Kinga Rusin

  Kinga Rusin

  To już dziś. Zaczynamy nowy sezon Dzień Dobry TVN. Po raz pierwszy w historii naszego programu, dzisiejszy odcinek poprowadzą WSZYSCY nasi prowadzący. Gdzie byli na wakacjach? Jakie niespodzianki przygotowaliśmy dla naszych widzów? Zobaczcie!

  Bądźcie z nami w sobotni poranek. Zaczynamy o 8.00! Tego jeszcze nie było! Program poprowadzą wszyscy nasi prowadzący. Obudzą Was: Kinga Rusin, Magda Mołek, Anna Kalczyńska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Piotr Kraśko, Marcin Meller i Andrzej Sołtysik. W programie Tom Odell i Alice Merton w duecie. Artyści przyjechali do Polski specjalnie dla DDTVN! Domniemany syn Michaela Jacksona w Dzień Dobry TVN! Specjalnie dla nas Brandon Howard o powiązaniach z królem popu i relacjach z jego rodziną. Oprócz tego Urszula Dudziak po raz pierwszy z narzeczonym. Przyjdźcie na róg Hożej i Marszałkowskiej. W naszej kawiarence takie gwiazdy jak: Pectus, Wojtek Łuszczykiewicz, 4DREAMERS, Natalia Nykiel, Sarsa, Blue Cafe i Patryk Kumór. Będziecie mieli okazję z nimi porozmawiać i zrobić zdjęcie. Zostańcie z nami do końca, ponieważ po programie na rogu Hożej i Marszałkowskiej koncert zespołu Video! Tego nie będzie w programie :)

  Na planie Dzień Dobry Wakacje dochodzi do różnych sytuacji. Dzisiaj byliśmy na przykład światkami czułości wymienianych między Marcinem Prokopem i Czarusiem. Ach co to był za buziak! Bardzo soczysty ;)

  Marcin Prokop ma już córkę, ale dzisiaj zapragnął mieć jeszcze jedną. Postanowił więc - wraz z Marcinem Gortatem - zaadoptować Kingę Rusin. Co na to prowadząca Dzień Dobry Wakacje? :)

  Kinga Rusin nie ukrywa, że jej życie kręciło się wokół córek. Jak teraz będzie wyglądało po opuszczeniu przez nie domu? Zapytała o to Agnieszka Jastrzębska. Reporterka Dzień Dobry TVN chciała również wiedzieć, jaki jest sekret rewelacyjnego wyglądu Kingi.

  Kinga Rusin jest bardzo zaangażowana w ochronę przyrody. Dziennikarka do promowania ekologii używa głównie social mediów. Z jakim spotyka się odbiorem? Z Kingą Rusin rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Życie w show-biznesie nie jest łatwe. Gwiazdy nie mogą sobie pozwolić na najmniejsze potknięcia. Jak osoby znane reagują na krytykę? Co pozwala im przetrwać? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na rozmowę z Alexim Lubomirskim - oficjalnym fotografem ślubnym księcia Harry’ego i Meghan Markle, musieliśmy uzyskać zgodę Pałacu Królewskiego! W Rozmowie z Kingą Rusin zdradził m.in.: jak to się stało, że to właśnie on został wybrany przez książęcą parę, jak zmieniło to jego życie i jak pracowało mu się z Księciem Harry'm i Meghan.

  Ponad 20 lat temu rzuciła szkołę baletową i wyjechała z Polski do USA. Dziś jest szczęśliwą żoną, matką i ... właścicielką marki produkującej stroje kąpielowe, które podbijają świat. Z Marysią Reeves spotkała się Kinga Rusin.

  W weekend w Dzień Dobry TVN fani Dawida Kwiatkowskiego będą mogli porozmawiać z nim na czacie. Wielbiciele Krzysztofa Cugowskiego będą mieli szansę zobaczyć go wraz z najmłodszym synem Krzysztofem. Beata Pawlikowska o miłości, a Anja Rubik o swojej edukacyjnej misji na Netia off Camera. W programie także Marcin Tyszka o tym, dlaczego nie może doczekać się jesieni oraz Odeta Moro, Anna Korcz i Ewa Pacuła o blaskach i cieniach późnego macierzyństwa.

  Lena Góra to młoda aktorka i scenarzystka, która chce podbić Hollywood. Jak wygląda jej życie w Stanach Zjednoczonych? Jej chłopakiem jest były perkusista zespołu Portugal. The Man - Kane Ritchotte. Jak para się poznała? Czy Lena uczy swojego partnera języka polskiego? Czym zajął się Kane po odejściu z zespołu? Spotkała się z nimi prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin.

  Perfekcjonistka, tytan pracy, patriotka i kobieta z klasą. W tym roku mija 10 lat od dokonanej przez jej zespół lekarzy, pierwszej na świecie całkowitej transplantacji twarzy. Maria Siemionow od 4 lat mieszka i pracuje w Chicago. Tam też kieruje zespołem badawczym mikrochirurgów. W rozmowie z Kingą Rusin zdradziła, że by z nią pracować, dobrze jest być Polakiem. To taka jej osobista misja, promować polskie talenty. Jakim jest szefem? Profesor Siemionow pracuje też nad lekiem, który ma ułatwić życie pacjentom po przeszczepach. Choć praca pochłania większość jej dnia, Pani Maria zawsze znajduje czas, by odwiedzić wnuki. Jaką jest babcią?

  W tym roku Andrzej Gołota skończył 50. lat! Kinga Rusin spotkała się z nim i jego żoną na urodzinowej herbatce, by osobiście złożyć życzenia. Przyłączamy się do życzeń i dziękujemy za wszystkie emocje, których nam Pan dostarczył!

  Dzisiaj w nocy odbędzie się 90. ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Przygotowaniom do tej imprezy przygląda się prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin. Kto - według bukmacherów - może otrzymać Oscara? Jakie szanse na statuetkę ma polsko-brytyjski film "Twój Vincent"?

  "Twój Vincent" to polsko-brytyjska produkcja w reżyserii Doroty Kobieli i Hugh Welchmana. Jej fabułę stanowi życie i śmierć Vincenta van Gogha. Film został nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy pełnometrażowy film animowany. W Los Angeles z reżyserami spotkała się prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin. Jak się czują przed ceremonią rozdania Oscarów? Ile razy mieli ochotę się rozwieść podczas pracy nad filmem? Czy wiedzą, ile osób zobaczyło już tę produkcję? Okazało się, że filmem zachwyciła się Barbra Streisand.

  Już niedługo na antenie TVN zobaczymy 3. edycję programu "Agent - Gwiazdy". Reporterka Dzień Dobry TVN przepytała uczestników Agenta o emocje, jakie towarzyszyły im podczas programu. Co było dla nich najtrudniejsze? Czy przyjaźń na planie była możliwa?

  Kwiecień 2017 - to właśnie wtedy kierowca żużlowy Tomasz Gollob uległ poważnemu wypadkowi. W bydgoskim szpitalu spędził aż 7 miesięcy. Lekarze codziennie ze wszystkich sił walczyli o jego życie. Walczył i on. Dziś jest już w swoim domu. Tam, jako jedyna dziennikarka w Polsce, odwiedziła go prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin. Zobaczcie wywiad pełen ważnych pytań i trudnych refleksji na temat życia i tego, co jest w nim naprawdę ważne.

  W kwietniu tego roku Tomasz Gollob uległ wypadkowi. Po wielu tygodniach spędzonych w szpitalu w końcu wrócił do domu. Szczerze o swojej przyszłości żużlowiec opowiedział prowadzącej Dzień Dobry TVN Kindze Rusin. Całą rozmowę zobaczycie w Dzień Dobry TVN w najbliższą sobotę, 23 grudnia. Zapraszamy!

  W kwietniu tego roku Tomasz Gollob uległ wypadkowi. Po wielu tygodniach spędzonych w szpitalu w końcu wrócił do domu. Szczerze o swojej przyszłości żużlowiec opowiedział prowadzącej Dzień Dobry TVN Kindze Rusin. Całą rozmowę zobaczycie w programie Dzień Dobry TVN w sobotę, 23 grudnia. Zapraszamy!

  "Tenis jest dyscypliną przegranych. W turniejach wielkoszlemowych mamy 128 zawodników i tylko jeden wyjeżdża jako zwycięzca". Komu zawdzięcza swój niebywały sukces i ile wyrzeczeń go to kosztowało? Z Łukaszem Kubotem, który w tym roku spełnił swoje największe marzenie - triumfował w Wimbledonie, rozmawiała Kinga Rusin. Jak Kinga poradziła sobie na tenisowym korcie w pojedynku z mistrzem?

