Kinga Rusin

  Kinga Rusin

  Kilka miesięcy temu w zespole Dzień Dobry TVN witaliśmy Jarka Kuźniara, a w miniony weekend powitaliśmy Piotra Kraśkę. Nasza kamera, i Agnieszka Jastrzębska, towarzyszyła mu podczas debiutu porannym programie. Czy spodziewał się, że po tylu latach pracy w telewizji jego pojawienie się na wizji może wywołać taką sensację? Czy stresował się tym nowym wyzwaniem? Jaka atmosfera ponuje na planie Dzień Dobry TVN? Czy zdaniem Kingi Rusin Piotr poradził sobie z prowadzeniem programu?

  Za Kingą Rusin i Piotrem Kraśko pierwszy wspólny weekend w Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, jak Kinga oceniła pracę Piotra i co odkrył nasz nowy prowadzący. Okazało się, że para może mówić w nieskończoność ;)

  Piotr Kraśko jest nowym prowadzącym Dzień Dobry TVN. Drugiego dnia jego pracy postanowiliśmy sprawdzić, jak sobie radzi w naszym studiu. Kinga i Piotr mieli też kilka słów do Was :) Więcej takich filmów znajdziecie w naszej aplikacji!

  Rafał Jabłonka z wykształcenia jest inżynierem budowlanym, a historię sztuki zaczął studiować kilka lat po tym, jak z Polski wyprowadził się do Niemiec oraz zajął kolekcjonowaniem i sprzedawaniem dzieł wielkich twórców. Dzisiaj jest jednym z najbardziej wpływowych i cenionych marszandów świata. Kindze Rusin powiedział o swojej miłości do sztuki i spotkaniu z Andym Warholem. Odniósł się również do zarzutów, że nie promuje polskiej sztuki poza granicami naszego kraju.

  To był debiut Piotra Kraśki w roli prowadzącego Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, jakie są jego pierwsze wrażenia z planu. Czy wszystko mu się podobało? I co o pierwszym wspólnym programie z Piotrem powiedziała Kinga Rusin?

  Miło nam poinformować, że do ekipy Dzień Dobry TVN dołączył Piotr Kraśko. Wraz z Kingą Rusin prowadzi weekendowe wydania programu. Piotr zastąpił, współpracującego z nami przez wiele lat, Bartka Węglarczyka. Obu Panom życzymy powodzenia.

  Książka "Tylko razem z córką", w której matka opisała ich historię, stała się bestsellerem. Na jej podstawie powstał też film ukazujący jak jej ojciec po wyjeździe do Iranu zmienił się w radykalnego islamistę . Teraz ukazała się książka, napisana przez córkę, opisująca te wydarzenia z jej perspektywy. Z Mahtob i Betti Mahmoody, kobietami, które przeżyły prawdziwy koszmar, rozmawiała Kinga Rusin.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: niepokojąco pociągający Maciek Maleńczuk - prywatnie na czacie i zawodowo na naszej scenie. Oprócz tego: według ostatnich badań służby mundurowe są zagrożone otyłością - Filip Chajzer sprawdza, jakie testy sprawnościowe muszą przejść policjanci. A na koniec: uroda, która przekracza granice i zagranicą jest szczególnie doceniana - Mateusz Maga o sukcesie za oceanem. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  Szturmem zdobyła polską sceną muzyczną! Właśnie odebrała Potrójną Platynową Płytę za swój największy przebój "Bądź duży" i ruszyła w w trasę koncertową "Error Tour". Naszym gościem była dziś Natalia Nykiel. Na koniec programu Natalia wystąpiła też na naszej scenie. Niestety mieliśmy problemy techniczne dlatego też prezentujemy występ w wersji poprawionej.

