Kinga Rusin

  Kinga Rusin

  Są piękne, znane i szczęśliwe. Zdobyły w swoim życiu zawodowym praktyczne wszystko. Są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w Polsce. Mogłyby spocząć na laurach. Jednak tego nie robią! Więcej - pomagają innym. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były słynne filantropki: Kinga Rusin i Martyna Wojciechowska.

  W sobotę, w Dzień Dobry Wakacje, zobaczcie jak Kinga Rusin wchodzi na ostatnie piętro Pałacu Kultury i Nauki w… szpilkach. Tego nie możecie przegapić! W programie także: Borys Szyc, Agnieszka Szulim oraz Tatiana Okupnik. Podążymy także krakowskimi śladami Romana Polańskiego, a na naszej scenie muzycznej zadebiutuje w roli wokalistki aktorka Maria Niklińska. Ponadto: Michał Piróg zabierze nas na pierwszy, od pięćdziesięciu lat, tradycyjny ślub żydowski. W programie także: Martyna Wojciechowska o tym, jak wypoczywać i szaleć na wakacjach, aby nie niszczyć przyrody. Marcin Gortat, tylko u nas, na dzień przed Wielkim Meczem: Gortat Team kontra Wojsko Polskie. Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Z kim rozstała się Anna Mucha, czy lubi podróżować i czy potrafi gotować? Zobaczcie czego od aktorki dowiedziała się Kinga Rusin, a co Anna zdradziła naszym widzom na czacie!

  W 2013 roku znalazła się na 6 miejscu listy najpotężniejszych kobiet świata magazynu Forbes! Z Sheryl Sandberg dyrektor operacyjną facebooka, której majątek szacowany jest na miliard dolarów rozmawiała Kinga Rusin. Czy Sheryl rzeczywiście zamierza przeznaczyć połowę swojego majątku by wspierać kobiety w walce o równouprawnienie? O tym jak wygląda sytuacja kobiet w Polsce rozmawialiśmy z Beatą Stelmach, dyrektor generalną General Electric w Polsce i krajach bałtyckich i Ewą Don-Siemion, adwokatem oraz jedną z założycieli i partnerów w kancelarii Chajec, Don-Siemion & Żyto.

  Pamiętacie Krzysztofa Cegielskiego? To żużlowiec, który w 2003 r. uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Nie poddał się jednak i walczył o to, by znów móc chodzić. Zobaczcie, gdzie ostatnio zaprowadziły go jego nogi. Gratulacje dla Państwa Cegielskich! Życzymy Wam wiele, wiele szczęścia :)

  Kinga Rusin znana jest ze swojej działalności proekologicznej i wspierania kampanii działających na rzecz poprawy jakości naszego życia. Dziennikarka właśnie założyła w Internecie poradnik ekologiczny, w którym przekonuje do zdrowego odżywiania. Dlaczego zdecydowała się założyć taki poradnik? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedziała sama Kinga Rusin! Czy alergia dzieci była przyczyną zainteresowania się Kingi zdrowym i ekologicznym odżywianiem?

  Prosiliśmy Was o wysyłanie zdjęć "Śpiące piękności". Oto efekt. Jutro ktoś z Was otrzyma od nas plakat filmu "Czarownica" z podpisem samej Angeliny Jolie. Plakat wyślemy pani Marzenie Czerniawskiej :D

  Dlaczego zdecydowała się opisać swoich rodziców? Kto był dla niej wielkim autorytetem, a kto ją rozczarował? Czy wróci do Warszawy i zaangażuje się w walkę polityczną? W Sopocie, z Martą Kaczyńską rozmawiała Kinga Rusin.

  Projekt plastikowego fotela Romana Modzelewskiego powstał pod koniec lat 50. XX w. Niestety w tamtych latach nie doczekał się masowej produkcji. Dopiero teraz fotel ten zainteresował młodych projektantów, którzy dali mu drugie życie. O to, czy warto wracać do wzorów z czasów PRL-u i jaka jest przyszłość polskiego designu prowadzący Dzień Dobry TVN Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk zapytali: Tomasza Pągowskiego - jurora w programie "Bitwa o dom" oraz projektanta Janusza Kaniewskiego.