  Salman Rushdi jest autorem powieści „Szatańskie wersety” - jednej z najgłośniejszych i najbardziej kontrowersyjnych powieści XX wieku. Wydanie książki zakończyło się dla niego fatwą – ajatollah Chomeini ogłosił, że muzułmanie powinni dążyć do zabicia Rushdiego. Czy po latach od tego wydarzenia pisarz czuje się już bezpiecznie? Czy według jego wiedzy Chomeini przeczytał Szatańskie wersety? Jaki był najgorszy dzień w życiu pisarza? Jak lubi spędzać czas? Czy jest zaangażowany w politykę? Z Salmanem Rushdim spotkała się prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin. Zapraszamy na cały wywiad z pisarzem.

  Przykład poszedł z góry... czyli z Sejmu. Który kot zachwycił Kingę Rusin? A co zdaniem Piotra Kraśki Atlas Kotów, przeglądany w ławie sejmowej w czasie obrad przez prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, ma wspólnego z rekonstrukcją Rządu?

  W najbliższym odcinku „Kossakowski. Być jak” prowadzący Przemek Kossakowski wypłynie na głębokie wody, w dodatku lodowate. Jego wyzwaniem do bliższego poznania będzie jedna z największych osobowości telewizyjnych. Gwiazda dziennikarstwa, która od dwudziestu pięciu lat nie schodzi z pierwszych stron gazet. Piękna, bezkompromisowa, profesjonalna i… waleczna. Do tego stopnia, że niektórzy wręcz się jej boją… Jaka jest naprawdę Kinga Rusin? Co mówi o niej Piotr Kraśko? Co skrywa pod wizerunkiem perfekcjonistki bez skazy i pedantki, jak sama o sobie mówi? Czy zaufa Przemkowi na tyle, że zaprosi go do swojego świata i zdobędzie się na intymne wyznania. A wszystko po to, by być jak... Kinga Rusin.

  W ten weekend Piotr Krasko zmienił współprowadzącą. Dlaczego Anna Kalczyńska zastąpiła Kingę Rusin? Gdzie podziała się nasza prowadząca? I co, zdaniem Piotra Kraśko, będzie robić po powrocie z tajemniczej podróży?

  Jakiś czas temu córka Kingi Rusin - Iga prezentowała na wybiegu jedną z kolekcji duetu Paprocki & Brzozowski. Czy to początek jej kariery w modelingu? O decyzji córki Kinga Rusin powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Filip Chajzer: "Ja zawsze marzyłem, jeszcze nie pracując nigdzie, żeby pracować w Dzień Dobry TVN". Joanna Przetakiewicz: "Kocham TVN za atmosferę". Dawid Woliński "Stacja TVN powoduje to, że ludzie szukają w niej inspiracji". Małgorzata Rozenek-Majdan: "TVN wyznaczył moje życie zawodowe". Kinga Rusin: "Przez TVN wróciłam ze Stanów do Polski". Agnieszka Dygant: "najfajniejszy czas to jednak był z TVN-em". To tylko kilka wypowiedzi, które na balu z okazji 20-lecia TVN-u usłyszała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. A co powiedziały jej: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Magda Gessler i Martyna Wojciechowska?

  3 października 1997 roku stacja TVN rozpoczęła nadawanie! Jesteśmy z Wami już od 20 lat! Jaki był pierwszy program wyemitowany w naszej stacji? Jak wyglądały początki pracy Kingi Rusin, Marcina Mellera, Ewy Drzyzgi i Huberta Urbańskiego? Jak zmieniliśmy się przez te lata? Zobaczcie! Dziękujemy, że WY jesteście z nami! :)

  Bal Nocy Letniej Fundacji TVN Nie Jesteś Sam co roku budzi wielkie emocje, zarówno wśród gwiazd jak i ich fanów. Kot w tym roku pojawił się na balu? Czyja kreacja zrobiła największe wyrażenie? I który bal najbardziej zapadł w pamięć: Małgorzacie Rozenek-Majdan, Zosi Ślotale, Kamilowi Haidarowi, Kindze Rusin, Paulinie Krupińskiej, Annie Lewandowskiej, Monice Olejnik, Cezaremu i Edycie Pazurom, Kubie i Agnieszce Wesołowskim, Małgorzacie Sosze i Weronice Rosati? Zobaczcie relację z wydarzenia dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej.