Sara James na planie programu "MasterChef Junior": "Od dzisiaj będę gotować"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Marcin Sawicki
Sara James na planie „MasterChefa Juniora”
Sara James na planie „MasterChefa Juniora”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

14-letnia Sara James odwiedziła plan programu "MasterChef Junior". Jak utalentowana wokalistka poradziła sobie w kuchni? Czego nauczyła Michela Morana? Sprawdził to Marcin Sawicki, dziennikarz Dzień Dobry TVN.

Sara James z wizytą na planie programu "MasterChef Junior"

Ekipa show powitała wokalistkę z otwartymi ramionami.

- Sprawa wygląda tak, że od dzisiaj oficjalnie przestaję śpiewać. Rzucam to wszystko. Będę gotować w "MasterChefie Juniorze", a Michel Moran rzuca gotowanie i zaczyna śpiewać - zażartowała.

- To będzie mój szef - odparł śpiewająco juror.

A tak naprawdę... Sara James od rana rozśpiewywała się w studiu. Towarzyszył jej Michel Moran, który nauczy wokalistkę kilku przepisów.

- Będę się uczyła od profesjonalistów i utalentowanych, cudownych ludzi. Mam nadzieję, że się nauczę. Może mamie ugotuję coś w domu. Mamuś pozdrawiam cię bardzo - mówiła rozmówczyni Marcina Sawickiego.

Sara James o projektach i obowiązkach

14-letnia artystka łączy występowanie na scenie, w programach, udzielanie wywiadów, realizację projektów z nauką i obowiązkami szkolnymi. Przed nią egzaminy semestralne.

- Jest dużo rzeczy. Dużo rzeczy się dzieje. Natomiast bardzo tego chciałam. Bardzo się jaram, bo robię to, co kocham. I to jest najważniejsze - przyznała Sara James. - Nie żalę się. Zdamy wszystko. Damy radę. Będzie cudownie, miód, malina - zapewniła.

Odcinek programu "MasterChef Junior" z Sarą James zostanie wyemitowany w kwietniu 2023 r.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Marcin Sawicki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości