Mateusz Hładki

  Mateusz Hładki

  Anthony Jeselnik jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych komików w USA. Słynie z aroganckich i ostrych wypowiedzi. Amerykanie go uwielbiają, no może z wyjątkiem Donalda Trumpa, który niejednokrotnie był tematem niewybrednych żartów artysty. Co Anthony'ego bawi w prezydencie USA? Jak zaczęła się jego kariera w zawodzie komika? Jak opisałby swój humor? Co sprawia mu radość? Z komikiem rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Okazuje się, że w Polsce mieszka Lara Croft! Gdzie dokładnie? Czy jest singielką? Czym się zajmuje? Odwiedził ją reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Niedawno Odeta Moro urodziła syna. Ile kilogramów straciła po przyjściu jej dziecka na świat? Ile ma zamiar jeszcze zrzucić? Planuje kolejną ciążę? Z Odetą rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Grażyna Wolszczak jest w świetnej formie, co widać na zdjęciach, które ostatnio pojawiły się w internecie. Okazuje się, że w utrzymaniu pięknej sylwetki pomagają jej ćwiczenia wykonywane pod prądem. Jak one wyglądają? Co jeszcze trenuje aktorka? Zapytał ją o to reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W 2009 roku Tymek Przygrodzki był gościem Dzień Dobry TVN. Wówczas 10-letni chłopiec bez trudu kopiował obrazy największych twórców, takich jak np. Wyspiański. Dziś 19-letni Tymoteusz studiuje na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Czy profesorowie wiedzą, że chłopak jest samoukiem? Jak wygląda jego codzienne życie? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Osiem miesięcy temu Elisabeth Revol i Tomek Mackiewicz rozpaczliwie walczyli o życie na Nanga Parbat. Z opresji wyszła tylko kobieta. Jak z perspektywy czasu ocenia wydarzenia, które tam się rozegrały? Pamięta moment, kiedy zdecydowała, że będzie schodziła bez Tomka? Jak wyglądały spotkania z jego żoną i Adamem Bieleckim? Z Elisabeth Revol rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Adwoa Aboah to modelka pochodząca z Wielkiej Brytanii. Jest twarzą wielu modowych marek i ulubienicą projektantów. Magazyn "Time" uznał ją za jedną z liderek nowego pokolenia. Publicznie przyznała się do walki z depresją, próby samobójczej i uzależnienia od narkotyków. Od dwóch lat organizuje spotkania "Girls talk". Do czego chce wykorzystać swoją platformę? Co chciałaby przekazać współczesnym Polkom? Z Adwoa rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Nie trzeba przekraczać nawet progu tego mieszkania, żeby się zorientować, że Piotr "Kędzior" Kędzierski mieszka w niezwykłych warunkach - tak uważa dziennikarz Mateusz Hładki, który odwiedził "Kędziora" w jego mieszkaniu w centrum Warszawy. Jego 70-metrowy apartament znajduje się w dziewiętnastowiecznej kamienicy, w której mieszkali m.in.: Antoni Grabowski, słynny nauczyciel języka esperanto i prezes Polskiego Związku Esperantystów, który na esperanto przełożył np. "Pana Tadeusza", "Halkę" i "Mazepę". Zobaczcie, jak mieszka Piotr Kędzierski i dlaczego Mateusz Hładki był zaskoczony tym, co zobaczył w jego mieszkaniu i czego zazdrości "Kędziorowi".

  Dziś wieczorem o 21.30 pierwszy odcinek kolejnego sezonu "Top Model". W nowej edycji będą obowiązywały nowe zasady. Bez zmian pozostaje skład jurorski oraz prowadzący. Na sesji zdjęciowej z jurorami i gospodarzem show spotkał się Mateusz Hładki. Jak program "Top Model" zmienił życie Kasi Sokołowskiej, Michała Piróga, Joanny Krupy czy Marcina Tyszki? W tym sezonie będziemy mieli szansę zobaczyć też niepublikowane fragmenty, kulisy i tajemnice programu. Wszystko dzięki Barbarze Pasek i Jakobowi Koselowi, którzy o swojej pracy opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

  Mateusz Hładki, Katarzyna Jaroszyńska i Basia Pasek spędzili bardzo aktywny poranek w Dąbrowie Górniczej. Wspólnie z naszymi gośćmi i widzami, którzy nas odwiedzili, zachęcali nas do porannego rozruchu, tańca i wspólnego przygotowania "dobrego, aktywnego śniadania"!

