Kinga Rusin

  Kinga Rusin

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: miała być miłość wszech czasów, będzie rozwód stulecia - Kinga Rusin o tym, co w Hollywood mówi się o rozstaniu Angeliny Jolie i Brada Pitta. Następnie: była dziewczyną najbardziej znanego w Polsce Misia - tylko u nas Krystyna Podleska 36 lat później. A także: siostrzana miłość czy rywalizacja? Maria i Hanna Konarowskie o tym, co dominuje w ich relacji. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Patrizia Gucci w swoim włoskim domu - jak powstało imperium mody? Następnie: złoty mistrz Tomasz Majewski - w jakich warunkach trenują przyszli olimpijczycy? A na koniec: telefon do przyjaciela - oni zawsze wybiorą ten do mamy - Figura i Uniatowski o tym, ile w ciągu dnia przeprowadzają takich rozmów. Startujemy o 8:30!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Renee Zellweger z potencjalnym ojcem swojego dziecka oraz Radosław Kałużny o życiu po wielkiej karierze. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  O tym, jak zdrowo żyć Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik rozmawiali z prowadzącą Dzień Dobry TVN i autorką Ekoporadnika Kingą Rusin, znaną z ekologicznego podejścia do życia. W poradniku znajdziecie skuteczne i łatwe przepisy Kingi Rusin na zdrowie i urodę.

  Dziś mija 15. rocznica terrorystycznego ataku na World Trade Center. Kinga Rusin zabrała widzów Dzień Dobry TVN na wycieczkę po okręcie USS Ney York. Dlaczego ta jednostka jest wyjątkowa i w jaki sposób wiąże się z tragicznymi wydarzeniami sprzed 15 lat? Zobaczcie!

  Wiedza wyniesiona z czasów szkolnych przydaje się w najmniej oczekiwanych momentach ;) Do tablicy wezwaliśmy naszych prowadzących. Czy Kinga i Piotr byli przygotowani do odpowiedzi? :)

  Zabraliśmy Kingę Rusin i Piotra Kraśkę w sentymentalną podróż do czasów szkolnych. Jak wspominają minione lata? Czy Kinga była kujonem? Z którym przedmiotem sobie nie radziła? Z czego Piotr jest najbardziej dumny i za co dostał pierwszą uwagę do dzienniczka?

  W sobotę w Dzień Dobry TVN będzie niezła jazda: Agnieszka Woźniak-Starak ekspresowo po Azji, a Rusin i Kraśko wywołani do odpowiedzi. Oprócz tego: gdzie rodzą się talenty? O tym piękna i zdolna Maria Andrejczyk, a na koniec muzyka pełna słońca i rozkołysany Kamil Bednarek, czyli występ i czat z wokalistą. Bądźcie z nami w sobotę o 8.00! Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Krasko.

  Po kilkuletniej przerwie Andrzej Sołtysik powraca do Dzień Dobry TVN. Wraz z Anną Kalczyńską, na zmianę z Dorotą i Marcinem Prokopem, poprowadzą wydania codzienne. Zobaczcie, jak pozostali prowadzący Dzień Dobry TVN zareagowali na powrót Andrzeja i czego mu życzą.

  Program Dzień Dobry TVN wraca na antenę już 1 września (czwartek)! Startujemy punktualnie o 8:00. Pierwsze powakacyjne wydanie poprowadzą Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Dziennikarz zastąpi Jarosława Kuźniara, który wcześniej prowadził program razem z Anią.

  To było ostatnie wydanie programu Dzień Dobry Wakacje. Kinga Rusin i Filip Chajzer, w imieniu wszystkich prowadzących, ekipy i redakcji dziękują Wam za wspólne wakacyjne poranki. A od września będziemy z Wami codziennie. Na pierwszy powakacyjny program Dzień Dobry TVN zapraszamy 1 września (czwartek) o 8:00! Cieszycie się?

  Filip Chajzer w programie Dzień Dobry Wakacje wyznał, że podnieca go pewna znana dziennikarka. Zdradził nawet jej imię i nazwisko. Natomiast Kinga Rusin przyznała, że na nią tak działa pewien aktor... Ciekawe, czy odgadniecie jego imię i nazwisko? :-)

  W najpiękniejszy weekend, ostatni weekend wakacji mówimy Wam "dzień dobry" z Karkowa. Kinga Rusin i Filip Chajzer zapewniają, że to nie sen ani fototapeta. Oni naprawdę są w Krakowie, a za nimi Wisła i Wawel. Bądźcie z nami w sobotni poranek!

  W sobotę z Dzień Dobry Wakacje: Beata Kozidrak o tym, co najważniejsze. Następnie: na czterech łapach zwiedził cały świat, czyli jak wytresować psa, żeby stał się podróżnikiem. A także głód, który niszczy życie. Małgosia Kępińska wraz z rodzicami po operacji, która miała pomoc w opanowaniu niepohamowanego apetytu. Dzień Dobry Wakacje w sobotę o 8:30. Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Filipa Chajzera!

  W niedzielę z Dzień Dobry Wakacje: ciągle na topie i znów na ringu - co o swojej karierze myśli Robert De Niro? Następnie: dary lasu - w naszej kuchni smakowite grzyby. W programie także: komponowała do Rihanny i Rity Ory, a teraz sama wychodzi na pierwszy plan - na żywo charyzmatyczna LP z piosenką "Lost ON You". Bądźcie z nami od 8:30!

