Kinga Rusin

  Kinga Rusin

  Kto wstaje do Klary, kiedy płacze w nocy, Robert czy Ania? Czy młodzi, ambitni i pełni energii rodzice rzeczywiście radzą sobie bez niani? I ... czy planują powiększenie rodziny? O macierzyństwie, powrocie do formy po ciąży i rodzinnych planach na przyszłość, z Anną Lewandowską rozmawiała Kinga Rusin. "Zamykamy się w domu, z naszą córką, jesteśmy Lewandowskimi, zwariowanymi i szalejemy(..). Kto zna Roberta ten wie o czym mówię"!

  Kinga Rusin: "Kwestia przyjęcia do Polski uchodźców, z owładniętej wojną Syrii, podzieliła absolutnie nasz kraj i to w taki okrutny sposób (...) Kiedyś myśmy musieli prosić o pomoc i znaleźli się tacy, którzy nas przyjęli. Byliśmy kiedyś uchodźcami. Nigdy o tym nie zapominajmy". O historii polskiej emigracji i polskich uchodźcach, rozmawialiśmy z Rafałem Kostrzyńskim, rzecznikiem Biura Wysokiego Przedstawicielstwa ONZ ds. uchodźców w Polsce.

  Zmarł Grzegorz Miecugow, współtwórca i prezenter Faktów TVN, szef redakcji Szkła Kontaktowego TVN24. W Dzień Dobry Wakacje wspominaliśmy go wraz z Tomaszem Sianeckim i Arturem Andrusem: "Straciliśmy kolegę i to w takim najważniejszym znaczeniu tego słowa, że to facet, na którym można polegać, który wiadomo, że się ujmie jak trzeba, że stanie po mojej stronie".

  Anna Kalczyńska-Maciejowska wzięła udział w Maratonie Mazury, który po raz 6. odbył się w Gałkowie. Niestety z powodu złamanej ręki nie mogła wziąć udziału w biegu szlakiem Krutyni, ale zapewnia, że w przyszłym roku to zrobi. O maratonie, z jego organizatorką Karoliną Ferenstein-Kraśko, rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Czy Piotrowi Kraśko udało się dobiec do mety? Jakie ma rady dla biegaczy? Jak o swoją formę dba Kinga Rusin, która też wzięła udział w imprezie w Gałkowie?

  Gwiazdy zaskakują oryginalnością również w Wielkanoc. Jak te święta spędziły: Maffashion, Kinga Rusin, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Jessica Mercedes i Ewa Chodakowska? Która z nich wywołała burze wśród fanów, a która pojechała do Norwegii? A czyje święta najbardziej interesowały Dorotę Wellman? W Dzień Dobry TVN ciekawość zaspokaja Agnieszka Jastrzębska.

  Zapowiedź świątecznych odcinków "Milionerów" wstrząsnęła Internetem. Wszyscy zastanawiają się, czy Kinga Rusin i Piotr Kraśko wygrają milion. A co na ten temat wie dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek?

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się, jakie plany mają na Wielkanoc: Kinga Rusin, Karolina Ferenstein-Kraśko, Radzimir Dębski i Paweł Małaszyński. Jak myślicie, jak Piotr Kraśko radzi sobie w kuchni? :)

  Jak Kinga Rusin ocenia edukację współczesnej młodzieży? Co mówi o edukacji swoich córek? Czym córki prowadzącej Dzień Dobry TVN pasjonują się? Czy Kinga Rusin pomagała córkom w nauce? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jeszcze nikt w "Milionerach" nie zrobił tego tak jak oni! Kinga Rusin i Piotr Kraśko przy pytaniu o 1 000 000 złotych zadzwonili do Bartka Węglarczyka... dla niego odpowiedź była oczywista! Czy wygrali milion? Zobaczcie koniecznie! Specjalne odcinki "Milionerów" 15 i 17 kwietnia o godz. 20.00 w TVN!

