Mateusz Hładki

  Mateusz Hładki

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki odwiedził Jessicę Ziółek w jej domu pod Neapolem. W czasie, kiedy Mateusz buszował w jej garderobie, Arek Milik był na treningu. Zobaczcie, co kryje szafa życiowej partnerki Milika. Jakie rzeczy są jej ulubionymi? Czy Jessica Ziółek wybiera polskie, czy zagraniczne marki? Skąd wie, co jest akurat modne? Co najchętniej kupuje Jessica Ziółek? Zobaczcie!

  W ramach akcji Wszyscy Jesteśmy Specjalnej Troski Joanna Brodzik wydawała w Warszawie wegański bigos. Z jakich składników składa się taki bigos? Na co zostaną przekazane pieniądze ze sprzedaży bigosu? Z aktorką rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Zobaczcie, jak mieszka piosenkarka Honorata Skarbek. W jej mieszkaniu odwiedził ją dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Ile metrów ma mieszkanie? Jakie kolory w nim dominują? Czy Honorata lubi gotować? I od kogo dostała bukiet pięknych róż? Zobaczcie, co - oprócz ogromnej garderoby - zachwyciło Mateusza Hładkiego.

  Neapolitańskie manufaktury zajmujące się tworzeniem szopek to miejsca, w których tradycja i dbałość o detale mają szczególne znaczenie. Jak powstają te niezwykłe dzieła? W Neapolu był dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Ponad połowa Polaków nie widzi problemu w okazjonalnym daniu dziecku klapsa. Prawie jedna trzecia z nas stosuje bicie jako metodę wychowawczą. Te liczby sprawiają, że włos jeży się na głowie. W Dzień Dobry TVN Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak zaznaczył jednak, że sytuacja jest dużo lepsza niż parę lat temu. Jak na przestrzeni ostatnich lat zmieniło się prawodawstwo dotyczące stosowania przemocy wobec dzieci?

  Co ma zamiar robić podczas pobytu w Polsce i czym zajął się po zakończeniu swojego udziału w serialu "Gra o tron"? Specjalnie dla Dzień Dobry TVN: Jack Gleeson, czyli król Joffrey Baratheon z "Gry o Tron". Zobaczcie, czego jeszcze dowiedział się Mateusz Hładki.

  Wszystko wydarzyło się na planie "Azja Express 2". Niektórzy twierdzą nawet, że Karpiel-Bułecka ma lepsze ciało niż model Piotr Czaykowski, który również brał udział w programie. Jak Staszek Karpiel-Bułecka wspomina udział w programie? Czy zdecydowałby się na udział w nim jeszcze raz? Z prawdziwym góralem spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Lidia Kalita jest projektantką ubrań. Mieszka pod Warszawą w domu przypominającym betonową bryłę. Kto go zaprojektował? Ile jest w nim pomieszczeń? Czy wśród nich jest również pracownia? Skąd pochodzą meble? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Ostatnio Dawid Woliński pojawia się na imprezach z przystojnym mężczyzną, którego nazywa "synkiem". Kim jest ta osoba? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Wiele osób marzy o podróżach. Gdzie chcieliby pojechać: Magdalena Boczarska, Agnieszka Woźniak-Starak, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Robert Kozyra, Robert Kupisz, Roma Gąsiorowska i Gosia Baczyńska? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Wybraliśmy się na premierowy pokaz "Cichej nocy" w reżyserii Piotra Domalewskiego. Zobaczcie co o filmie Mateuszowi Hładkiemu zdradzili aktorzy ... i sam reżyser.

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki wybrał się na próbę generalną - "Procesu" Franza Kafki w reżyserii Krystiana Lupy w Nowym Teatrze w Warszawie. Co o spektaklu mówią aktorzy i sam reżyser? Zobaczcie!

  Po powrocie z Azja Express 2 Michał Piróg zamieszkał pod nowym adresem. Jego mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy, w dzielnicy pełnej kawiarni, restauracji i sklepów. Jak urządził wnętrze? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Gdzie Piróg kupował meble? Czy mieszka sam? I co znajduje się w jego garderobie?