  Jillian Mercado ma 27 lat. Jej pasją jest moda i - jak wiele dziewcząt - pasjonujących się tym tematem - prowadzi bloga modowego. Głośno zrobiło się o niej na początku roku, kiedy pojawiły się plakaty firmy Diesel z Jillian jako modelką. Jak to się stało, że wystąpiła w kampanii tej firmy? Czy od tego momentu coś się zmieniło w jej życiu? Jak chciałaby, aby potoczyła się jej dalsza kariera? O to zapytała modelkę prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin.

  W sobotę zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Ja w Twoim wieku". Bohaterem odcinka będzie Maciej Miecznikowski. Czy spóźniał się do szkoły? Bądźcie z nami od 8:30!

  Joan Allen znana jest wszystkim z takich filmów jak: "Tożsamość Bourne'a" czy "Peggy Sue wyszła za mąż". Swoją przygodę z aktorstwem zaczęła w liceum. Pracowała ze wspaniałymi aktorami. W rozmowie z Marcinem Sawickim opowiedziała o swojej największej pasji - aktorstwie.

  Niedziela z Dzień Dobry TVN prosto z krakowskiego rynku. Zapraszamy od 8:30! A w programie: genialny i ekscentryczny. O życiu u boku Stanleya Kubricka opowie jego żona.Następnie: Floribeth Mora Diaz o kanonizacyjnym cudzie. U nas z mężem i synami. Zaś Weronika Rosati przepyta Johnny Deppa. Aktor o osobach ważnych w życiu. Dowiecie się też, kto Woody Allenowi wybiera aktorów do filmów? Bądźcie z nami w niedzielę! program poprowadzi Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  Sobotnie, majówkowe Dzień Dobry TVN prosto z Krakowa. Zapraszamy! Tylko u nas: Liroy - na pikniku z rodziną, a bracia Szczepanik romantycznie. Komu z miłości skomponowali piosenkę? W programie także: hejt na polskich ulicach. A na koniec: festiwalowy Kraków. Rozpoczynamy Off Plus Camera! Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Program z Krakowa poprowadzi Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk!

  Redukuje stres i reguluje ciśnienie krwi. Zwiększa zaangażowanie w relacjach, pomaga się lepiej komunikować. Przytulanie ma zbawienny wpływ na nasz organizm i relacje z innymi. Przyjdź i uściśnij nieznajomego już od 8:30 w niedzielę w Krakowie. Czekamy na Was na Rynku Głównym!

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy Patricię Kazadi. Piosenkara mówiła o kontrowersjach w programie "X Factor" i co spowodowało, że w jednym z odcinków nie zgodziła się z Ewą Farną. Kinga Rusin spytała również o jej wrażenia po spotkaniu z 50 Centem. Czy Patricia podała piosenkarzowi swój numer telefonu?

  Jak stworzyć dobry scenariusz? Opowiedzieli nam o tym Bodo Kox i Joe Eszterhas – scenarzysta takich hitów filmowych, jak „Nagi instynkt”, „Flashdance” i „Showgirls”! Prowadzący Dzień Dobry TVN Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk spytali ich, jak tworzyli scenariusze swoich filmów i czym różni się pisanie książki od pracy nad scenariuszem.