  Zygmunt Chajzer, Filip Chajzer, Piotr Kraśko, Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan pojawią się w wielkanocnych odcinkach Milionerów. Gwiazdy przeznaczą swoje wygrane na Fundację TVN Nie Jesteś Sam. Czy przed programem zjadł ich stres? Jak przygotowywali się do zadawanych przez Huberta Urbańskiego pytań? Na planie Milionerów była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Susan Wojcicki została uznana przez magazyn Time najbardziej wpływową kobietą w biznesie internetowym. Była wiceprezesem firmy Google, a obecnie zarządza Youtubem. Jest mamą piątki dzieci. Z Susan spotkała się prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin. Dlaczego Amerykance zależy na polskim paszporcie? Jakich argumentów użyła, aby przekonać właścicieli Google'a do zakupu Youtube'a? Jak udaje jej się łączyć pracę zawodową z życiem prywatnym? Dowiedzieliśmy się również, czym zajmują się siostry Susan i jak wyglądało jej dzieciństwo.

  Dziś o godz. 20.30 w ponad 180 krajach zgaśnie światło w ramach corocznej akcji „Godzina dla Ziemi” organizowanej przez WWF. O sytuacji przyrody w Polsce, zwłaszcza w kontekście zmiany ustawy dotyczącej wycinki drzew oraz o kształtowaniu proekologicznych w społeczeństwie rozmawialiśmy z Kingą Rusin, Agnieszką Cegielską i Pawłem Średzińskim - przyrodnikiem związanym z projektem Wolf Mountains.

  Syn Pablo Escobara, Juan Pablo przez lata ukrywał się i żył pod zmienioną tożsamością. Przyjechał do Polski, aby promować swoją książkę, w której opisuje ojca. Spotkała się z nim prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin. Czy bycie synem kolumbijskiego barona narkotykowego to błogosławieństwo czy przekleństwo? Czy rozmawiał z ojcem o jego przestępczej działalności? Jak ocenia, to co robił Pablo Escobar? Czy rodzina odziedziczyła fortunę Pablo Escobara? Boi się o swoje życie?

  Na stronie jednego z tygodników pojawił się ostatnio bardzo intymny wywiad-rzeka z Kingą Rusin. O czym mówiła i gdzie można go zobaczyć? O tym w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Olga Tokarczuk jest jedną z najpopularniejszych, najczęściej tłumaczonych i najbardziej zaangażowanych polskich pisarek. Na podstawie jej powieści "Prowadź swój pług przez kości umarłych" Agnieszka Holland nakręciła swój najnowszy film Pokot. O historii opisanej w książce i współpracy przy tworzeniu filmu Olga Tokarczuk opowiedziała prowadzącej Dzień Dobry TVN Kindze Rusin. Jakie pisarka ma zdanie o myśliwych? Jakich scen w filmie ie chciała oglądać? Jak przyjęła informację, że polska reżyserka chce nakręcić film na podstawie jej książki? Miała wpływ na to, jak wygląda główna bohaterka?

  Do Stanów Zjednoczonych Michał Zięba przyjechał 11 lat temu. Przywiózł ze sobą jedynie 300 dolarów i... zapalenie płuc. Jeszcze wtedy nie wiedział, że w Ameryce odniesie tak duży sukces. Czym się zajmuje? Wyrabianiem noży, a jego produkty potrafią kosztować tyle co mieszkanie. Prowadzącej Dzień Dobry TVN Kindze Rusin Michał pokazał, na czym polega jego praca. Kto zamawia u niego noże? Co Michał ma wspólnego z Oscarami?

  Prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin wsparła WOŚP i na aukcję przekazała suknię balową, w której wystąpiła na Balu Fundacji TVN. Ta wyjątkowa suknia stworzona przez duet Paprocki&Brzozowski została okrzyknięta kreacją wieczoru i kreacją roku! O tej sukni Kinga Rusin mówi, że to "prawdziwe dzieło sztuki" i zachęca do udziału w licytacji. My też zachęcamy do licytowania i wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

  Kinga Rusin wybrała się do Nowego Jorku na spotkanie z Michałem Borkowskim, Markiem Bańczykiem i Markiem Kołtunem, czyli Polakami, którzy odnoszą tam ogromne sukcesy na rynku start-upów. W studiu Dzień Dobry TVN naszymi gośćmi byli: Stefan Batory, Michał Sadowski i Marcin Beme, którzy zdecydowali się działać w Polsce, a wartości stworzonych przez nich firm sięgają kilkudziesięciu milionów złotych. Czym różni się prowadzenie biznesu w Polsce i USA i dlaczego nasi goście zdecydowali się zostać w kraju?