  Urodziła się w Gdańsku, gdy miała 26 lat wyjechała do Los Angeles, mając na swoim koncie występy teatralne, w tym u samego Andrzeja Wajdy. Zafascynowana Ameryką, została. Z Beatą Poźniak spotkała się Kinga Rusin.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Adrian Pracoń - Polak ocalały podczas tragedii na wyspie Utoya - w miejscu, gdzie to wszystko się zdarzyło. W programie także: Magdalena Różczka i Paweł Małaszyński rodzinnie. A także: Sławomir! Co połączyło go z Małgorzatą Sochą? Tylko u nas premiera jego najnowszego teledysku. Startujemy o 8.00. Na program zapraszają: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  W trzecim odcinku „Agent - Gwiazdy” z programem pożegnała się modelka Kamila Szczawińska. W Dzień Dobry TVN powiedziała, dlaczego pożegnała się z programem, jak wspomina pobyt w RPA i jakie zadanie ją przerosło. Kamila - za naszym pośrednictwem - przekazała również kilka słów Kindze Rusin.

  Ben Ford to syn znanego gwiazdora Hollywood Harrisona Forda. Nigdy nie chciał pójść w ślady swojego ojca. Zawsze marzył o tym, aby być niezależnym i mieć coś swojego. I udało się! Od 10 lat jest właścicielem restauracji. Do swojego królestwa zaprosił prowadzącą Dzień Dobry TVN Kingę Rusin. Rozmawiali o jego pasjach, żonie i polskiej kuchni. Zobaczcie, co Ben przygotował dla Kingi.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN wiosennie i coraz goręcej: na żywo Alvaro Soler - wokalista, którego teledysk obejrzano aż 70 milionów razy. Oprócz tego: prawdziwa historia Titanica, następnie na czacie sprawdzamy, co nowego u Grzegorza Hyżego, a Magdalena Boczarska o swoich nowych, zawodowych wyzwaniach. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Lenny Abrahamson to irlandzki reżyser o polskich korzeniach. Swoją żonę, Monikę, poznał na festiwalu filmowym w Warszawie. Jego film "Pokój" jest jednym z oskarowych faworytów. Opowiedział o nim Kindze Rusin. Czy spodziewał się, że jego film zostanie tak dobrze przyjęty?

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Polacy, którzy mieli swój udział w stworzeniu scenografii do nominowanego do Oscara "Marsjanina". Następnie: Kinga Rusin prosto z przygotowań do święta filmu. Oprócz tego: Maria Peszek o męsko-damskich związkach, a Justyna Steczkowska o sile kobiecości. Zaś na czacie porozmawiacie z Wojtkiem Łuszczykiewiczem. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30! :-)

  Już dziś wieczorem (o 21.30), po 14 latach, na antenę TVN wraca program "Agent". Tym razem w gwiazdorskiej obsadzie. Kinga Rusin: "Programu zrobionego z takim rozmachem realizacyjnym jeszcze w Polsce nie było". Jaka atmosfera panowała na planie i czy Kinga wie, kim jest "agent"? Będziecie oglądać?

  W sobotę w Dzień Dobry TVN szukamy tajnego Agenta oraz spotykamy się z ludźmi, którzy znaleźli Małych Gigantów! W programie także profesor, dla którego cud i medycyna idą w parze. A na koniec: całkiem normalni Paranienormalni. Bądźcie z nami od 8:00. Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka!

  W mediach pojawiła się szokująca dla wielu informacja, według której do ośrodka na warszawskim Targówku ma trafić ponad tysiąc muzułmańskich uchodźców z Syrii i Erytrei. Nie trzeba było długo czekać na wiadomości o sprzeciwie osób mieszkających w tej części miasta. Czy rzeczywiście na okolicznych mieszkańców padł blady strach? I czy informacja o ulokowaniu emigrantów w rzeczonym ośrodku jest prawdziwa? Śledztwo w tej sprawie postanowił przeprowadzić dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. W trakcie poszukiwania "najprawdziwszej prawdy" odkrył również tadżycką Kingę Rusin, tadżyckiego Bartka Węglarczyka oraz międzypokoleniową i międzynarodową przyjaźń :)

  "Agent" był jednym z pierwszych programów typu reality show w polskiej telewizji, emitowanym w latach 2000-2002. Wraca na antenę po długiej przerwie. Jego prowadzącą jest Kinga Rusin. Wraz z uczestnikami programu wyjechała do RPA i tam pomaga im zmierzyć się z ekstremalnymi warunkami życia i własnymi słabościami. Połączyliśmy się z nią na skype, aby powiedziała, co się dzieje na planie Agenta.

