Kinga Rusin

  Kinga Rusin

  Jutro w Dzień Dobry TVN zobaczycie, jak "robimy" naszą kolędę. A w niedzielę jej premiera tylko na antenie TVN. Kto się za kogo przebrał, a kto fałszował? Zapraszamy jutro od 8:30! Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk! Popularna tradycyjna kolęda "Hej, w dzień narodzenia" zabrzmi w naszej wersji zjawiskowo!

  Zacznij sobotę z Dzień Dobry TVN, a w programie: startujemy z "wysokiego C"! Artur Ruciński - po spektakularnym debiucie w La Scali. Pojedynek mistrzów, czyli Dziarski Dziadek kontra Ewa Chodakowska. Bracia Golec i świąteczny czat z gwiazdą, a na koniec: gdzieś na północy Libanu... w miejscu, któremu daleko do świątecznej atmosfery... Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Program poprowadzi Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  Drodzy widzowie Dzień Dobry TVN, życzymy Wam wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia! Posłuchajcie, jakie życzenia mają dla Was prowadzący Dzień Dobry TVN: Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk. A my, Redakcja, podpisujemy się pod tymi świątecznymi życzeniami! :-)

  W piątek w Dzień Dobry TVN: na naszych kanapach Thomas Anders - legendarny wokalista Modern Talking o tym, dlaczego lubi wracać do Polski. W programie także genialny nastolatek z Poznania, który nie ma jeszcze matury, a już pracuje w Wiedeńskiej Akademii Nauk - jak mu się to udało? Oraz były doradca Putina, który pewnego dnia powiedział "NIE" przywódcy Rosji. A także, jak reagują ludzie, gdy są świadkami przemocy? Pokażemy wyniki naszej prowokacji dziennikarskiej. Zapraszamy jutro o 8:00! Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: ekranowy amant o najważniejszej roli - Hugh Grant jako ojciec. Następnie: „głos” protestujących na Majdanie! Rusłana - o tym, co się działo się w samym środku rewolucji. A na naszej scenie: Bracia i „muzyczna siła rażenia” rodzeństwa Cugowskich. Bądźcie z nami o 8.30! Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk! Zapraszamy!

  Po dwóch latach przerwy program "You Can Dance" powraca! Czy prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin, która jest również jurorką w "You Can Dance", tęskniła za tym talent show? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mówi się o tym, że młodsza córka Kingi Rusin - Iga chciałaby być modelką. Jakiś czas temu zadebiutowała na wybiegu u projektanta Łukasza Jemioła. Czy prowadząca Dzień Dobry TVN popiera wybór młodszej córki? A co porabia starsza córka Kingi Rusin? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry Agnieszka Jastrzębska.

  Jedna mila kwadratowa. Dokładnie na takim obszarze od ponad pięciu wieków odbywa się handel diamentami w Antwerpii. Są tu biura, giełdy, szlifiernie. To centrum diamentowe - miejsca, gdzie trafiają najbardziej pożądane kamienie świata. Odwiedziliśmy Centrum Diamentowe w Antwerpii.

  Dorota Wellman ma inną termoregulację niż Marcin Prokop. Dorocie jest cały czas gorąco, a Marcinowi zimo. Są takim meteorologicznym yin i yang. Ile stopni jest w studiu Dzień Dobry TVN? Przekonajcie się!

  "Igrzyska śmierci: Kosogłos" to kolejna cześć amerykańskiego hitu. Dziennikarka dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z aktorami: Liamem Hemsworthem oraz z Jennifer Lawrence. Jak wyglądały ich relacje na planie? Tego dowiecie się już niedzielę, w Dzień Dobry TVN. Zapraszamy od 8:30. Program poprowadzą Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  W sobotę z Dzień Dobry TVN: budująca historia, niestety bez happy endu, czyli zdjęcie, które wywołało lawinę pomocy której .. Piotr już nie doczekał. Następnie: Roman Polański o polskich szansach na Oscara, a Shakira o wspomnieniach z pobytu w naszym kraju. A na koniec: Mistrz Stańko z córką o relacji, w której uczą się wzajemnie od siebie. Zapraszamy jutro od 8:30. Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Pan Jan jest wielkim fanem piłki kopanej. Jest dumny z gry polskiej reprezentacji w piłce nożnej i według niego nasi w ostatnim czasie wykonali krok... mil(ik)owy. Panie Janie, niestety dowcip o Szkotach i ich skąpstwie nie sprawdził się ;) W roli Pana Jana wystąpił satyryk Marcin Daniec.

  Przez Internet przelała się fala nienawiści do Mateusza Magi. Joanna Krupa stanęła w jego obronie. Wie, kto wszedł do finału. Właśnie wróciła z Portugalii. Czy uchyliła rąbka tajemnicy? Joanna jest znana także z tego, że kocha zwierzęta. Walczy o ich lepszy byt wszelkimi możliwymi sposobami. Tym razem wystawiła na aukcji siebie! O co chodzi? Zobaczcie!