  Kinga Rusin wyjechała do Argentyny, co nie oznacza, że zapomniała o widzach Dzień Dobry TVN. Połączyła się z nami, aby wysłać pozdrowienia i powiedzieć, dlaczego nie ma jej w Warszawie.

  Dziś to co kobiety kochają najbardziej - diamenty! Kinga Rusin wybrała się do pracowni jubilerskiej Marka Ostasza. Jego prace można podziwiać na czerwonych dywanach, ale jak zaczęła się jego amerykańska przygoda? Zobaczcie.

  Marco Andretti to amerykański kierowca wyścigowy i wnuk mistrza świata Formuły 1 z 1978 roku, Mario Andrettiego. W tym roku sportowiec oświadczył się siostrze Joanny Krupy - Marcie. Parę odwiedziła Kinga Rusin. Ile Marco miała lat, kiedy zdobył pierwsze trofeum? Czy od początku lubił ten sport? Który z kasków jest dla niego najcenniejszy? Kinga zapytał również o ślub Marty i Marco. Gdzie się odbędzie?

  Kinga Rusin wyjeżdża aby prowadzić kolejny sezon "Agenta". Kto w tym czasie stanie u boku Piotra Kraśki aby poprowadzić Dzień Dobry TVN? To pytanie zadała mu podczas Złotej Aukcji Agnieszka Jastrzębska.

  Robert Zawadzki dyplomowanym aktorem został w 2005 roku, gdy skończył wrocławskie PWST. Jak trafił na Broadway? W Nowym Jorku odwiedziła go prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin. Jak czuje się w Stanach Zjednoczonych? Robert pokazał Kindze swoją drogę do pracy i garderobę, w której przygotowuje się do spektakli. Czy jego sztukę będzie można zobaczyć w Polsce?

  Kinga Rusin spotkała się z właścicielem pierwszej w Europie agencji surogatek. Barrie Drewitt-Barlow wraz ze swym partnerem byli pierwszą homoseksualną parą, która korzystając z pomocy surogatek, doczekała się potomstwa. Dlaczego postanowił otworzyć firmę świadczącą takie usługi? Jak działa agencja surogatek, kto korzysta z ich usług i ... ile można na niej zarobić?

  Rozpoczęcie sezonu w Metropolitan Opera w Nowym Jorku to co roku wydarzenie w świecie operowym. Tym razem otworzyło go dzieło Wagnera "Tristan i Izolda" w inscenizacji Mariusza Trelińskiego. To niewątpliwie największy sukces w dotychczasowej karierze polskiego reżysera. Kinga Rusin towarzyszyła mu z kamerą w ostatnich przygotowaniach. Czy polski reżyser denerwował się przed amerykańską premierą? Kto przygotowywał scenografię do przedstawienia? Zobaczcie, kto przybył do opery, aby wspierać Trelińskiego.

  Po siedmiu latach przerwy Agnieszka Chylińska powróciła z nową płytą "Forever Child". W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy wokalistkę, dlaczego kazała tak długo czekać na swój kolejny album, czy teksty najnowszych piosenek są bardzo osobiste i kiedy Agnieszka zaczyna trasę koncertową. Zobaczcie, co zaproponowała Kindze Rusin ;)

  Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych zbliżają się dużymi krokami. Prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin spotkała się z dziennikarką Ritą Cosby, aby porozmawiać o różnicach między tymi wyborami a wcześniejszymi, kwestiach obciążających Hilary Clinton i podejściu Donalda Trumpa do Polski i Polaków. Kinga zapytała również Amerykanów o ich typy wyborcze.

  Rozpoczęcie sezonu w Metropolitan Opera w Nowym Jorku to co roku wydarzenie w świecie operowym. Tym razem otwiera go dzieło Wagnera "Tristan i Izolda" w inscenizacji Mariusza Trelińskiego. Czy polski reżyser denerwował się przed amerykańską premierą? Całą rozmowę Kingi Rusin z Mariuszem Trelińskim zobaczycie w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN.

  Kinga Rusin pojechała do Stanów Zjednoczonych, aby przygotować kilka materiałów dla widzów Dzień Dobry TVN. Jeden z nich będzie dotyczył sukcesu polskiej opery w Nowym Jorku. Zobaczcie, co jeszcze szykuje dla Was Kinga Rusin.