Mateusz Hładki

  Mateusz Hładki

  W swojej książce opowiada otwarcie o adopcji, depresji i bezpłodności. Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz, była żona byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza, wydała autobiografię, w której wspomina swoje życie z Kazimierzem Marcinkiewiczem. Jak tę książkę ocenia Kazimierz Marcinkiewicz? Dlaczego Izabela nie zrezygnowała z nazwiska byłego męża, skoro - jak pisze w książce - Marcinkiewicz jej nigdy nie kochał? Dlaczego ich związek się rozpadł? Czy czuje się odpowiedzialna za rozpad rodziny Kazimierza Marcinkiewicza? Dlaczego zależało jej na dobrych relacjach z byłą żoną Marcinkiewicza? Czego życzy swojemu byłemu mężowi? Z Izabelą Olchowicz-Marcinkiewicz rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Wiele osób nie lubi zmian w życiu. Co je powstrzymuje przed ich dokonaniem? Jak się przygotować do zmian, jeśli już podejmiemy decyzję, że chcemy je wprowadzić? Na pytania odpowiedziała psycholog Magdalena Chorzewska, którą gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  W mediach plotkarskich krąży informacja, że Marta Żmuda Trzebiatowska przygotowuje się do macierzyństwa. Czy jest to prawda? Z aktorką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Co jakiś czas Maciej Stuhr zabiera głos w sprawach politycznych i społecznych. Niektórym się to nie podoba i swoją niechęć do poglądów aktora osoby te manifestują w mediach społecznościowych i... jego ogródku. Czy Maciej momentami nie żałuje swoich wypowiedzi? Czy - tak jak Daniel Olbrychski - odmówiłby zagrania z aktorem, który ma inne przekonania polityczne? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Dzisiaj odbędzie się zaprzysiężenie Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki. Z tej okazji odbędzie się wiele imprez, w tym bale inauguracyjne. Krążyły informacje, że znani projektanci nie chcieli zaprojektować kreacji, w których mogłaby się pokazać tego dnia Melania Trump. Kto się w końcu zdecydował? O tym dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Mogliśmy również zobaczyć suknie, które miały na sobie podczas balów inauguracyjnych byłe pierwsze damy Ameryki: Michelle Obama, Laura Bush, a także Hillary Clinton.

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki udał się do Szczyrku, gdzie trenują młodzi skoczkowie. Spotkał się tam z 8-letnim Tymkiem Cienciałą, który już po raz drugi wygrał Turniej Czterech Skoczni dla dzieci. Kto motywuje chłopca do treningów? Czy nadal chce zostać profesjonalnym skoczkiem?

  O tym, co może być sztuką, jak rozpoznać czy coś jest arcydziełem i kto o tym decyduje opowiedzieli nam Stach Szabłowski, polski historyk i krytyk sztuki, publicysta oraz kurator CSW w Warszawie i Łukasz Radwan, dziennikarz Dzień Dobry TVN i krytyk sztuki. Jak wycenia się dzieła sztuki?

  Zobaczcie, jak wygląda nasze studio i, jak powstaje najpopularniejszy poranny program w Polsce. Być może poprowadzicie wspólnie z naszymi prowadzącymi program. Weźcie udział w licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Bądźcie szczodrzy! Zwycięzca aukcji będzie mógł zobaczyć na żywo to, czego na co dzień nie widać. Bartek Jędrzejak pokaże każdy zakamarek studia, a Mateusz Hładki opowie o naszej pracy i oprowadzi po redakcji Dzień Dobry TVN. Zachęcamy do udziału w aukcji i serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę przekazaną na WOŚP!

  Matthew Noszka zawojował amerykański świat modelingu, a prestiżowy magazyn Vogue umieścił go na liście 50 najlepiej zbudowanych mężczyzn. Jego przygoda z modelingiem zaczęła się zaledwie dwa lata w zaskakujący sposób. Jego ojciec ma polskie korzenie, ale sam Matthew nigdy nie był w Polsce. Jedyne, co łączy go z Polską to pierogi, które w dzieciństwie robiła mu mama. Czy planuje odwiedzić Polskę? Czy w jego sercu jest jakaś szczególna kobieta? Z Matthew rozmawiał na skype dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  O sekretach idealnego makijażu na szaloną sylwestrową noc Mateuszowi Hładkiemu opowiedziała Magda Stępień. Co jest podstawą dobrego wyglądu na balu sylwestrowym? Zobaczcie koniecznie!

  Co działo się w polskim i światowym show-biznesie w 2016 roku? Która z gwiazd ubierała się w tym roku najlepiej? O tym dziennikarze Dzień Dobry TVN: Agnieszka Jastrzębska, Anna Wendzikowska i Mateusz Hładki. A co dla Marcina Prokopa było największym tegorocznym wydarzeniem?

  Niektóre panie wiele czasu poświęcają na przygotowania do sylwestra. Czy tak samo jest w przypadku Natalii Siwiec, Małgorzaty Rozenek-Majdan, Katarzyny Warnke i Jessici Mercedes? Gdzie będą się bawić? Z Paniami rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Agustin Egurrola opowiedział dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu o przygotowaniach tancerzy do "Hello 2017!" - imprezy sylwestrowej TVN, prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy i Stołecznej Estrady na Placu Defilad. #SylwesterWarszawa rozpoczyna się o 19:00, a emisja w TVN o godz. 19:45. Imprezę poprowadzi m.in. Marcin Prokop, który - jak zapewnia Dorota Wellman - będzie cały w aksamitach. Czy tancerze są już przygotowani? Do jakiej muzyki będą tańczyć tancerze Agustina? Czym zaskoczą nas organizatorzy tej sylwestrowej zabawy? I kto wystąpi na scenie?

  To był ważny rok dla Małgorzaty Kożuchowskiej. Grała w dwóch serialach, angażowała się w liczne akcje charytatywne, a z rąk Prezydenta RP przyjęła Order Polonia Restituta. Czy żałuje jakiejś decyzji podjętej w 2016 roku? Co w nowym sezonie "Drugiej szansy" czeka Monikę Borecką graną przez Małgorzatę Kożuchowską? Czym w tym roku zaskoczył ją synek? I co myśli o nienawistnych komentarzach, które pojawiły się po tym, jak odebrała order z rąk Andrzeja Dudy? Z aktorką spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Jak wyglądają Święta Bożego Narodzenia w domu Magdy Gessler? Dlaczego są dla niej trudnym okresem? O jakim prezencie marzy Magda Gessler? Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spotkał się z Magdą Gessler, by porozmawiać z nią o świętach. Restauratorka podzieliła się również przepisami na świąteczne ciasta, śledzie i słynny czerwony barszcz. Zdradziła też, co jest sekretem jej makowej strucli. Czy wiecie, co postanowiła oddać na licytację WOŚP?

  Mateusz Hładki spotkał się Kate Rozz. Czym zajmuje się dziś z aktorka i modelka? Gdzie mieszka i czy zamierza wrócić do Polski? Czy Kate i jej partner Dan Holzmann... planują otworzyć przedszkole? ;-)

  Joanna Przetakiewicz od kilku lat jest związana zawodowo i prywatnie z Londynem. Jak wygląda jej życie w stolicy Anglii, czy wykończyła już nowe mieszkanie i, gdzie lubi bywać, kiedy nie pracuje? Projektantka opowiedziała o tym dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateusz Hładkiemu. Wspólnie spędzili dzień, który zakończył się w towarzystwie największych gwiazd świata mody.

  Katie Melua wydała właśnie wyjątkową płytę. Album "In Winter" powstał we współpracy z gruzińskim żeńskim chórem. Mateusz Hładki wybrał się na spotkanie z artystką do jej rodzinnego domu w Londynie. Wiedzieliście, że wokalistka urodziła się w Gruzji? Zobaczcie jak wygląda jej dom i jakie ma plany na nadchodzące święta.

  Z brytyjsko-gruzińską artystką spotkał się w Londynie dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Katie pokazała Mateuszowi swój dom i miejsca, w których najlepiej pisze się jej teksty piosenek i tworzy muzykę. Całą rozmowę zobaczycie w programie Dzień Dobry TVN już w tę sobotę.

