Kinga Rusin

  Kinga Rusin

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: utalentowana Joanna Kulig w wersji, od której zakręci nam się głowie! Powrót, o którym głośno, czyli Joanna Brodzik i Magdalena Schejbal. A na naszym czacie Bracia - o pasji, która łączy tak samo mocno, jak więzy krwi. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka!

  Sobota z Dzień Dobry TVN to niezwykli ludzie i spotkania. Zapraszamy na czat z Dawidem Kwiatkowskim! O karierze na "full" opowie "cesarz" disco polo - Bayer Full, a o swoim warsztacie pracy - mistrz wszystkich Polaków – Janusz Gajos. Na koniec: Natalia Lesz! Wraca do pracy jako szczęśliwa mama. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka.

  Już jutro w Dzień Dobry TVN: sponsorowane wesela, czyli nowy pomysł na tani ślub. Następnie tancerz, który podbija nowojorskie sceny - czym Łukasza Ziębę zaskoczyła Kinga Rusin? A także niebezpieczna odra w Niemczech - czy fala zachorowań dotrze do Polski? A na naszym czacie Katarzyna Cichopek! Oglądajcie nas jutro punktualnie o 8:00!

  To pierwszy Oscar dla polskiego filmu fabularnego w Kategorii Film Nieanglojęzyczny. Co czuł reżyser Paweł Pawlikowskim, gdy podczas gali usłyszał że "Ida" dostaje Oscara? Czy przygotował specjalne przemówienie na Oscary? Dlaczego jego przemówienie przejdzie do historii Oscarów? Dlaczego czuje się więźniem "Idy"? Czy zamierza się przeprowadzić do USA? Kinga Rusin spotkała się z Pawłem Pawlikowski podczas oscarowej gali w Los Angeles, chwilę po tym, jak odebrał statuetkę. Nad czym teraz pracuje Paweł Pawlikowski?

  Polski film "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego został uhonorowany Oscarem w kategorii najlepszy obraz nieanglojęzyczny. Pokonał m.in. rosyjskiego Lewiatana. W Los Angeles jest prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin. Z kim rozmawiała? Czy w czasie rozdania nagród były jakieś potknięcia? Co zaskakującego zrobił prowadzący galę Neil Patrick Harris? Jakich pytań nie zadawano aktorkom? Gratulujemy całej ekipie Idy!

  Wysyłają swoje nagie zdjęcia, a potem są pośmiewiskiem całej szkoły. Idolka nastolatków - Banshee oraz Jolanta Zmarzlik o przemocy psychicznej wśród młodych ludzi. W aptece kupisz testy niemal na wszystko – czy są równie skuteczne jak te zrobione w laboratorium? Zbliża się czterdziestka, a Ty zaczynasz myśleć o dziecku – powiemy, jak przygotować się do ciąży w średnim wieku. Oraz: prosto z Los Angeles po rozdaniu najsłynniejszych nagród filmowych - Kinga Rusin! Program poprowadzą: Anna Kalczyńska i Robert Kantereit. Zaczynamy punkt 8.00!

  Dziś najważniejsza noc w życiu każdego kinomana. Ale też każdego Polaka. Bowiem w tym roku do Oscara nominowana jest "Ida" oraz dwa polskie dokumenty. Kinga Rusin już jest w Los Angeles. Podgrzała już i tak gorące emocje. W L.A. jest noc z soboty na niedzielę. Jakie nastroje panują w Mieście Aniołów. Ida już dostała nagrodę niezależnego przemysłu filmowego. Czy dostanie też Oscara? Czy" Ida" pokona morskiego, mitycznego potwora, Lewiatana?

  Cały świat zna go z serialu "Jak poznałem waszą matkę". Kinga Rusin odwiedziła Josha Radnora na Broadwayu. Aktor zaprosił ja do swojego teatru. Josh ma polskie korzenie. Jakie? Jaki film aktor zamierza nakręcić w Polsce?

