Mateusz Hładki

  Mateusz Hładki

  We Wrocławiu w Centrum Technologii Audiowizualnych, z dyrektorem placówki Robertem Banasiakiem, spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. To tam wykonuje się mrówcza prace - renowację kostiumów z legendarnych filmów między innymi ze "Stawki większej niż życie" oraz z "Czterech pancernych i psa". W przyszłym roku będzie można podziwiać je w stanie prawie idealnym.

  Akcja "Movember", mająca na celu uzmysłowić mężczyznom wagę badań kontrolnych, dobiegła końca. Z jej uczestnikami Łukaszem Radwanem, Marcinem Sawickim, Mateuszem Hładkim, Andrzejem Polanem oraz z profesorem Zbigniewem Gaciongiem rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN o męskim spojrzeniu na zdrowie. Jaki jest, zdaniem Marcina Mellera, najlepszy sposób by skłonić faceta do wizyty u lekarza? ;) Zobaczcie!

  Krystyna Prońko została radną w Warszawie. Dlaczego postawiła na politykę i czy na dobre pożegnała się ze śpiewaniem? Z radną i artystką w jednym spotkał się Mateusz Hładki. Jak sama mówi ma do załatwienia... Co?

  Dlaczego znany aktor otworzył kino? Gdzie znajduje się kino Lindy i Ślesickiego? Ile osób pomieści się na widowni? O swoim "nowym dziecku" opowiedział, a nawet je pokazał, dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu. Czy Bogusław Linda pamięta swój pierwszy kinowy seans? Dlaczego nie lubi, gdy mówi się o nim "macho"? Dlaczego, jak mówi, żałuje 70 procent filmów, w których zagrał? O jakim filmie marzy Linda i kto zabronił mu zagrać z Meryl Streep?

  Kasia Chrapko to gimnazjalistka z Niska, która zdobyła złoty medal na światowych targach wynalazczości w Brukseli - Brussels Innova 2014. Za co została nagrodzona? Czy w czasie targów była duża konkurencja? Kim Kasia chciałaby zostać w przyszłości? Z utalentowaną nastolatką i dyrektorką gimnazjum z Niska rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Zawodnicy drużyny rugby z Londynu zrzucili ubrania i stanęli przed obiektywem aparatu. Ich nagie zdjęcia znalazły się w kalendarzu na 2015, który każdy może zakupić w Internecie. Nie zrobili tego jednak dla zabawy czy po to, by się promować! Pieniądze ze sprzedaży kalendarza pomogą ich sparaliżowanemu koledze. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki rozmawiał ze sportowcami. Ile kosztuje kalendarz i, ile udało im się już zebrać?

  Wszystko zaczęło się od jednego zdjęcia. Magda Gessler zrobiła sobie zdjęcie w jednej z kanadyjskich toalet usytuowanej w ekskluzywnej restauracji. Internauci nie byli zachwyceni. Co było takiego fascynującego w tej kanadyjskiej toalecie? Gdzie Sharon Stone zaprosiła Magdę na koleżeńską pogawędkę? Co powiedział jej Placido Domingo? Z restauratorką spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Małgosia Rdest to jedyna Polka w prestiżowym wyścigu w Indiach. Już w ten weekend będzie nas reprezentować w New Delhi. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki rozmawiał z naszą dumą narodową.

  Maciej Kot to jeden z najmłodszych i najpopularniejszych skoczków narciarskich. Jako jeden z nielicznych w kadrze nie ma żony. Wszyscy zastanawiają się, czy jego serce jest zajęte przez tajemniczą dziewczynę? Co robi Kot, kiedy ma chwilę dla siebie? Ze skoczkiem narciarskim spotkał się Mateusz Hładki i przedstawił mu kandydatki na dziewczynę: Agnieszkę Szulim, Ewę Farnę, Alicję Bachledę Curuś, Iwonę Węgrowską, Monikę Brodkę. Kogo wybrał Maciek?

  Słynny amerykański baryton Thomas Hampson przyleciał, po raz pierwszy, do Polski, by wystąpić w gorzowskiej filharmonii. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spotkał się z artystą. Którego polskiego śpiewaka operowego ceni i, któremu kibicuje Thomas Hampson? Czy ma swojego ulubionego polskiego kompozytora? Czy opera jest dla każdego? Czego musi sobie odmawiać śpiewak operowy? Jak Thomas Hampson dba o swoje gardło?

  "Pulpet" - mówi o sobie. Patrząc na niego dziś trudno uwierzyć, że kiedyś był gruby. Mateusz Hładki w szkole szybo stal się obiektem żartów. W studiu Dzień Dobry TVN Mateusz opowiedział o swojej walce z nadwagą. Towarzyszyła mu Marta Żysko-Pałuba psycholog dziecięcy. Dlaczego dzieci nie ćwiczą na lekcjach WF-u?

  Jakub Bartczak to rapujący ksiądz, który wydał rok temu płytę. Czy sam pisze teksty i muzykę? Dlaczego został księdzem, skoro tak dobrze rapuje? Reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki odwiedził zakrystię księdza i wykonał z nim w duecie jeden z jego utworów. Zobaczcie! Czy rapujący ksiądz z Wrocławia podbije muzyczny rynek?

  Co było dla niego inspiracją, gdy pisał książkę na której scenariuszu oparł film "Autor Widmo" Roman Polański? Jego najnowsza książka "Oficer i szpieg" to już bestseller. Na jej kanwie Roman Polański nakręci kolejny film. Robert Harris, w rozmowie z Mateuszem Hładkim, opowiedział o tym, jak niezwykłym reżyserem i człowiekiem jest Roman Polański. Kiedy film zobaczymy na dużym ekranie? Co pisarz sądzi o procesie, który toczy się w jego sprawie?

  Seks, narkotyki, alkohol i trudne relacje z rodzicami - oto współczesne problemy nastolatków, które pojawiają się w nowym serialu paradokumentalnym TVN "Szkoła". Jak Dorota Godzic i Jan Mancewicz - aktorzy, którzy grają w serialu pedagogów, przygotowują się do roli i trudnych tematów? Zapytał o to reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.