  Dziś wieczorem odbędzie się sąd nad Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. O co chodzi? Dowiedział się tego Mateusz Hładki. Jakie zarzuty stawiane są budynkowi? A Wy, co myślicie o Pałacu?

  Mateusz Hładki postanowił odwiedzić także naszą plażową strefę Tchibo gdzie mrożoną kawą ugościły go, znana z programu "MasterChef Junior", Anika Ćwiek i jej mama Dorota.

  W ramach Projektu Plaża, w kulinarnej strefie Sokołowa, Mateusz Hładki i Łukasz Konik prezentowali nam dziś smaczne przekąski z naturalnych produktów. Jakie przekąski najlepiej zabrać ze sobą na plażę? Zobaczcie.

  Gość Dzień Dobry Wakacje dziennikarz i podróżnik Marcin Kydryński jest wielbicielem Portugalii, jej stolicy - Lizbony i muzyki Fado. Czym go one urzekły? Na ile - według Marcina - Fado oddaje portugalską duszę? Dowiedzieliśmy się również od niego, dlaczego lizbończycy porównują turystów do terrorystów.

  Podczas tegorocznego festiwalu w Opolu Edyta Górniak spoliczkowała Donatana po tym, jak poczuła, że jego ręka powędrowała zbyt nisko. Czy producent przeprosił ją za swoje zachowanie? Z wokalistką rozmawiał Mateusz Hładki. Reporter Dzień Dobry TVN zapytał również, gdzie Edyta będzie koncertowała w najbliższym czasie.

  Leszek Stanek pracował nad nowym teledyskiem. Gwiazdami klipu są psy! Dlaczego? O ideę teledysku muzyka zapytał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Belg Yannick Carrasco, Portugalczyk Cristiano Ronaldo, Szwajcar Yann Sommer, Niemiec Mats Hummels, Peruwiańczyk André Carrillo, Islandczyk Rurik Gislason, Francuz Thomas Lemar oraz zawodnicy trenera Adama Nawałki to tylko niewielka część przystojniaków, którzy przyjechali do Rosji, aby walczyć o tytuł Mistrza Świata 2018. Czy któryś z nich znalazł się w rankingu najprzystojniejszych piłkarzy tegorocznego mundialu przygotowanym przez redakcję Dzień Dobry TVN? A który z piłkarzy spodobał się Mai Sablewskiej? Ranking przedstawił Mateusz Hładki.

  Po rocznej przerwie na antenę TVN wraca "Top Model". Formuła i regulamin programu został nieco poszerzony. Co to znaczy? Na co szczególnie jury będzie zwracało uwagę podczas castingów? Z Katarzyną Sokołowską, Joanna Krupą, Michałem Pirógiem, Dawidem Wolińskim i Marcinem Tyszką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Anja Rubik to światowej sławy top modelka, która jest również zaangażowana w ważne sprawy społeczne. Teraz Anja walczy o czystość oceanów. Problem jest naprawdę poważny. Co roku do oceanów trafia aż 8 ton plastiku. Dlaczego modelka postanowiła zaangażować się akurat w tę akcję? Z okazji Światowego Dnia Oceanu Rubik przemawiała również w siedzibie ONZ W Nowym Jorku. Czy wspomina tamtą sytuację? Anja zwróciła uwagę, że najważniejsze jest to, byśmy zaprzestali produkcji tzw."dziewiczego plastiku". Co to znaczy? Z modelką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Brazylijczyk Gilberto de Godoy Filho, jeden z najwybitniejszych zawodników w historii siatkówki, przeprowadza się do Polski! Czym się będzie zajmował w naszym kraju? Słynnego Gibę i jego żonę Marię Luizę de Godoy gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Siatkarz opowiedział nam o swoim dzieciństwie, białaczce, na którą chorował, hobby i nowym projekcie. Czy to prawda, że ojciec Giby chciał, aby siatkarz grał w piłkę nożną? Co Giba i Maria lubią robić razem?