  Jego garderoba wygląda dość skromnie. Kinga Rusin spotkała się z aktorem z kultowego serialu ""Jak poznałem waszą matkę", Joshem Radnorem. Co przykuło uwagę Kingi? Tego dowiecie się już w sobotę. Bądźcie z nami!

  Nadszedł czas studniówek. Pola, córka Kingi Rusin w tym roku będzie zdawać maturę. Kto uszył dla Poli suknię na studniówkę? Czy córka Kingi pożycza od niej kreacje? O tym dziennikarka opowiedziała dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej.

  Sezon studniówkowy w pełni, dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, czy pamiętają swoje bale. Jakie kreacje miały na sobie? Czy ktoś im towarzyszył? Co powiedzieli: Kinga Rusin, Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Ewa Farna, Mikołaj Roznerski, Izabela Janachowska, Mateusz Hładki, Barbara Kurdej-Szatan, Edyta Herbuś?

  Jego ojciec jest Polakiem, matka Peruwianką, on sam urodził się w Londynie, a wychowywał w Botswanie. Z prawdziwym księciem fotografii, Alexim Lubomirskim, spotkała się, w jego nowojorskiej pracowni, Kinga Rusin. Jak Alexi zamierza uczcić datę swojego ślubu i czy porzuci fotografię na rzecz poezji?

  Czerwona suknia Kingi Rusin, w której pojawiła się na XVI Charytatywnym Balu Dziennikarzy wywołała zachwyt. Jak długo wybierała kreację na tę imprezę? Kingę zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W tym roku odbył się XVI Charytatywny Bal Dziennikarzy. Co jest w nim takiego wyjątkowego? Na co zostaną przeznaczone zebrane w czasie balu pieniądze? Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała o to Katarzynę Kolendę-Zaleską, Monikę Olejnik, Kingę Rusin, Aldonę Wejchert, Omenę Mensah, Michała Piróga, Annę Dymną i prezesa Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy Mateusza Hładkiego.

  O ten wywiad Kinga Rusin zabiegała wiele lat. Udało się. Kinga spotkała się z najbardziej znaną na świecie Polką, potentatką biznesową - Marthą Stewart. To jedna z najbardziej wypływowych kobiet na świecie. Stworzyła imperium medialne. Zobaczcie wywiad Kingi z Marthą. Czego najbardziej w życiu żałuje? Jak zachowuje w życiu równowagę?

  W naszym studiu gośćmi byli muzycy z zespołu Boys. Wszyscy dali się ponieść, a najbardziej Kinga Rusin. Zaśpiewała "Jesteś szalona!". Emocje - gwarantowane!

  Jula razem z mężem przez prawie pół roku podróżowała po Stanach Zjednoczonych. Wrócili dwa tygodnie temu. To była podróż prywatna, ale znaleźli też czas, by czerpać muzyczne inspiracje z kraju, który jest kolebką muzyki popularnej. W TVN Cafe Jula opowiedziała Kindze Rusin, co oprócz wspomnień przywiozła z USA.

  W jego ubraniach chodziła Christina Aguilera, Pink, Brad Pitt, Dita Von Teese. Nagle znikł z Polski. Nikt nie wiedział, co się z nim stało. Uśmiercił samego siebie, by wrócić w nowym wcieleniu. Po 11 latach od jego zniknięcia Kinga Rusin odnalazła go w Brazylii. Z Arkadiusem rozmawiała o tym, co naprawdę wydarzyło się 11 lat temu.

  W sobotę z Dzień Dobry TVN: wszystkie dzieci Natalii Kukulskiej, czyli czego nie wiemy o wokalistce. Następnie zwycięzcy szczypiorniści - po raz pierwszy z żonami i brązowym medalem. Potem Arkadius - modowy geniusz, który zniknął na 11 lat. Odnaleźliśmy go w Brazylii. A na koniec z desek teatru na rowerową bieżnię - Karolina Gorczyca w nietypowej roli. Zapraszamy o 8.30! Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Pierwszy raz w historii, na deskach Metropolitan Opera, wystawione zostało przedstawienie w reżyserii Polaka i przygotowane przez polski zespół we współpracy z Teatem Wielkim w Warszawie. Kinga Rusin z kamerą Dzień Dobry TVN przyglądała się przygotowaniom do tej wiekopomnej chwili.

