Mateusz Hładki

  Mateusz Hładki

  Coolio to amerykański raper, kompozytor i aktor. Jego największym przebojem, który przyniósł mu sławę w latach 90. ubiegłego wieku jest "Gangsta's Paradise". Niestety oprócz sukcesów miał również upadki - był aresztowany m.in. za narkotyki i posiadanie broni. Czy narkotyki to już przeszłość? Żałuje, że je brał? Jak zareagował, że jeden z jego synów trafił do więzienia? Jak Coolio jest dzisiaj przyjmowany przez fanów? Czy frustruje go to, że jest postrzegany jako piosenkarz z jednym hitem? Z muzykiem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Do swojego pięknego ogrodu w Tyńcu Andrzej Mleczko zaprosił ekipę Dzień Dobry TVN i dziennikarza Mateusza Hładkiego. Jak duży jest ten ogród i ile drzew posadził już w swoim ogrodzie znany rysownik? Kto mu w tym pomaga? I chociaż pogoda nie dopisała, to ogrodem jesteśmy oczarowani.

  Kominek - składak, kredens o zapachu wędzonki, szklana tara do prania i maszyna do robienia masła - to tylko kilka niezwykłych przedmiotów znajdujących się w domu Otedy Moro. Jak sama przyznaje, ma słabość do antyków i spędziła lata na targach staroci. Jak urządziła wnętrze domu, który kupiła jeszcze z Michałem Figurskim? Wybierz się na wycieczkę po domu Odety Moro razem z dziennikarzem Dzień Dobry TVN Mateuszem Hładkim.

  26 kwietnia odbędzie się premiera najnowszego singla Kayah "Po co", do którego słowa napisała sama. Co to znaczy, że "nie chce więcej traum, nie chce rozdrapywać starych ran"? Piosenkarkę spytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Kayah wybiera się również w trasę koncertową z Goranem Bregovicem. Artyści definitywnie zakopali topór wojenny? Co piosenkarka powiedziała o plotkach na jej temat?

  W wieku 24 lat Luis Trigo ważył ponad 180 kg. Postanowił pozbyć się nadwagi i schudł 100 kg. W trakcie odchudzania pokazywał w internecie, co w trakcie przemiany dzieje się z jego ciałem. Dziś Luis jest trenerem personalnym i udziela rad, jak się odchudzać. Dlaczego jego zdaniem osoba otyła nie może być szczęśliwa? Co sprawiło, że postanowił zmienić swoje życie? Jak to zrobił? Dlaczego zdecydował się pokazać w mediach społecznościowych swoją obwisłą skórę? Co jadł przed przemianą, a czym odżywia się teraz? Z Luisem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W ogrodzenie posesji Krzysztofa Rutkowskiego wjechała oszalała z miłości psychofanka. Detektywa zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, by powiedział, o tym, co się wydarzyło. Był wtedy w domu? Znał tę kobietę? Czy to była pierwsza osoba, które go nękała? O psychofanach innych znanych osób mówił dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Który z tych stalkerów stał się celebrytą?

  Nelli Rokita - czym zajmuje się teraz? Uczy dzieci języka angielskiego. Jak sprawdza w roli nauczyciela? Czy żałuje zaangażowania się w politykę i, czy wróciłaby do niej? Co robi w wolnych chwilach? Z byłą doradczynią Lecha Kaczyńskiego do spraw kobiet i żoną Jana Rokity, o polityce, aborcji, mężu i chorobie nowotworowej, rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Od jego wygranej w Top Model minęły cztery miesiące. Co robił przez ten czas? Jakie ma plany na przyszłość? Czy jego rodzinne miasto, Ostróda, jest z niego dumne? A co z miłością? Z Patrykiem Grudowiczem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Po wielu latach przerwy projektant Robert Kupisz postanowił wrócić na parkiet. Dlaczego? Jakim był instruktorem? i jak taniec wpłynął na to, co robi teraz? Na próbie projektanta był dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W jednym z tabloidów ukazał się wywiad z Katarzyną Herman, w którym miała powiedzieć, że zaadoptowała psa, aby stosować dogoterapię ze względu na stres związany z pracą. Okazuje się, że nigdy takiego wywiadu nie udzielała. Często zdarza jej się, że gazety i portale plotkarskie publikują nieprawdziwe informacje na temat jej życia? Aktorkę spytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Paweł Deląg wraz z Michałem Żebrowskim wystąpili w czesko-słowacko-polskiej komedii romantycznej "Wszystko albo nic". Jak pracowało mu się na jednym planie z Czechami, którzy podobno poza innymi Czechami nie lubią nikogo? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spytał go również o życie uczuciowe...