  Włodzimierz Sanżerewski jest chiromantą i astrologiem. Jak sam mówi, z dłoni odczytuje znaki. Na podstawie linii papilarnych może określić charakter i osobowość człowieka. Kiedy odkrył, że ma predyspozycje do czytania z ręki? Czy można się tego nauczyć? I co wyczytał z dłoni dziennikarza Dzień Dobry TVN Mateusza Hładkiego?

  Księżniczka Tamara Czartoryska próbowała swoich sił w modelingu, grała w filmach, pracowała także jako prezenterka telewizyjna. Czym się teraz zajmuje zawodowo? Czy ma w domu przedmioty przypominające jej o polskich przodkach? Jak wyglądało jej dzieciństwo? Pamięta swoją pierwszą wizytę w Polsce? Jak kiedyś układały się jej relacje z ojcem? Ostatnio w mediach polskich głośno było o ich konflikcie. Co jest jego powodem? Księżniczkę Czartoryską odwiedził w Portugalii reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Czy gwiazdy kochają latynoskie klimaty? Z czym kojarzy im się Ameryka Łacińska? Maryla Rodowicz marzy, by wyjechać do Argentyny, gdzie mogłaby nauczyć się tańczyć tango, z kolei dla Anety Kręglickiej Argentyna to nie tango, a jazda konna. Czy Magdalena Mielcarz, która na co dzień mieszka w Los Angeles, lubi odpoczywać w krajach Ameryki Południowej? Sprawdził to dziennikarz Dzień dobry TVN Mateusz Hładki.

  Wielka Brytania świętuje w tym roku 92. urodziny królowej Elżbiety II, która rządzi tym krajem nieprzerwanie od 66 lat. Z okazji urodzin królowej ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce wydał specjalne urodzinowe przyjęcie w ogrodach ambasady w Warszawie. Była tam nasz reporter Mateusz Hładki.

  Pewnemu 30-letniemu Amerykaninowi rodzice wytoczyli sprawę, by ten wreszcie wyprowadził się z domu. Sąd zarządził eksmisję, ale on od wyroku się odwołał. W życiu każdego człowieka przychodzi moment, kiedy musi opuścić rodzinne gniazdo. W Polsce, statystycznie mężczyźni wyprowadzają się z domu około 28. roku życia. Dlaczego tak późno? Jak nie wychować maminsynka? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy socjologa dr Tomasza Sobierajskiego oraz mamy dorosłych już mężczyzn: Grażynę Wolszczak i Małgorzatę Pieczyńską.

  Pomimo tego, że na planie programu pojawiały się pewne niesnaski, to po zakończeniu zdjęć uczestnicy wciąż utrzymują ze sobą kontakt i po prostu bardzo się lubią. Dziś wielki finał. Kto jest agentem, a kto zwycięzcą programu? Z Iloną Ostrowską, Michałem Mikołajczakiem i Karoliną Ferenstein-Kraśko, którzy dotarli do finału rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Gina Stewart z Australii jest nową gwiazdą mediów społecznościowych. Ma 48 lat, czworo dzieci i wnuczkę. Blondynka o nienagannej figurze i pięknych oczach została okrzyknięta najseksowniejszą babcią na świecie. Wystartowała niedawno w konkursie piękności i dotarła aż do ostatniego etapu, pokonując prawie 10 tysięcy uczestniczek. Z Giną Stewart rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Co robi Gina, by wyglądać tak młodo? Jak wygląda jej codzienne życie? Jak to możliwe, że tak piękna kobieta jest samotną matką? Czy miała jakieś operacje plastyczne? Czy trudno być w dzisiejszych czasach kobietą?

  Na premierze książki "Warto żyć" z jej autorem rozmawiał Mateusz Hładki. W jakich okolicznościach Lejb Fogelman spotkał Jimiego Hendrixa?

  Mateusz Hładki spotkał się z odtwórcą głównej roli w filmie "Kamerdyner" - Sebastianem Fabijańskim: "Żałuję, że nie umiałem, że się od małego nie uczyłem grać. To jest coś pięknego, kiedy możemy usiąść do instrumentu i zaimprowizować coś, co czujemy".