emocjonalnego". Dlaczego nikt Francois'a Hollande we Francji nie szanuje? Czy romans pogrąży jego polityczną karierę? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Mikołaj Rey oraz Michel Moran.

  Nauczyli się polskiego języka i obyczajów, ale wciąż mają dystans do tego, co dzieje się w Polsce. Jak postrzega Polaków i nasz kraj: Francuz Michel Moran, Kubanka Elis Herrera i Irlandczyk Ben Horler? Co podoba się im w Polakach, a co ich w nas denerwuje? Za co kochają Polskę?

  Co jest fascynującego w kobiecej piłce nożnej? Jak wygląda życie młodej dziewczyny w klubie piłkarskim? O tym w Dzień Dobry TVN Ewa Pajor, najlepsza młoda piłkarka Europy. To wyróżnienie przyznaje UEFA. I w tym roku dostała je 16-latka z Polski. W którym klubie chciałaby grać Ewa Pajor?

  Do tej pory oceniał innych, dziś sam poddał się Waszej ocenie i ocenie Magdy Mołek i Marcina Mellera. Mistrz sztuki kulinarnej, Michel Moran, po raz pierwszy w kuchni Dzień Dobry TVN. Jakie są różnice między polską edycją programu Masterchef a wersją francuską?

  Każdy zna jej przebój "Dmuchawce, latawce, wiatr". Już w sobotę, na scenie Dzień Dobry TVN, Urszula zaprezentuje całkiem nowe brzmienie. Jakie? Oglądajcie nas w sobotę koniecznie od 8:30!

  Robią to, co lubią i jeszcze im płacą. Pasja też, a może przede wszystkim, może stać się źródłem dochodu. W studiu Dzień Dobry TVn gośćmi byli pasjonaci, którzy odnieśli sukces: Rafał Nachyna z Pracuj.pl oraz Michel Moran. Jaki jest ich przepis na sukces?

  Podczas gali na Zamku Królewskim w Warszawie rozdano Wiktory, czyli nagrody Akademii Telewizyjnej dla osobistości medialnych. Jak się czują nagrodzeni: Marcin Prokop i Jarosław Kuźniar i z kim przyszedł na galę Michel Moran?

  Beata Tyszkiewicz, oprócz brata, daleko od siebie ma także córkę i dwóch wnuczków. Mariusz Czerkawski jest daleko od córki odkąd skończyła roczek. Michel Moran swoich najbliższych, w tym dwójkę dzieci, zostawił we Francji. Nasi goście, w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli , jak kochają na odległość.