  Zapraszamy na pełną emocji sobotę z Dzień Dobry TVN. A w programie: jego pasji podporządkowali życie całej rodziny - małżeństwo Gołotów o codzienności po pożegnaniu z ringiem. Następnie: kto oprócz męża skradł serce Joannie Krupie? A na koniec: nieźle popłyniemy! Naszym kapitanem będzie Roman Paszke z nowym rekordem na koncie. A na naszym czacie Agnieszka Dygant. Jak Agnieszka Dygant lubi spędzać sobotnie poranki? Zapraszamy w sobotę od 8:30. Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Stół kuchenny w studiu Dzień Dobry TVN jest zawsze suto zastawiony. Jak prowadzący Dzień Dobry TVN trzymają swoje apetyty na uwięzi? Jak udaje im się przetrwać program i nie uszczknąć ani odrobinki pyszności, które powstają w studio? Która para sobie folguje?

  Tylko u nas: prawdziwa gwiazda - Kylie Minogue - o tym przed kim tłumaczy się ze swoich seksownych klipów. Miał 170 IQ, nie lubił podróży, a mimo to jego nazwisko zna cały świat. Odwiedzamy królestwo Stanisława Lema. A na koniec w Dzień Dobry TVN Halina Mlynkova z narzeczonym Leszkiem Wronką o chwilach, które umacniają związek. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszają Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  Niedziela z DDTVN: profesor od serc i ludzkich historii, a u nas ta, która zakończyła się happy endem - człowiek, który żyję najdłużej z sercem przeszczepionym przez Zbigniewa Religę. Ponadto:ostry trening na siłowni i częste wizyty w salonie mody, czyli Beata Kozidrak i jej przygotowania do trasy koncertowej, a na koniec Stefanm Antiga - trener mistrzów siatkówki o wszystkim tylko nie o sporcie. Zapraszamy od 8:30. Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry TVN! A w programie: Filip Chajzer na tropie kultowego Goka Wana. Do czego doprowadzi to spotkanie? Następnie: teraz do mikrofonu „ryczy”, a kiedyś wzruszał. Janusz Panasewicz, kiedy był małym, grzecznym chłopcem. A na koniec: Agata Buzek - tajemnicza genialna i zawsze zaskakująca. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30! Na program zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka!

  Zapraszamy na sobotę z Dzień Dobry TVN, a w programie: Otylia Jędrzejczak - jako sportowca zna ją cała Polska - jako człowieka tylko najbliżsi. U nas w poruszającej rozmowie między innymi o swoim bracie. Kocha fotografować, a teraz kocha też tę, którą fotografuje. Tomasz Gudzowaty z żoną – miss Dominikany. A na koniec: jego ojcem był Papcio Chmiel, a on sam konsultował film „Armagedon”. Tylko u nas: Artur B. Chmielewski – nasz Polak w NASA. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! program poprowadzi Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  Niedawno odbył się pokaz najnowszej kolekcji marki Vistula. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała przybyłych gości, z jakich okazji - według nich - należy założyć garnitur. Czy Kinga Rusin, Olga Frycz i Natalia Siwiec lubią mężczyzn w garniturach?

  Jutro w Dzień Dobry TVN: przez 20 lat kariery ciągle ma swoje pięć minut - na naszym czacie Stachursky. Następnie - uroda matki, usta ojca, czyli Georgia May Jagger o słynnych rodzicach. Czego wstydziła się, kiedy była mała? A na koniec nazwisko - marka: Kenzo, światowej sławy projektant w Polsce i o Polkach. Zapraszamy jutro o 8:30. Program poprowadzą Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk

  Z Warszawy przenosimy się na chwilę do Wenecji, by porozmawiać z Polakiem, wybitnym śpiewakiem operowym, który podczas premiery "Trubadura" w Salzburgu zastąpił Placido Domingo... i dostał owacje na stojąco. Oto on - Artur Ruciński w rozmowie z Kingą Rusin.

  Bartosz Węglarczyk zdradził w Dzień Dobry Wakacje, jak i gdzie Kinga Rusin spędziła wakacje. Zobaczcie, co robiła i, co przydarzyło się naszej prowadzącej podczas wakacji. A my czekamy na Wasze zdjęcia z wakacji. Przesyłajcie je na adres: foto@tvn.pl. Nadesłane zdjęcia pokażemy w programie oraz na naszej stronie internetowej.

  Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry Wakacje. A w programie: Bar Refaeli - supermodelka i była dziewczyna Leonardo di Caprio o swoich słabościach. A na naszych kanapach polscy modele, bez których nie odbędzie się żaden ważny pokaz na świecie. Następnie: Jeff Bridges - kultowy „Big Lebowski” o swojej pierwszej roli. A na koniec: "worek medali i pierwszy taki polski sukces od ponad 40 lat". Na naszych kanapach: tryumfatorzy z Mistrzostw Europy. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30!

  Usain Bolt, Jeff Bridges, Bar Refaeli, Liber i Natalia Szroeder, Basia Ritz, Piotr Rubik - to gwiazdy, które pojawią się w najbliższy weekend w Dzień Dobry Wakacje. Sobotni i niedzielny program poprowadzi duet: Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk. Zapraszamy od 8:30!