  Reżyserka Małgorzata Szumowska to jedna z twarzy kampanii Anji Rubik #SEXEDPL. W materiale stworzonym na potrzeby kampanii cytuje fragmenty obowiązującego obecnie w szkołach podręcznika do wychowania do życia w rodzinie. "Dla wielu młodych ludzi masturbacja jest problemem. Przyznają, że czują się z tym źle i chcieliby umieć się od niej powstrzymać" - czyta. "Tymczasem masturbacja jest czymś jak najbardziej naturalnym" - kontruje Szumowska. Jak według niej powinna wyglądać edukacja seksualna? Czy rozmawia ze swoim synem o seksie? Kto powinien edukować: szkoła czy rodzice? A może jedno i drugie? Z Małgorzatą Szumowską spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  To jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Bohaterowie komedii romantycznej "Listy do M." powracają! Trzecia część świątecznej komedii romantycznej trafi na ekrany kin 10 listopada 2017 roku. A w naszej kawiarence na rogu ul. Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie dziennikarz Mateusz Hładki spotkał się z z chórem Sound’n’Grace, który w drugiej części "Listów do M." wykonuje piosenkę "Someone", promującą film. - Bardzo się cieszymy, że mogliśmy być częścią tego projektu, tego filmu... czujemy się zaszczyceni - mówi w Dzień Dobry TVN. Gościem Mateusza Hładkiego była też Anna Matysiak - aktorka, która od pierwszej części "Listów do M." wciela się w postać Majki, córki Kariny i Szczepana, czyli Agnieszki Dygant i Piotra Adamczyka.

  Cała akcja zaczęła się w listopadzie 2016 roku, kiedy Tom Hanks zrobił sobie zdjęcie z Fiatem 126p stojącym na ulicy. Wtedy Bielsko-Biała postanowiła przystąpić do działania. Monika Jaskólska zaczęła zbierać pieniądze na kupno, remonty i wysyłkę Malucha dla Toma Hanksa. Kto w końcu zapłacił za samochód? Na co przeznaczone zostały zebrane pieniądze? Kiedy samochód dotrze do Los Angeles? I jakie to uczucie stanąć oko w oko z Tomem Hanksem? Z Moniką Jaskólską w Bielsko-Białej spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Uma Thurman, Russell Crowe, Clive Owen i Meg Ryan - to tylko niektórzy z aktorów, z którym Sławomir Idziak współpracował. Jest autorem zdjęć do ponad 70 filmów. Był nominowany do Oscara za zdjęcia do filmu "Helikopter w ogniu". Z operatorem filmowym, reżyserem i scenarzystą Sławomirem Idziakiem spotkał się w Krakowie Mateusz Hładki, by porozmawiać o Spring Open.

  Zespół Blue Cafe szykuje się do przyszłorocznego okrągłego jubileuszu. Na plan teledysku do piosenki promującej jubileuszowy album wybrał się dziennikarz Mateusz Hładki. Zobaczcie, jak powstaje teledysk i, jak wygląda odmieniona Dominika Gawęda, która w lipcu tego roku wyszła za mąż. Co myślicie o jej metamorfozie? Jak zmieniło się jej życie po ślubie z Maciej Szczepanikiem, muzykiem z zespołu Pectus? Czy to prawda, że spodziewają się dziecka?

  Na warszawskim Starym Mokotowie, dzielnicy, która słynie ze starych kamienic i zielonych skwerów, mieszka Natalia Klimas, aktorka i córka znanej projektantki Joanny Klimas. Natalia zaprosiła dziennikarza Dzień Dobry TVN Mateusza Hładkiego do swojego mieszkania. Co zachwyciło go w tym wnętrzu? Z kim mieszka Natalia Klimas? I co jest sercem jej domu?

  Ma 30 lat i już zapisała się w historii światowej mody. Jak wygląda dzień z życia topmodelki Anny Jagodzińskiej, kiedy akurat jest w Warszawie? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki towarzyszył jej z kamerą. Spotkali się w ważnym dla niej miejscu... na warszawskiej Saskiej Kępie.

  Z wykształcenia jest prawnikiem, a z zawodu headhunterem. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki odwiedził Katarzynę Niezgodę w jej klimatycznym, podwarszawskim domu, który dostała od rodziców. W tym domu odpoczywa od zgiełku stolicy. Zobaczcie, jak mieszka Katarzyna Niezgoda, która niedawno przeszła metamorfozę. Mateuszowi opowiedziała o tej przemianie...