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki odwiedził Katarzynę Cerekwicką, by sprawdzić jak wygląda jej warszawski apartament. Okazało się, że we wnętrzu przeważa biel. Piosenkarka postawiła na połączenie dwóch stylów: klasycznego i nowoczesnego. Kim są jej współlokatorzy i jaki film ogląda, gdy chce się zrelaksować? Zdradziła też, kim się inspirowała kupując biały fortepian...

  Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, który odwiedził wioskę Świętego Mikołaja zorganizowaną m.in. przez Karolinę Ferenstein-Kraśko. Jaki jest wkład Katarzyny Sokołowskiej i Ryszarda Kalisza w przygotowanie świąt? Gdzie świętuje Łukasz Jemioł? Jak wyglądają święta Klaudii Halejcio? A czy Wy pomagacie w przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia?

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki wybrał się na promocję książki "Modny PRL" napisanej przez Dorotę Williams i Grzegorza Sołtysiaka. Jak PRL wspominają: Monika Olejnik, Karolina Korwin Piotrkowska, Anna Puślecka, Rafał Królikowski, Bogna Sworowska, Teresa Rosati, Rafał Olbiński i Piotr Kraśko? A Wy, jak wspominacie te czasy?

  Do Los Angeles przyjechała tylko na chwilkę ... ale już tam została. Teraz zaprosiła nas na spacer po swoich ulubionych miejscach w L.A i zdradziła sekret swojego pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia. W szczerej rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedziała też o bardzo trudnych momentach w swoim życiu. Zapraszamy na spotkanie z Izabellą Miko.

  Robert Kupisz zaprezentował swoją nową kolekcję. Nazwał ją "Krywań", czyli tak, jak nazwa się szczyt w Tatrach. Dlatego dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki postanowił zapytać gwiazdy, które przybyły na pokaz o szczyty ich marzeń. O czym marzą: Roma Gąsiorowska, Michał Żurawski, Marcin Tyszka, Bogna Sworowska, Piotr Rubik, Monika Olejnik, Joanna Przetakiewicz i Grażyna Wolszczak?

  W studiu Dzień Dobry TVN, tuż po finale, gościliśmy zwycięzcę 6. edycji programu "Top Model" - Patryka Grudowicza. Patrykowi towarzyszyła prowadząca program i modelka Joanna Krupa. Jaką karierę przewiduje dla zwycięzcy, który otrzymał 100 tys. złotych, kontrakt z agencją mody i miejsce na okładce magazynu "Glamour"? Czy zdaniem Joanny Krupy Patryk ma zadatki na świetnego modela? Czy liczył na wygraną? Jak rodzina zareagowała na jego zwycięstwo?

  6. edycja programu "Top Model" dobiega końca. Jak wyglądają przygotowania do wielkiego finału? Sprawdził to, jak mówi Marcin Prokop, najpiękniejszy dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, który spotkał się z finalistami i jurorami programu. Jak czuje się trójka najlepszych modeli tej edycji? Zwycięzca otrzyma na 100 tysięcy złotych, kontrakt z agencją modelek "AVANT" oraz okładkę w miesięczniku "Glamour". Ciekawi jesteśmy, komu kibicujecie?

  Znany amerykański aktor Tom Hanks zobaczył Fiata 126p w Budapeszcie, gdzie kręcono film "Inferno", i... zakochał się w nim. Dlatego Monika Jaskólska z Bielska-Białej zainicjowała akcję zbiórki pieniędzy na zakup samochodu, który ma zostać podarowany Tomowi Hanksowi. Mateusz Hładki wybrał się w tej sprawie do Bielska-Białej...

  Czwarty czwartek listopada to dla Amerykanów jedno z najważniejszych świąt - Dzień Dziękczynienia. Mateusz Hładki wybrał się do warszawskiej rezydencji ambasadora USA w Polsce, gdzie ambasador, Paul W. Jones wspólnie z żoną Catherine Cheremeteff Jones, opowiedzieli mu o najważniejszych tradycjach związanych z tym świętem. Czego nie może zabraknąć na stole w tym ważnym dla Amerykanów dniu?