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki rozmawiał z aktorem Michałem Żebrowskim. Co go łączy z Ryanem Goslingiem? Czy żona na wpływ na to, jakie role wybiera? i Jak pracowało mu się na planie czesko-słowacko-polskiego filmu "Wszystko albo nic", który w Czechach pięciokrotnie pobił "La la land"?

  Nie jest tajemnicą, że piosenkarka Katarzyna Cerekwicka studiuje psychologię. Kiedy uzyska tytuł magistra? Planuje otworzyć własny gabinet? Czy była kiedyś na sesji u terapeuty, coacha lub psychologia? Z piosenkarką i studentką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Edyta Zając-Rzeźniczak została modelką, gdy miała 14 lat. W tą stronę "popchnął" ją tata. Co chce robić po zakończeniu kariery w modelingu? W jaki sposób walczy ze stereotypem żony piłkarza? Dlaczego wystąpiła w Agencie Gwiazdy? Ciągnie ją do telewizji? Z modelką, żoną i fanką samochodów rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W kwietniu mija rok od wydania debiutanckiej płyty Julii Pietruchy. Jak ocenia ten czas? Czy wróci jeszcze do aktorstwa? I kiedy kolejna płyta? Z aktorką i piosenkarką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Co jakiś czas w prasie pojawiają się informacje dotyczące tego, że Edyta Olszówka narzeka na brak propozycji zagrania interesujących ról. Czy to rzeczywiście prawda? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spytał o to aktorkę. O jakiej roli marzy Olszówka?

  Maffashion łatwiej ostatnio złapać w Nowym Jorku czy Paryżu niż w Warszawie. Udało się to jednak dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu. Jak blogerka trafiła do domu mody Oscara de la Renty? Jak wyglądają kulisy pracy przed pokazem tak dużej marki? W jaki sposób promuje polskich projektantów za granicą? I jak trafia się na strony internetowe takich gazet jak Vouge czy Elle?

  George Michael zmarł 25 grudnia 2016 roku, jednak nie został jeszcze pochowany. Jego rodzina utrzymuje wszystkie szczegóły dotyczące pogrzebu w tajemnicy, nawet przed partnerem piosenkarza. Jakie informacje na temat śmierci i pochówku wypłynęły do mediów? Czy znana jest już przyczyna zgonu Michaela? Wiadomo gdzie zostanie pochowany? I skąd plotka, że uroczystości pogrzebowe miały odbyć się w zeszłą niedzielę?

  W Polsce popularność zdobył dzięki programowi w TVN Style "Jak dobrze wyglądać nago". Teraz postanowił zostać DJ-em. Co, zdaniem Goka Wana, łączy stylistę i osobę stojącą za konsoletą? Czym zaskoczy nas w swoim najnowszym programie? I czy faktycznie rozumie po polsku? Z Gokiem Wanem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  We wtorek w Dzień Dobry TVN zobaczycie rozmowę Mateusza Hładkiego z angielskim stylistą i projektantem mody Gokiem Wanem. Co sprawiło, że zdecydował się na zmianę kierunku kariery i postanowił zostać DJ-em? Dlaczego wybrał Polskę na swój pierwszy wyjazdowy występ? Zobaczcie!