  W sobotę z Dzień Dobry TVN: duży Żyła ocenia, jak skacze mała Żyłka. Oprócz tego, filmowa żona o tej prawdziwej żonie genialnego Stephena Hawkinga. W programie także miłość, muzyka i wspólna pasja - Maria Sadowska z mamą, a na koniec sędzia Anna Maria Wesołowska, Tomasz Karolak oraz Rafał Brzozowski o dniu, w którym weszli w dorosłość. Bądźcie z nami o 8.30! Program poprowadzą Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  W poniedziałek miał się odbyć debiut Mariusza Trelińskiego w MET. W operze, która jest połączeniem "Jolanty" Czajkowskiego oraz "Zamku Sinobrodego" Béli Bartóka partię Jolanty miała wykonać wybitna sopranistka Anna Netrebko. Piotr Beczała miał wystąpić w roli Vaudemonta – rycerza burgundzkiego. Kinga Rusin pojechała do Nowego Jorku, by oklaskiwać Terlińskiego. Jednak plany pokrzyżowała Juno. Połączyliśmy się z Kinga Rusin, prosto z zaśnieżonego Nowego Jorku dziennikarka opowiedziała o sytuacji w Wielkim Jabłku.

  Ostatni casting do programu You Can Dance odbył się na Torwarze. Co najbardziej zaskoczyło Patricię Kazadi w tej edycji? Czego jurorzy szukają u uczestników? Czy Kinga Rusin ma już swoich faworytów? Z Patricią, Kingą Rusin i Agustinem Egurrolą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Wczoraj Patricia Kazadi otworzyła castingi do ósmej edycji programu You Can Dance. Filip Chajzer spotkał się z Patricią, prowadzącą program You Can Dance. Jaka będzie ta edycja programu? Jak do tego doszło, że You Can Dance powrócił na antenę TVN? Jest to wynik pewnej petycji...

  Wiosną na antenę TVN wraca „You Can Dance". Będzie to ósma edycja programu. Nagrodą będzie stypendium w jednej z najlepszych szkół tańca na świecie oraz 100 tysięcy złotych. Oczywiście w jury zasiądzie Kinga Rusin. Bartosz Wilniewicz, uczestnik 7. edycji „You Can Dance” , którego prowadząca nazwala polskim Billym Elliotem, był dziś naszym gościem. Co zmieniło się w jego życiu od czasu siódmej edycji YCD? Czego nauczył się na kursie w Danii? Gdzie pracuje? Będziecie zaskoczeni!

  W niedzielę z Dzień Dobry TVN: w domu - ojciec i syn. Na scenie równorzędni partnerzy! Robert Gawliński o tym, jak mu się występuje z własnym dzieckiem? Następnie: w pół roku po wygraniu niemieckiego „Idola” - Aneta Sablik o karierze, która przekroczyła najśmielsze oczekiwania. A na koniec: talent, który chwyta za serce. Co słychać u Bartosza Wilniewicza tancerza, okrzykniętego polskim „Billy Elliotem” . Zapraszamy od 8:30! Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Jak Kinga Rusin wspomina święta, kiedy jej córki były małymi dziewczynkami? A jakie plany ma na nadchodzące święta? Wyjedzie czy zostanie w domu z rodziną? Czy lubi obdarowywać innych prezentami? Kogo zazwyczaj zaprasza na święta?

  Jakie magiczne momenty kojarzą się gwiazdom ze świętami Bożego Narodzenia? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to Edytę Herbuś, Michała Piróga, Natalię Klimas, Łukasza Jemioła, Sylwię Gliwę, Katarzynę Sokołowską, Karolinę Ferenstein-Kraśko i Kingę Rusin.