Kinga Rusin

  Kinga Rusin

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: wyjątkowe spotkanie - nasza kamera jako pierwsza z wizytą w hiszpańskim domu Grzegorza Krychowiaka. Następnie: Maciej Ślesicki i Bogusław Linda o męskiej przyjaźni, która zaowocowała nie tylko wspólnymi filmami. A w naszej kawiarence: Anna Nowak-Ibisz doradzi, jak wybrać świąteczne prezenty, aby trafić w dziesiątkę. Zaczynamy o 8.30! Zapraszają: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: kawiarenka pełna gwiazd... czyli Sarsa, Brzozowski, Margaret, Popowska i Smykiewicz w świątecznym nastroju. W programie także: blisko natury - Marcin Dorociński i Adam Wajrak na tropie wilków. A na koniec: Małaszyński, Musiał, Jankes i Piaseczny pokazują, że bycie dżentelmenem może mieć różne oblicze. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka.

  W tym roku minęło 70 lat od utworzenie Organizacji Narodów Zjednoczonych. Z okazji okrągłych urodzin prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin spotkała się z Bogusławem Winidem, stałym przedstawicielem RP przy ONZ, który był naszym przewodniem po siedzibie organizacji. Wedle tradycji, każde państwo chce tu pokazać fragment swojej kultury, stąd ONZ dostaje mnóstwo prezentów. Jaki upominek przekazała organizacji Polska? Jaki jest początek historii Polski w Organizacji Narodów Zjednoczonych? Czego uczy taka organizacja jak ONZ? I jak to się stało, że tak wielu ambasadorów mówi po polsku?

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: jedna z najbardziej charakterystycznych chrypek świata - Bryan Adams o swoich córkach i mamie. Następnie: talent jeden na tysiąc i najgorętsze nazwisko ostatnich tygodni - kim jest Bartosz Kapustka, którym interesują się największe kluby piłkarskie Europy? A na koniec: z dala od mediów, ale od 30 lat na topie. Jak on to robi? Zdradza Mistrz Bajor. Zaczynamy o 8.30. Na program zapraszają: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Marie Kondo jest Japonką, ma 30 lat. W kwietniu tego roku trafiła na listę stu najbardziej wpływowych osób na świecie "Time'a" i na drugą listę - stu najbardziej kreatywnych biznesmenów miesięcznika "Fast Company". A wszystko to za sprawą… sprzątania. W Dzień Dobry TVN Marie Kondo wyjaśniła nam dlaczego tak ważne jest, co czujemy do swoich rzeczy oraz dlaczego skarpetki muszą… odpoczywać!

  Harvard to jeden z najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie. Studiuje tam ponad 21 tysięcy studentów, a zajęcia prowadzi blisko 2,5 tysiąca wykładowców! Kinga Rusin wybrała się do Cambridge, w stanie Massachusetts, żeby dowiedzieć się, co trzeba zrobić, by stać się studentem tej uczelni. Po kampusie uniwersyteckim oprowadzili ją studiujący tam Polacy - Marta, Oskar i Maciej.

  Lisa Kudrow, znana z serialu "Przyjaciele", jako producentka programu "Who Do You Think You Are", postanowiła dotrzeć do informacji o swojej rodzinie i swoich żydowskich przodkach pochodzących z terenów dzisiejszej Białorusi. Okazało się, że jeden z jej krewnych uratował się przed Holokaustem i wciąż żyje. Z aktorką rozmawiała Kinga Rusin.

  W 2010 roku podbiła serca fanów muzyki alternatywnej jako I Blame Coco. Teraz, Eliot Sumner, wraca z nowym projektem, czy uda jej się powtórzyć sukces ojca, Gordona Sumnera czyli Stinga? Z wokalistką spotkała się nasza reporterka Gabi Drzewiecka. Dlaczego zaczęła nagrywać pod własnym nazwiskiem, czy nie boi się, że będzie postrzegana jako "córka Stinga"?

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: energia, moc i szybkość! Jarek Kazberuk zdradza gdzie i przy kim ma ochotę "przystopować". Następnie Kinga Rusin z wizytą na Harvardzie, a Radek Sikorski o swoich pierwszych dniach jako wykładowca tej uczelni. A na koniec Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk cztery lata później - w hicie, który pokochali Polacy. Zaczynamy o 8.30!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Lisa Kudrow - co gwiazda kultowych "Przyjaciół" ma wspólnego z Agatą Kuleszą? Następnie "Szpacza Rodzina", czyli kto zawsze stoi murem za Michałem Szpakiem? A na koniec Andrzej Fonfara bez "uników" - zapraszamy na trening z bokserskim mistrzem świata. Bądźcie z nami o 8.30. Zapraszają Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Mateusz Sobecko zrobił duże wrażenie na jurorach podczas 7. edycji You Can Dance. Niestety z powodu kontuzji musiał opuścić program. Ale nie poddał się i wrócił w kolejnej edycji. Dzięki ciężkiej pracy i wielkiemu talentowi wygrał w finale. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN kilka miesięcy po tym sukcesie, by zapytać, jak obecnie wygląda jego życie. Czy zmienił styl tańca? Co będzie robił w Stanach Zjednoczonych, do których wybiera się w styczniu? Powiedział nam również, co studiuje...