  W ostatni weekend wakacji spotkamy się w Krakowie (nadwiślański Bulwar Poleski). Na program zapraszamy w sobotę i niedzielę od 8:30 w imieniu Kingi Rusin i Filipa Chajzera. Będziecie z nami przed telewizorami czy w Krakowie?

  To były bardzo pracowite 293 dni, w trakcie których przygotowaliśmy dla Was 859 godzin najświeższych i najciekawszych informacji. W tym roku nasi reporterzy - w poszukiwaniu ciekawych tematów - pokonali dystans równy odległości Księżyca od Ziemi. Do swoich królestw zapraszali nas bardzo znani ludzie. Było zabawnie, ale też wzruszająco. Oto krótkie podsumowanie tego, co działo w się w ciągu minionego roku.

  Jazda konna to elitarny sport, którym pasjonuje się wiele polskich gwiazd. O ich doświadczenia jeździeckie zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Kiedy jeździectwo zaczęła trenować Kinga Rusin? I kto zaraził Piotra Kraśko miłością do tego sportu?

  Dlaczego w wieku 16 lat postanowiła wyprowadzić się z domu? Czy czuje, że "coś traci" przez to, że jest rozpoznawalna i czy było jej smutno gdy jej piosenka nie dostała się na Eurowizję? Naszym gościem była - Margaret! Jak Wam się podoba jej piosenka - "Cool me down"?

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Leszno i..."drugie - dyrektorskie życie" Beaty Kawki. Oprócz tego: Natalia Schoroeder! Gdzie można spotkać jedną z najbardziej rozchwytywanych wokalistek młodego pokolenia? A także: medycyna przez "dziurkę od klucza", AC/DC i wyjątkowy lekarz. Poznajcie prof. Piotra Chłostę. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30! program poprowadzi Piotr Kraśko i Kinga Rusin. Bądźcie z nami!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN dużo pozytywnych wrażeń! Syryjscy uchodźcy, których podróż do Rzymu relacjonowały światowe media. Następnie: gotował na igrzyskach olimpijskich w Londynie, a swoimi przepisami podbił podniebienia Brytyjczyków. Kim jest Damian Wawrzyniak? A także: inspiruje i zachwyca - na naszej scenie i czacie zawsze pozytywna Margaret. Bądźcie z nami w sobotę od 8:00!

  Arłamów za sprawą polskich piłkarzy jest miejscem na nowo odkrytym. Czy dzięki temu da się ocalić pobliskie tereny Puszczy Karpackiej od zapomnienia? Historia nigdy nie była dla tego miejsca łaskawa. Dziś o nienaruszenie terenu dbają wyłącznie ekolodzy, którzy działają na rzecz stworzenia na terenie puszczy parku narodowego. Co jest wyjątkowego w tym miejscu? Puszczę Karpacką odwiedziła Kinga Rusin.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: singielka 2016 - Filip Chajzer spróbuje się dowiedzieć, dlaczego tak trudno znaleźć fajnego faceta. Następnie bardzo smakowici aktorzy - Weronika Książkiewicz w serialu "Na noże" w towarzystwie Stramowskiego, Zielińskiego i Głowackiego. A na koniec: nadzieja dla ludzi, którzy stracili sprawność - polscy lekarze pracują nad rozmnażaniem komórek chrząstki stawowej. Bądźcie z nami o 8.30! Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: artysta rodem z renesansu - o Piotrze Roguckim najbliżsi współpracownicy. W programie także: jak pogodzić pasję z życiem rodzinnym? O tym Arkady Paweł Fiedler, Ida Nowakowska i Jarosław Kazberuk. A także: John Malkovich na Śląsku, a na naszym czacie ulubieniec młodzieży - ReZigiusz wraz z siostrą. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  Na kanapie Dzień Dobry TVN gościliśmy Huberta Urbańskiego - Agenta, Antoniego Królikowskiego, zwycięzcę programu oraz prowadzącą show Kingę Rusin. Dziennikarka przyznała, że podczas realizacji zdjęć nie chciała wiedzieć, kim jest Agent. Dlaczego? Czy uczestnicy w czasie programu grali? Czy Hubert Urbański czuł się komfortowo w roli agenta? Jak udział w programie wspomina zwycięzca programu - Antek Królikowski? Czy od początku typował Huberta jako Agenta? Dlaczego nie robił notatek i w którym momencie najbardziej zaskoczył Kingę Rusin?

  W sobotę w Dzień Dobry TVN gwiazdy prywatnie: Kate Hudson! Czego nigdy nie wybaczyłaby jej sławna mama - Goldie Hawn? Kasia Bujakiewicz - jakich "sztuczek" używa, by jej rodzina chciała aktywnie spędzać czas? A na koniec: "kosmiczny pomysł i wioska" - odcięci od świata śmiałkowie, którzy przez dwa tygodnie będą żyć jak astronauci. Bądźcie z nami w sobotę od 8:00! Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Piotra Kraśko!

  W sobotę w Dzień dobry TVN: Aleksander Doba o nowej, samotnej wyprawie kajakiem z Ameryki do Europy. Oprócz tego: podobno maluje obrazy i układa budowle z klocków - czego jeszcze nie wiemy o Wojciechu Mecwaldowskim? Dowiemy się na czacie! A także Rafał Maślak spełnia marzenie "młodego, gniewnego" i bardzo zdolnego Patryka. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Kraśko.