  PO 15 latach przerwy na antenę TVN powraca "Agent". W RPA 14 uczestników zmierzy się z własnymi słabościami. By przechytrzyć agenta, trzeba będzie popisać się niemałym sprytem. Kogo zobaczymy w nowej edycji show? I czego najbardziej obawiają się gwiazdy?

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: milion sprzedanych płyt i przeboje, które po 15 latach wciąż śpiewa cała Polska. Na 25-lecie zespołu Kasia Stankiewicz i Varius Manx znów razem! W programie także: Borys Szyc... zamiast na towarzyskich salonach spotykamy go na siłowni. Jakie inne jeszcze wyzwania przed nim? A na koniec: towarzyszmy w akcji, która co roku zimą rozgrzewa nasze serca, czyli Jurek Owsiak i kulisy tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bądźcie z nami od 8:30! Zapraszają Was Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN zapraszamy już od 8:00! A w programie będzie gorąco: Filip Chajzer mimo mrozu pedałuje na rowerze... w odpowiedzi na wypowiedź ministra Waszyczkowskiego. Będzie też sentymentalnie, czyli dlaczego nie możemy zapomnieć o magii kaset magnetofonowych? Będzie życiowo, czyli Agata Kulesza i Gabriela Muskała o sytuacjach, kiedy czasem trzeba śmiać się "przez łzy". Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka.

  Mamy dobrą wiadomość dla fanów programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. W jury zasiądą znani z poprzednich wydań show Michał Piróg i Agustin Egurrola. Kto zasiądzie obok nich na miejscu Kingi Rusin? O nowościach w programie, castingach oraz tanecznych i muzycznych wyzwaniach, które czekają na uczestników YCD rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Agustinem Egurrolą i Patrycją Kazadi.

  Światowej sławy artysta pop rockowy Michael Bolton zaprosił Kingę Rusin do swojego domu. W trakcie wizyty opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN o swojej rodzinie, drodze do sukcesu, miłości do podróży, wspólnym występie z Luciano Pavarotti i zaangażowaniu w działalność charytatywną. Dowiedzieliśmy się również, co Michael zrobił ze swoimi sławnymi włosami.

  Jego pop-rockowe utwory wielokrotnie były na szczycie światowych list przebojów. O kim mowa? O amerykańskim wokaliście i kompozytorze Michaelu Boltonie. O swojej mamie, przyjaciołach i spotkaniach w Białym Domu opowiedział Kindze Rusin. Dziennikarka Dzień Dobry TVN miała okazję zwiedzić dom artysty.

  W sobotę, 2 stycznia, zobaczycie wywiad Kingi Rusin z amerykańskim wokalistą Michaelem Boltonem. Prowadząca Dzień Dobry TVN odwiedziła muzyka w jego domu. Czy wiecie, że Bolton jest autorem tekstów do piosenek m.in. dla: Barbry Streisand, Joe Cockera i Cher?

  To były najgłośniejsze wybory Miss USA w historii. Dlaczego? Zamieszanie wywołało paradoksalnie większe zainteresowanie wokół konkursu i samej zwyciężczyni. Tytuł zdobyła Olivia Jordan. Dlaczego zdecydowała się na udział w konkursie? jak wygrana zmieniła jej życie? Z Miss USA rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Rusin.

  Paulo Szot jest Brazylijczykiem polskiego pochodzenia. Śpiewa na deskach najważniejszych oper świata. Występuje też w musicalach i kabarecie. O swojej karierze, rodzinie i miłości do polskiej kultury opowiedział Kindze Rusin. Artysta pokazał prowadzącej Dzień Dobry TVN najważniejsze dla siebie miejsca w Nowym Jorku.