  W niedzielę z Dzień Dobry TVN zobaczycie autora kultowych filmów i dialogów. Mistrz Marek Piwowski 45 lat po premierze "Rejsu"! Następnie: puszcza i żubry, czyli miejsce na ziemi Włodzimierza Cimoszewicza. Naszym gościem będzie też Małgorzata Kożuchowska, która opowie o tym, dlaczego koniec roku będzie jest dla niej bardzo pracowity. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN zobaczycie Kasię Tusk! Autorkę najpopularniejszego bloga modowego w Polsce zaskakuje nas w swoim pierwszym telewizyjnym wywiadzie. Następnie: twarze znajome miłośnikom tańca i talent, który rzekracza granice, czyli Fair Play Crew w słowackiej edycji "Mam talent". A na koniec: dlaczego kobiety sobie TO robią? Filip Chajzer uczy się chodzić na szpilkach!!!

  W sobotę z Dzień Dobry TVN: Weronika Rosati - co nowego w jej Hollywood? Następnie: Sound’n’Grace na filmową nutę, a Agnieszka Grochowska o tym, jak się kręci z własnym mężem! A na koniec sprawa wielkiej wagi - Agnieszka Holland w sprawie Olega Sencowa skazanego na 20 lat łagrów. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka!

  W niedzielny poranek spotkamy się między innymi z rodziną Jagielskich. Jak wygląda codzienność pisarki i korespondenta wojennego? Poznamy baletnicę, która wygrała Eurowizję dla młodych tancerzy. Dowiemy się także, jaki prywatnie jest Jamie Olivier! Bądźcie z nami. Zaczynamy o 8:30!

  W Weekend z Dzień Dobry TVN Polacy, o których głośno: finalista brytyjskiego "Top model" oraz DJ - Tom Swoon, który jest gwiazdą międzynarodowej sceny muzycznej. W programie także: ulubieniec Polaków od zawsze - Michał Bajor, ulubieniec swoich córek - Piotr Rubik rodzinnie. A na koniec Filip Chajzer sprawdza, czy czas to rzeczywiście pieniądz? I to jak duży? Bądźcie z nami jutro! Zaczynamy o 8.30. Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Pola - starsza córka Kingi Rusin wyjechała na studia do Stanów Zjednoczonych. Jak wygląda jej życie za oceanem? W jakich warunkach żyje młoda studentka? Co studiuje? Z Kingą Rusin rozmawiała dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębska.

  W sobotę z Dzień Dobry TVN filmowi ulubieńcy! Agata Kulesza prosto z festiwalowego święta kina, a Marek Siudym o autorytetach nie tylko aktorskich. Oprócz tego: młodzi i piekielnie zdolni - Tomasz Schuchardt prywatnie oraz ci, o których już wkrótce będzie głośno! A na koniec: Paprocki i Brzozowski świeżo po powrocie ze swojego nowojorskiego debiutu. Bądźcie z nami o 8.30! Program poprowadzą Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Towarzyszyliśmy naszym prowadzącym podczas specjalnej sesji zdjęciowej z okazji 10 urodzin Dzień Dobry TVN! Jak myślicie: kto uważa, że prowadzenie porannego programu na żywo jest jak pilotowanie Jumbo Jeta, a która prowadząca chce zostać z nami do emerytury i być "emerytką z jajami"? :)

  Ograniczona dostępność do mediów, niemożliwość przebicia się w polityce czy dyskryminacja w podejmowaniu decyzji to tylko nieliczne z wielu problemów, z którymi zmagają się Polki. Jakie inne przeszkody napotykają współczesne kobiety na drodze zawodowej? Kto blokuje równomierne rozłożenie praw dla kobiet i mężczyzn? O tym i tegorocznym Kongresie Kobiet Polskich rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Kingą Rusin, współorganizatorką Centrum Młodych Kobiet Alicją Tatarczuk-Nowik oraz redaktor naczelną miesięcznika "Znak" Dominiką Kozłowską.

  Młodsza córka Kingi Rusin podpisała niedawno kontrakt ze znaną agencją modelek. Czy dziennikarce odpowiada droga, jaką obrała jej pociecha? Jakie warunki stawia Kinga, by Iga mogła spełniać marzenia o karierze w modelingu? Czy Kinga Rusin jest wymagającą mamą? Z prowadzącą Dzień Dobry TVN rozmawiała dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Dziś Jarosław Kuźniar debiutuje w roli prowadzącego Dzień Dobry TVN. Dorota Wellman na przywitanie sprezentowała dziennikarzowi kapcie, ale też dała kilka cennych rad. Jakie wskazówki dla Kuźniara mają jego redakcyjni koledzy i koleżanki?

  W telewizji na żywo wszystko jest możliwe. Z okazji jubileuszu Dzień Dobry TVN chcemy pokazać Wam drobne wpadki naszych prowadzących. Zobaczycie, kto martwił się o jajka (i raczej nie chodziło tu o jajka spożywcze), kto wyglądał jak smerf, co się wydarzyło w studiu, kiedy pokazała się Edyta Górniak i na co cierpi wielu mężczyzn w Polsce. Będzie śmiesznie :)

  Dzień Dobry TVN to świetny pomysł na rozpoczęcie weekendu. Świętujemy: wciąż trwają nasze 10. urodziny, a Kasia Kowalska, Krzysztof Kiliański i Magda Wójcik wspominają, dlaczego rok 2005 to był ich czas. W programie także zaskakujemy: Sarsa budzi widzów i Warszawiaków nie tylko śpiewem. Oprócz tego: najmniejsza kobieta świata staje na drodze Martynie Wojciechowskiej. Modelki z charakterystyczną urodą tworzą obowiązujący kanon piękna, a Jarosław Wałęsa wspomina swoje 10 lat z Dzień Dobry TVN. Bądźcie z nami jutro od 8:30! Program Poprowadzą Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  ... w programie Dzień Dobry Wakacje! Minął rok od czasu, kiedy Kinga Rusin i Robert Kantereit prowadzili wspólnie program. Wtedy razem zatańczyli, a dziś Kinga obiecała Robertowi, że zaśpiewa dla niego piosenkę "Mój jest ten kawałek podłogi". Czy dotrzymała obietnicy? A tak się dziś z Wami witali... :-)

  W najbliższą niedzielę w Dzień Dobry Wakacje: zobaczymy, jak Mateusz Maga i Kajetan Góra zagrali w amerykańskim filmie. Zdradzimy czego nie wiecie o Januszu Józefowiczu, a Radzimir Dębski zamieni muzykę na kierownicę! Czy pójdzie w ślady Hołowczyca i Małysza? Oni powinni zagrać u Tarantino - w naszym studiu Polscy samuraje, którzy walczą prawdziwymi mieczami. Przebojem podbił serca Polek i nieustannie zadziwia swoje fanki - na naszej scenie i czacie Patryk Kumór. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30!

  W najbliższą sobotę w Dzień Dobry Wakacje: zabawiamy się na wielkim góralskim weselu, porozmawiamy z polską aktorką Barbarą Sienkiewicz, która w wieku 60 lat urodziła bliźnięta, a także dowiemy się, komu Marcin Daniec uratował życie. W programie także: Polak, który dostał gwiazdkę Michelin oraz tancerze, którzy stali się przedmiotem badań naukowych. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Roberta Kantereita.

  W najbliższy weekend w Dzień Dobry Wakacje: zabawimy się na wielkim góralskim weselu. Dowiemy się, dlaczego Mateusz Maga i Kajetan Góra zostali się bohaterami amerykańskiego filmu. Porozmawiamy z polską aktorką Barbarą Sienkiewicz, która mając 60 lat urodziła bliźnięta czym wzbudziła wielką sensację. Bądźcie z nami w weekend od 8:30! Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Roberta Kantereita.

  Już w następną sobotę rusza program Dzień Dobry Wakacje! Przez dziesięć kolejnych weekendów będziemy Wam umilać letnie poranki. Pierwszy wakacyjny program poprowadzi duet: Dorota Wellman i Marcin Prokop. Bądźcie z nami, bo za sprawą naszych gości będzie gorąco. Startujemy już o 8.30 :-)

  Alexi Lubomirski, rozchwytywany fotograf, jest również utalentowanym pisarzem! Jego książka, którą napisał jako prezent na pierwsze urodziny swojego syna, "Rady dla młodego dżentelmena" ukazała się już w siedmiu wersjach językowych, ostatnio także po polsku. Kinga Rusin spytała "księcia fotografii" jak, w natłoku zajęć, znajduje czas na promocję książki i czy czyta ją swojemu pierworodnemu!