  Zacznij niedzielę z Dzień Dobry TVN. A w programie: Magda Gessler rządzi w naszej kuchni i doradza naszym widzom. Następnie: Klimas, Głowacka i Tyszka o tym, dlaczego Polacy wciąż powinni uczyć się luzu. Oprócz tego: warszawiak, który został światowym mistrzem żagli. O początkach Mateusza Kusznierewicza jego bliscy. A na koniec: „żywa legenda” aktorstwa - sir Anthony Hopkins. Zapraszamy w niedzielę od 8:30. Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  ZUS a OFE, protest rodziców niepełnosprawnych dzieci, wybory do Parlamentu Europejskiego, sytuacja na Ukrainie. Palących tematów w świecie polityki nie brakuje. W sobotę, tylko w Dzień Dobry TVN, Premier Donald Tusk stanie w krzyżowym ogniu pytań Kingi Rusin i Bartka Węglarczyka. Bądźcie z nami w najbliższą sobotę od 8:30! Czekamy na Wasze pytania! Wpisujcie je poniżej na forum.

  Już w sobotę kolejna FilmOFFka. Bodo Kox postanowił podzielić się z widzami TVN swoimi offowymi doświadczeniami. Bądźcie z nami w sobotę od 8.30! Na naszej kanapie zasiądą: Joe Eszterhas, autor scenariuszy do hollywoodzkich hitów oraz reżyser i scenarzysta Bodo Kox. A program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  Kinga Rusin dowiedziała się jak wygląda "nowe życie" Janusza Panasewicza, czy rzeczywiście zaraz po koncercie wraca do domu by realizować się w roli ojca i co śpiewa synom w domowym zaciszu. Muzyk odpowiedział też, na Wasze pytania, na czacie Dzień Dobry TVN!

  Kinga Rusin spotka się ze współzałożycielem WikiLeaks i OpenLeaks. Czy prowadzi normalne życie? Czy nie obawia się, że warzywa, które hoduje w swoim ogórku, ktoś zatruje? O życiu na krawędzi, strachu i odwadze opowie tylko Dzień Dobry TVN i tylko w weekend!

  Bohaterką kolejnego docinka cyklu "Kobiety w religiach świata" jest Czeczenka Zukhra Umalatowa, która w Polsce mieszka od kilku lat. Czy z powodu chusty, którą - jako muzułmanka - nosi na głowie spotykają ją przykrości i ataki agresji? Całą rozmowę z Zukhrą zobaczycie w najbliższy czwartek w Dzień Dobry TVN! Zapraszamy!

  Do swojego domu, pół godziny jazdy od Nowego Jorku, zaprosiła nas Dagmara Domińczyk. Jako pierwsi mogliśmy zobaczyć dom, w którym mieszka z mężem Patrickiem Wilsonem. Z aktorką, jej mamą i siostrą spotkała się Kinga Rusin. Jak wspominają swoje pierwsze dni w Ameryce?

  Pół godziny jazdy od Nowego Jorku swój azyl znalazła Dagmara Domińczyk. Kinga Rusin odwiedziła dom, w którym mieszka razem z mężem - amerykańskim aktorem Patrickiem Wilsonem. Dagmara po raz pierwszy pokazała swój dom i jak mieszka!

  Już w sobotę, w naszym studiu, będziemy gościć Zbigniewa Bródkę - mistrza olimpijskiego z Soczi 2014. Towarzyszyć mu będzie żona. To pierwszy Polak, który zdobył Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim na dystansie 1500 m.

  Dziś odbywa się VIII narciarski puchar Faktów TVN. Marcin Sawicki, specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN dowiedział się kto w tym roku startuje, czy zawodom towarzyszy duch gender i czy to prawda, że Kamil Durczok boi się małej, drobnej kobiety?

  Zacznij sobotę z Dzień Dobry TVN, a w programie: Anja Rubik... debiutuje! Top modelka zdradzi, jak się „rozkręcała” jako prowadząca telewizyjny show "Project Runway". Agata Kulsza z kolejną nominacją do najważniejszej nagrody aktorskiej w Polsce. Zapraszamy na czat z aktorką od 10:00! W programie także: jak naprawdę nazywa się Michael Keaton? A na koniec: muzycznie wysmakowana, czyli koncert na żywo z Anitą Lipnicką. Z piosenkarką będzie można także porozmawiać na czacie od godz. 9:00. Nie możecie tego przegapić! Program poprowadzi duet: Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.