  Urlop macierzyński dobiegł końca. Małgorzata Socha "odrobinę stremowana, ale zadowolona i pełna energii" wróciła na salony, a za chwilę wraca także na plan. Wiecie, jak szybko, po porodzie, gwiazdy wracają do pracy? Zobaczcie czego dowiedział się Mateusz Hładki!

  Jedną z bohaterek nowego sezonu programu Żony Hollywood jest córka Papcia Chmiela - Monika Chmielewska-Lehman. O swoim życiu, drodze do USA i rodzinie powiedziała dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu. Jak często Monika spotyka się ze swoim tatą?

  Właśnie odbyła się polska premiera filmu Agnieszki Holland - "Pokot". O czym jest film? Jak Borys Szyc i Agnieszka Mandat oceniają grane przez siebie postacie? Jaka atmosfera panowała na planie? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Pamiętajcie akcję Bielska-Białej? Praca nad maluchem dla Toma Hanksa idzie pełna parą. Podobno sam aktor jest bardzo podekscytowany i nie może się doczekać, by wsiąść do polskiej perełki rodem z PRL-u. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki był w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie Fiat 126p przejdzie tuning? Czy wiadomo już, jakiego będzie koloru i jaki dostanie silnik?

  DJ i producent muzyczny Alan Walker słynie z tego, że zawsze występuje z maską na twarzy. "Wszyscy tworzymy wspaniałe rzeczy, bez względu na to, kim jesteśmy, a jesteśmy tylko anonimowymi przechodniami i ta maska jest tego symbolem" - powiedział dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu. Jest w Polsce po raz drugi i twierdzi, że tutejsi fani dają mu niezwykłe wsparcie zarówno na koncertach, jak i w social mediach. Zobaczcie, dlaczego porzucił informatykę dla muzyki.

  Dlaczego w mieszkaniu DJ-a Adamusa nie ma telewizora? Ile lat ma jego gramofon? Która płyta winylowa z kolekcji jest najbardziej wyjątkowa? Jakie książki leżą przy łóżku? Ile par okularów bez szkieł ma w swojej kolekcji? I jak wygląda miejsce, w którym przygotowuje się do występów? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki wpadł z wizytą do DJ-a Adamusa.

  Jak został przyjęty na Berlinale "Pokot" Agnieszki Holland? Grażyna Torbicka: "To jest pierwszy film, który dostał tyle braw na zakończenie projekcji (...) Jeżeli film się nie podoba, to jest buczenie, tutaj nie ma zmiłuj". O tremie przed premierą, oczekiwaniach i reakcjach widzów, Mateusz Hładki rozmawiał też z Agnieszką Holland, Wiktorem Zborowskim, Borysem Szycem i Agnieszką Mandat.

  Dziś ekspertami "Loży modowej" byli Ewa Minge i Tomasz Ossoliński. Tak ocenili stylizacje, w których pojawili się : Margaret - "ona śpiewa więc nie musi wyglądać", Magdalena Boczarska - "wie po co jest stylista, nie daje się przebierać", Katarzyna Grochola - "o gustach się nie dyskutuje", Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke - "Więcej takich par na polskich salonach", Magda Steczkowska - "Pół, na pół" i Monika Lewczuk - "Nie jest źle. To jest młoda dziewczyna, której wiele można". Jak Wy oceniacie te stylizacje? Zapraszamy do głosowania w naszej aplikacji!

  Dziś najważniejszy dla nas dzień na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie - Berlinale. Już o 16.00 odbędzie się premiera filmu "Pokot" Agnieszki Holland. Mateusz Hładki spotkał się z odtwórczynią głównej roli Agnieszką Mandat, grającym jej przyjaciela - Wiktorem Zborowskim i filmowym, czarnym charakterem - Borysem Szycem. Czy "Pokot" ma szanse na główną nagrodę festiwalu? Trzymamy kciuki!