Kinga Rusin

  Kinga Rusin

  „Jack Strong" to biografia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego. Dagmara i Patrick zagrają pracowników amerykańskiej ambasady. Patrick będzie grał także po polsku. Nad tekstem podobno pracował razem z Dagmarą. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy małżeństwo Wilsonów.

  Kinga Rusin zaczęła swoją przygodę z telewizją 20 lat temu. W 1993 roku wygrała konkurs zorganizowany przez telewizję poszukującą nowych twarzy. Rok później dostała Wiktora z kategorii telewizyjne odkrycie. Wyjechała do USA, gdzie szlifowała swój warsztat dziennikarski. Kinga jest wszechstronną dziennikarką. Ma na swoim koncie wywiady z Januszem Kamińskim, Sławomirem Mrożkiem, z Hanną Krall, z Tomaszem Stańko, z Andrzejem Sewerynem i z Placido Domingo.

  Jak Michel Moran radzi sobie z popularnością? Czy, na każdym rogu, fanki proszą go o porady... kulinarne? Jak Kinga Rusin wspomina 20 lat pracy na wizji i czy Agnieszka Dygant zostanie lekarzem?! Zobaczcie, czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska!

  Kto, z kim i w czym przyszedł na XV Charytatywny Bal Dziennikarzy? Agnieszka Jastrzębska, z kamerą Dzień Dobry TVN, dokładnie prześwietliła wszystkich gości tegorocznej imprezy!

  Kinga Rusin porównała go do Billy’ego Elliot’a. Rodzice, dziadkowie, koledzy i koleżanki – wszyscy byli przeciwni jego pasji. Mimo braku wsparcia chłopak pojechał na casting do programu You Can Dance i wygrał bilet na warsztaty taneczne w Santa Cruz. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Bartosza Wilniewicza. Właśnie wrócił z Danii. Jak się tam znalazł?

  Do tej pory nie przyjmował zaproszeń do programów "na żywo", w końcu zgodził się skorzystać z zaproszenia Kingi Rusin! W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś mistrza Adama Małysza! Dlaczego nie lubi pojawiać się w telewizji? Jak radzi sobie w rajdach samochodowych? Czy jada jeszcze bułkę z bananem?

  Obsypany nagrodami laureat Srebrnych Lwów festiwalu filmowego w Gdyni, wybrany do grona 16 najlepszych tegorocznych filmów świata w prestiżowej selekcji MFF w Montrealu, jeden z najbardziej poruszających polskich filmów ostatnich lat. „Obława”, bo o niej mowa, na ekrany kin wejdzie już w najbliższy piątek. Nieco przeziębiony, prosto z Seulu przybył do nas Maciej Stuhr, który debiutuje jako czarny charakter.

  Weronika Rosati właśnie wróciła z Montrealu, gdzie razem z Maciejem Stuhrem promowała film „Obława” Marcina Krzyształowicza. Film ten znalazł się w gronie 16 najlepszych filmów na świecie. Weronika wzięła udział w filmie „The Iceman”. To głośny film o życiu płatnego zabójcy Richarda Kuklińskiego, w którym Weronika wcieliła się w role Livi. W studiu Dzień Dobry TVN odpowiadała na pytania internautów i Kingi Rusin.

  Mateusz Damięcki ma coraz to nowsze pomysły na spędzanie wolnego czasu. W przyszłym roku wraz z przyjaciółmi rusza w podróż dookoła świata. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie środek transportu, jakim będą się poruszali. To dwa samochody kultowej i, co tu ukrywać, anachronicznej marki Żuk. Czy samochody będą po tuningu? Kim są pozostali członkowie wyprawy? Za język "pociągnęła" aktora i globtrotera Kinga Rusin.

  Jak połączyć najpiękniejsze miejsce w Polsce z najpiękniejszym ze sportów? Odpowiedź na te pytania znają Karolina Ferenstein, Małgorzata Rozenek i Kinga Rusin, które wzięły udział w pierwszym Wielkim Maratonie Mazurskim. Zatem jak biegać, to tylko w Gałkowie!

  Coraz większe emocje przed Euro 2012 i ogromne po finale programu "You can dance", gdy ogłoszono, że zwycięzcą 7. edycji został Brian Poniatowski. Po finale twórcy programu i uczestnicy spotkali się na after party, by świętować zakończenie tanecznych zmagań. Była tam Agnieszka Jastrzębska.

  W "You Can Dance" zostało tylko czterech uczestników. Emocje niebawem sięgną zenitu. Tymczasem dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska rozmawiała z tymi, którzy pozostali w programie: Anią i Magdą, Brianem i Igorem.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była na planie programu "You Can Dance", gdzie tancerze przygotowują się do wieczornego programu. Jak ze sobą rywalizują i o co się kłócą? Czy Mateusz podda się operacji i jak będzie wyglądać przyszłość Ani w You Can Dance?

  Ania i Bartek w poprzednim odcinku byli zagrożeni, jednak widzowie zadecydowali inaczej - para została w programie. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska sprawdziła, czy prawdą jest, że między nimi "iskrzy" i nie są to światła na scenie?

  W szkole przezywali go Milczkiem. Stroni od wywiadów, a jego dom to jego twierdza. Autor fenomenalnego i nieśmiertelnego "Tanga". Na skutek wylewu stracił zdolność mówienia i pisania. Jego autobiografia "Baltazar", jak sam twierdzi, była dla niego swoistą terapią. Udało mu się odzyskać pamięć, ale nie potrafi już władać sześcioma językami. Mistrza absurdu odwiedziła w Jego domu w Nicei Kinga Rusin.

  W latach 80. zaczynał jako cieśla w fabryce w Chicago, a teraz, począwszy od lat 90. ,współpracuje ze Stevenem Spielbergiem przy wszystkich produkcjach reżysera. W 2010 roku współpracował z Lady Gagą przy teledysku do utworu "Alejandro", a w 2012 roku spotkał się z dziennikarką i prowadzącą Dzień Dobry Kingą Rusin, by opowiedzieć o domniemanym końcu współpracy ze Stevenem oraz o tym, jakie emocje towarzyszą mu na trzy dni przed rozdaniem Oscarów.

  Satyryk i aktor. Ojciec i pasjonat tenisa. Marcin Daniec o swoim planach, pasjach i rodzinie opowiedział Kindze Rusin w studiu Dzień Dobry TVN.

  Kinga Rusin przeprowadziła wywiad z jednym z największych tenorów wszech czasów Jose Carrerasem. Jak to się stało, że 6- letni chłopiec nie chciał grać w piłkę tylko wolał śpiewać? Kto zainspirował go do śpiewania, czy ma przyjaciół w Polsce i czy nadal chce w Warszawie kupić ekskluzywny apartament?

  Tak, ale tylko w filmie! Aktorkę zobaczymy już wkrótce w komedii romantycznej „Listy do M”. W studiu Dzień Dobry TVN odpowiadała na czacie na pytania naszych widzów oraz na pytania... Kingi Rusin.

  Kinga Rusin przeprowadziła wywiad z Paris Hilton, podczas jej wizyty w Polsce. Co celebrytka ma wspólnego z bezdomnymi, kiedy zamierza założyć rodzinę i na jakie pytania nie chciała odpowiedzieć ?

  Ryszard Rynkowski obchodził dziś swoje 60. urodziny. Pamiętaliśmy o jego święcie i przygotowaliśmy dla muzyka wystrzałową niespodziankę! Zobacz jaką! A wszystko to przy akompaniamencie utworu "Leżę sobie".